Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hmmciekawe te artykuly.. daja duzodo myslenia ale ja coraz dam malej jakas nowosc na sproboiwanie,nie chce dzien w dzien karmic jeh serkami, ciastkami czy zupami.. mysle zeraz na jakisczas nie zaszkodzi.. co do mleka to mam odsasiada prosto od krowy wiec jak mala podrosnie to sama bede jej robila jogurty i serki co do miecha i wedlin tez mamy zaprzyjaznionego gospodarza odktorego bierzemy zwierzaki do uboju albomoja mama ktora w swojej okolicy ma wszystko bio.. jak juz wiele razy pisalam chce mala jaknajdluzej karmic piersiaale mysle ze 2 lyzki zupy czy nawet lyzka danonka toprzygoda smakowa dla dziecka.Wszystko w granicach rozsadku;-) dodam ze szanuje wypowiedz kazdej z was ale kadaz nas jest inna :-) Karusia mam pyt dot. cerazette,je zaczyna sie brac w 1szy dzien @ tak samo jak inne? sorki za byki ale mala na cycku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam je brać jak jeszcze @ nie miałam tak po prostu z dnia na dzień.Ostatnio robiłam przerwę bo chciałam zobaczyć czy będę mieć@ i nie miałam a przy emilii nie miałam chyba z 9 mies po porodzie.Ale jak już masz okres to weź teraz ale przez pierwszy tydzień się dodatkowo zabezpieczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Oczko ja tam mialam przedwczoraj po tym zaproszeniu na n-k nawet odlozylam sluchawke jak zadzwonil taka bylam zla ale olalam wszystko i wczoraj jak gdyby nic, a w dodatku moj malzonekjak byl przecoiwny wystawianiu zdjec na n-k sam wczoraj kilka wystawil w tym moje zdjecie hmm no na ktorym nie powiem bardzo fajnie wygladam ;-P dodam ze jak ubralam sie kiedys tak jak na tym zdjeciu na impreze to powiedzial ze nigdzie taknie ide bo za bardzo sexy wygladam a on nie zdierzy na mnie wzroku innych mezczyzn haha na imprezie jak podchodzili i mowili ze ma swietna kobiete to rosl ia rosl w koncu myslalam ze mu glowa z dumy w sufit wejdzie a teraz sam je wystawil czyli chce sie mna pochwalic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór babeczki :) Julcia , dzieki za info żywieniowe , dobrze takie rzeczy wiedzieć. Generalnie tez uważam , że nie można przeginac w każdą strone , bo i tak nei uda nam sie uchronić maluchów od jedzenia innego niż to które sporzadzimy w domu , przeciez dzieciństwo nie polega na zakazach, bo dlaczego inne dzieci mają lizaka a ja nie... oczko ---> a Co tam u Ciebie , że masz chmurki w domu ? anabanana---> nie do końca rozumiem o co chodzi , ale pewnie ,asz racje:P CHimerka ja tez mam te 6 dyszek i za cholere nie chce w dół. ale uważam , że jak na 5 miechów po porodzie to i tak klasa... Karusia---> przypomnij plisss, jak to było z marchwianką ?? na sraczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobitki ale się tu dzisaiaj działo...... przez chwilę myślałm, ze się krew poleje :D oko----i jak wałkujecie sprawę? mam nadzieję, że już wszycho ok. pliszka--- a co Twoja Misia wpadła z deszczu pod rynnę???? Karusia----a jak tam dziadek sobie z wnusią dał radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka---- dołączam do klubu 6 dyszek i nie chcę zejść w dół no i jeszcze należę do tego 30 i wyżej ( bo w moim przypadku +3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko mojawszystkowiedzadzajedzamama mnie drazni bo sie wymadrza i dlatego. Wyslalam, zdjecie Miśki w kreacji:))))) z epoki hahahah dobrze ze kieca bo mi córa wyglada jak mały chłpczyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja martyna 2dzien usnela sama!!! nie plakala pogadala sobie i usnela!!! szok myslalam ze pogada i pojde do niej a ona sobie smacznie spi :-))) i drugi dzien o przyzwoitej porze a nie o 24tej!!! ale jestem przeszczesliwa i tfutfu zeby nie zapeszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka ale super zdjecie ! Michasia wyglada jak panna moloda hehe :D W ogole to jest sliczna, wielkie oczy i te rzesy. piekna laleczka :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no Pliszka Miska to normalnie gwiazdarella:-D a oczy jakie bystre :-) Karusia tez takmyslalam ze moze od wtorku bo to przeciez mini pigulka hmm ale i tak naczytalam sie tu na forum ze nie dokonca dzialaja, zemasakryczne plamienia sa przy nich no i oczywiscoe kazda babka ma inna teorie kiedy tak naprawde dzialaj zapobiwgawczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka ło jesu jakie Misia ma cudne oczy, cała jest słodka a w tej kiecce to już wypas. Ale oczu to jej zazdroszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! Lubię mieć 3 strony do poczytania. :) Tylko już zupełnie nie pamiętam co miałam odpisywać. Starość nie radość. ;) Plisza ale cudna beza! Jaki chłopczyk, buźka mocno dziewczynkowa. Też mam 6 dych i niespecjalnie mnie to martwi. Chciałabym mieć szczuplejsze uda ale taka już moja budowa, że buły mi zawsze zostają. Jak brałam ślub ważyłam 55 i teraz jak patrzę na foty to mocno anorektyczne ręce widzę. Takie patyki dosłownie. A małe buły i tak były. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo zasnął dzisaj wyjątkowo wcześnie, więc z obawy przed pobudką o jakiejś kosmicznej godzinie też spadam luli anabanana - najlepiej zapytaj gina czy można zacząć brac poźniej miłych snów babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana ja zaczelam brac cerazette nim dostalam okres. Lekarz powiedzial, ze mam brac od dzis i tyle. Przez pierwsze 2 czy 3 tyg sie dodatkowo zabezpieczac. Ja nie plamilam wcale, tzn na koniec tabletec przez 3 dni mialam plamienie. Pozniej jak skonczylam karmic piersia to zmienilam tabl. i tez nie czekalam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh kochane ! Dziękujemy pięknie za wszystkie komplementy i kłaniamy się do ziemi. tzn ja aktualnie rosnę z dumy... Dobranoc , bo ja jutro do pracy na 6 rano wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzieki jula tojuz calkiem jestem przekonana ze zaczne od wtorku :-) pozatym meza nie bedzie chyba przez nastepne 3 tyg wiec luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Jula potem to na was bede wine zrzucala :-P haha nie no zartuje pewnjie ze poczytam, jak uda mi sie wcisnac do mojego gina to pojde go popytac jak nie to do znajomej farmaceutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie godzę się. Dogadalismy się a ja mam przerwę w prasowaniu. Nogi mi w du... właża. A musze znaleść jeszcze w necie, czy jest cos na temat mojej pracy na wtorek, no i muszę zamówić na Allegro torbę i skina na laptopa. Zryczałam się. dajcie spokój, ja to jednak durna jestem. A takie poczucie niższości przeze mnie przemawia, że hej. A k... zrobię doktorat to mi sie może poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Ale produkujecie. Widzę ze mamy podobne gusta jeżeli chodzi o książki. Ja ostatnio zaczytuję się w historycznych - choc nie trawie II wojny światowej, to zaczęłam czytać, poszło piorunem. Najfajniesze były te o żołnierzach niemieckich i radzieckich, pisane przez amerykanów i anglików, bardzo ciekawe. Zaszokowało mnie to, ze niemieccy lotnicy, Ci, którzy podczas walk powietrznych strącili najwiecej samolotów po wojnie zaprzyjaźnili się z lotnikami angielskimi i amerykańskimi... I do śmierci sie przyjaśnili, odwiedzali całymi rodzinami. Szok! A nas karmiono opowieściami, ze niemiec to był i bedzie wróg. Tzn, ja nie twierdzę, ze wojna była dobra, ale po raz pierwszy popatrzyłam na zołnierzy wroga jak na ludzi, a nie na potwory. Pozatym przeczytałam wszystko co mi w ręce wpadło nt. zabójstwa Sikorskiego. Tez ciekawe! A tak pozatym, to ostatnio duż oczytałam Hrabala, w tym samym klimacie Pawła Helle, no i Jacka Dehnala - bardzo mi się podobało, zwłaszcza Lala. Pozatym uwielbiam thirllery medyczne - przeczytałam całego Cooka, uwielbiam kryminały, ostatnio zaczytywałam się w Cobenie, trzyma w napięciu. No i cały Dan Brown - akurat \"kod leonarda\" mniej, ale \"anioły i demony\", \"zwodniczy punkt\", \"cyfrowa twierdza\" - bardzo fajne. Do końca nie wiadomo \"kto zabił\", a tak lubieę najbardziej ;-) No, a z lzejszych, to czytałam Nierządnicę, pierwszy tom podobał mi się bardzo, drugi tak sobie, teraz mam trzeci, ale jeszcze nie zaczęłam czytać. Co do jedzenia dziciaków, ja pamietam jak toczyłam boje z moimi rodzicami, bo oni starali się na siłę bym młodego karmiła manną od 3 m-ca! Bo oni tak karmili i mnie i moich braci. RAny, ile to było wojen, ja młodego do 9 mca karmiłam cycem, pzrestałam bo niemiłosiernie mnie gryzł w sutki. Miał zęby jak brzytwy i raz ugryzł tak mocno, ze musialam zszywać. To odsawiłam wtedy, nawet bez problemu poszło. Też nie miał wysypek i kłopotow od sztucznego mleka, ale z wprowadzaniem pokarmow to stopniowałam. bez szaleństwa i przesady - ani w jedną, ani w drugą strone. Najbardziej to mnie złosciło jak młody był niemowlakiem, że moi rodzice z góry założyli że on ma tak a nie inaczej reagować. Bo jak ja była małą, to zjadłam powiedzmy 200 ml kaszy manny i spałam 4 godziny. A mój budził się co 2! I oni mieli do mnie pretensje. i za nic nie potrafili pojać, że dzicko z cyca raz zje 200 a raz 50 i raz spi 4 a raz godzine!Szybciutko się wyprowadziłam, bo juz nie dawałam rady z ich wtracaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do NK, to Ana możemy sobie piątala przybić, albo jak to teraz młodzież mówi "zółwika". Tez mnie wkurzył mój, bo umiescił na NK zdjecie, fajne, nie powiem, ale zaraz teksty pod nim podopisywały prawie wszystkie jego koleżanki. Takie teksty pisane przez stare baby to dla mnie śmieszne, kazałam mu pokasować to nie chciał. Ale jak pod moje zdjecie kolega z pracy dopisał komentarz "ty nie wygladasz, ty olśniewasz" to zaraz była obraza majestetu, zbulwersował się i na koniec powiedział, że nie pójdę na imprezę integracyją bo on nie chce by panowie mnie podrywali. I oczywiście wykasował ten komentarz, na chwilę zostawiłam włączoną Nk, to się dorwał i wywalił. Ale miała nerwa na niego, normalnie mało co nie rozszarpałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj, Yennifer jak milo ze mnie rozumiesz :-))) zolwik przybity! Oczko zagladnelam na n-k ale fajny chlopczyk z Mikolaja, jaki papusny poprostu slodziak, dodam jeszcze ze wloski masz swietne, Miki ma swietny jeansowy kombinezon a meza masz bardzo przystojnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha maz dostal nie komentarze po moim fototylko maile od jakis gogusi jaka to ma fajna zone... haha no i dobrze mu zlosnikowu jednemu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×