Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małlata P

15-latki i seks..

Polecane posty

Gość nastolatka(15)
ludzie ! czy to wasza sprawa kto z kim chodzi do łóżka ?! mam 15lat współżyje od roku (tak miałam 14 lat jezu) dalej jestem z tym chłopakiem za nim doszło do stosunku byliśmy razem rok :>! i majac te 14 lat byłam gotowa :p nigdy nie namawiał i bardzo mocno mnie kocha. Dziewczyny nie cztajcie tego co tu pisza bo majac 17 czy 22 lata czy jak to kto tu ile ma ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELECIEM BYL taka jest prawda kazda laska sama wie kiedy jest gotowa w ktorzms poscie byl wiek18-19 lat kiedz to waszym zdaniem mozna zaczac sie kochac a to tak ze jedni majc 14 sa gotowi a inni majac 23 nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damayanti
W sumie nasza polska krolowa Jadwiga wyszla za maz jak miala 15 lat.. wiec widze ze wracamy do tego co juz kiedys bylo..w plemionach afrykaskich i niektorych krajach trzeciego swiata to jest na porzadku dziennym, ze male dziewczynki wchodza w zwiazki malzenskie..Kwestia kultury, obyczajow no i aspiracji zyciowych malolaty. Osobiscie uwazam ze nie warto angazowac sie w tak powazne sprawy jak sex, rodzina w tak mlodym wieku. Szkoda tych jakze szybko przemijajacych lat dzieciecosci, ktore powinny wiazac sie z niewinnoscia i beztroska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas totalna porazka
ludzie opamietajcie sie!!!! Sex jest dla dorosłych , nie dla dzieci. Do seksu treba byc przygotowanych psychicznie i fizycznie. 15- letnia dziewczyna nie jest jeszcze na tyle rozwinieta zeby brac sie za sex. Prawda jest taka ze jezeli ktos rozpoczyna wspołżycie to powinien liczyc sie z tym ze moze począc dziecko!!! Zadna metoda anty nie daje 100% pewnosci. Tabletki antykoncepcyjne a tak młodym wieku to zbrodnia dla organizmu bo jeszcze dojrzewa. A prezerwatywy, coż, róznie to z nimi bywa. Mojej kolezance pekła i zaszła w ciąze w wieku 17 lat. To była tragedia, chłopak zwiał, pomimo ze wczesniej zapewniał ze z nią zaostanie nawet jesli wpadna i jej pomoze. Prysnął jak tylko dowiedział sie o ciązy. Dziewczyna sama wychowuje dziecko i ma w sobie mnóstwo zalu, frustracji, przeszła depresje. Młodym ludziom wydaje sie ze sa dorosli, bzdura. Dorosłym jest sie wtedy kiedy jest sie w stanie samemu utrzymac! Co moz4e dac dziecku dziewczyna mająca 16- 17 lat? Nie jest w stanie pracowac, ma nieskonczona szkołe itd wiec najczesciej odpowiedzialnosc spada na jej rodziców. A ona czuła sie taka dojrzała i gotowa, załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaajjjjjjaaaa
Ja rozpoczeła współzycie w wieku 20 lat z chłopakiem ktory obecnie jest moim mezem. Mam juz 25lat. Jestem szczesliwa ze tak sie wszystko poukładało i ze tyle czekałam z rozpoczeciem wspołzycia. W razie ciązy dalibysmy rade, on pracował ja tez. Oboje mielismy wtedy mature i rozpoczynalismy studia. Rozpoczynanie współzycia przez 15- letnie dzieci to dla mnie patologia, to nie jest normalne! Niestety prawda jest taka ze panuje moda na wczesną inicjacje seksualną. W mediach w gazetach, wszedzie pokazuje sie jak to fajnie jest wczesnie współzyc, sex jest spoko, fajny, cool Tylko nikt nie bierze pod uwage jaka krzywde wyrządza sie młodym ludziom nabijając ic głowy takimi bzdetami. Niestety prawda jest taka ze najczesciej 15- latki wiedzą ze penisa wkłada sie do pochwy i na tym ich wiedza sie konczy. A potem czyta sie na forum pytanie w stylu" Czy bedąc dziewicą moge zajsc w ciąze?" To jest załosne a nie dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak, złodziej i kłamca
Na seks jest pora jak ma się stałą i dobrze płatną pracę! Inaczej nie ma sensu kopulować! Wczesna inicjacja seksualna to niższe wykształcenie i brak rozwoju IQ. Głupa i z kasą porządna kobieta nie zechce jak i mądry mężczyzna głupiej z dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfyyysff
To jest wina rodziców i tych głupich rygorów, które mają jak widać takie skutki. Mnie rodzice nigdy nie kontrolowali, nigdy nie miałam szlabanu za złą ocenę, mogę wrócić, o której chcę, mogę mieć znajomych jakich chcę,mogę wierzyć w co chcę. A jakoś nie palę fajek, nie piję i ogólnie nie przychodzą mi do głowy takie pomysły jak seks w tym wieku, z ocenami też w porządku. Myślę,że stało się tak, bo nie mam się przeciw czemu buntować. Przez to,że oni traktują mnie na równi nie muszę udowadniać wszystkim dookoła,a przede wszystkim sobie,że jestem dojrzała. Bo nie jestem przecież. Akurat mam 15 lat i myślę,że to dobry czas, aby dowiedzieć się co to znaczy kochać, a nie kochać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPEG
a co jak facet jest bezpłodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie za wcześnie, szkoda ze dziewczyny dziś tak wcześnie chodzą do wyrka z kimś, nawet jeśli go kochają to to i tak za parę lat się skończy... bo to nie jest odpowiedni wiek na Miłość cielesną... Niektóre to dowartościowuje ale wierzcie mi ze strony faceta nie podzielam takich posunięć. Najlepsza miłość taka na którą się czeka i jest szczera, bo zdjąć majtki to jest nie problem, ale mózg człowieka w różne strony może się spaczyć ..... Ja tam jestem "dziewicą" w formie faceta:P a mam 26lat, ale jestem wierny i chce być dla swojej kobiety :), a nie traktować ja jak przedmiot do wiadomo jakiego celu i oszukiwać to nie w moim stylu... ja wiem co to znaczy Miłość Prawdziwa, a nie tam ślizganie spie po czyjejś pupie... i traktowanie jak śmiecia.... Pozdrawiam wartościowe kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem 18 lat kiedy zakochalem sie w swojej 15 letniej wtedy dziewczynie. Ja jej imponowalem wiekiem i dojrzaloscia, ona pociagala mnie fizycznie bo byla bardzo ladna i juz kobiece kraglosci. Namowilem ja na seks. To nie byl g***** Owszem troche sie opierala, ale po wszystkim bylismy razem, uprawialismy seks regularnie, kochalem ja i bylem jej wierny. Nigdy sie nie ukrywalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa patrzcie do czego owe wczesne inicjacje doprowadziły w UK. Kraina młodocianej patologii. W USA pomijając kolorowych to domena "White trashes" , z każdym i byle gdzie . To są wzorce z patologii bezrefleksyjnie przyjmowane u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam chętnej 15 latki do sexu, miłości co lubi starszych, grubej i wysokiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam chętnej 15 latki do sexu, miłości co lubi starszych, grubej i wysokiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×