Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Hejjj Dziewczynki Witaj Mucha 🌻 Życzę zdrówka córeczce , jak i synkowi ogólnie zdrówka i samej pomyślności :) aj dziewczynki co do choróbska to każdy u nas jest indywidualnością , ja mam coś koło zapalenia oskrzeli ale nie całkiem więc w robocie jestem u małża nie wiem co to jest jest kaszel i są pleśniawki jak u maluchów a u młodego znowu zapalenie gardła mam nadzieję że nie przeobrazi sie to w pseudo krup Cygaro wiem co mówisz , my zanim sie wprowadziliśmy to ciągle koty darliśmy , a ponieważ moja mama projekt domu robiła to małż też fochy strzelał jak coś było nie tak , co do murarki to już mojego ojca nie brałam bo miałam przedsmak jak to wygląda kiedy zakład mój ojciec budował ile miałam nerwów na psute , więc tego już nie ryzykowałam wolałam zapłacić obcemu i nie słyszeć że coś nie tak a ten murarz to taki itp.każdy dzień jest nerwowy po co sobie dorabiać kłopotów , a u nas leje , kicha , a ja za półtora tyg. wybieram sie na nary , chyba dupskiem po trawie :( nie wiem co na obiad , wypadłam z obiegu gotowania i mi sie nie chcę , , a kanapka mówiłaś o śniegu i mrozie ale to w następnej zimie czy tej co teraz ponoć jest ? A kanapka to na kiedy planujesz zaciążyć ? no zdradź tę słodką tajemnicę ? nie daj sie prosić ? 🌻 cygaro 🌻 Kiki, Hb, Benitka , Ruda, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima ma być już podobno od przyszłego tygodnia:)Podobno hihihi I tak ma być do połowy lutego.Chyba,że coś pokręciłam:) U mnie też już pada i strasznie ciemno.Dobrze,że do sklepu chociaż zdążyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie głowa rozbolała.Chyba muszę strzelić sobie jeszcze jedną kawkę bo jakos mi senno.I smutno jakoś......Zaczyna się pora moich depresji.Ale kulminacja to jest w lutym.Wtedy to żyć mi się nie chce.Jak byłam w ciąży to w lutym musiałam iść aż do szpitala tak się lekarz wystraszył:)Także teraz pewnie będę smęciła do samej wiosny.I tak jest co roku.Nic nie tobię,nie sprzątam ,nic mnie nie obchodzi poza dzieckiem.Potem jak zaczyna się wiosna wszystko mija i zaczynam rewolucje w domu.:)Próbowałam już różnych witamin i tabletki mi przepisywali ale to nic nie daje.Trzeba czekać do wiosny.Zauważyłam,że 2 dni temu już coś się zaczęło.Będę więc pisała często i dużo to może nie zwariuję jakoś i bedzie mi trochę lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko sie schowało, ale nie pada:) ze spacerku wpadłam na ploteczki do koleżanki, teraz gotuję spóźniony obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz spadam ale mam nadzieje że się odezwę , poproszę męża aby wziął komp. do domu to może cosik napiszemy , Dziewczynki życzę samej pomyślnośći i miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mucha🖐️ jak ty teraz masz przerwę to do której ty pracujesz kobieto? biedna ty:) czupurek a ty jeszcze biedniejsza,bo musisz chłopa o kompa prosić hihihi A on ma cały czas.Sprawdzasz co on tam na tym kompie robi??Nie to zebym była za kontrolą jak ze skarbówki ale takie delikatne sprawdzenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) Nie. Do 17 pracuję. Dzień babci jest 21.01 :) Paskudna dzisiaj pogoda, głowa mnie przez cały dzień bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżywam się dzisiaj na moich biednych pracownikach ;) zapomniałam środków przeciwbólowych a w tej firmie nikt nie posiada czegoś takiego i caly dzień chodzę wściekła, struta i w ogóle blee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D mucha to ty dzis jesteś nie mucha w smole tylko gburia furia:P kanapciu, nie byłam dziś na nk, zaraz sprawdzę:D ostatnio myślałam jak cię znaleźć, ale nic nie wykombinowałam, bo nie znam nazwiska:( a jak ci sie udało??? po panieńskim nazwisku z maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×