Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

inhalację wieczorem robię z tej soli bo u nas suche powietrze, sama czuję skutki jak rano próbuję język od podniebienia odkleić:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dach,okna,drzwi mam brązowe więc tego już nie zmienię ale kolor tynku muszę,bo mnie trafi!!!A jak tynkowaliśmy dom to był tylko jeden taki w okolicy i to daleko a teraz nawet sąsiad przez płot ma taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieleń??? :D :D :Dzaszalejesz:P cholera, miałam rozmrozić mięso gulaszowe, a teraz jak już rozmarzło to się okazało że to żeberka:D więc obiad: kopytka z sosem n żeberkach pieczonych i sałatka z kiszonych ogórów:D lubię takie niespodzianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki masz domek?piękny!!I kolory też mi się podobają bardzo.Koleżanka ma właśnie grafitowy dach i jest piękny.Tyle tylko ,że nie wiem jak do tego okna....fajne byłyby grafitowe,ale to pewnie dodatkowy koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, małż nadal taki, choć w niedzielę sie pokłuciliśmy i sie trochę atmosfera oczyściła, uświadomiłam mu że nie można z nim już rozmawiać na temat budowy,:( zresztą, nawet rozmowę na inny temat zakńczał budową, oczywiście narzekaniem:O i teraz stara się bardzo:) rozmawiamy tylko o wyborze dachu, ja kolor, a on jakość dachówki:D bo podobno od lutego idzie w górę cena:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro masz podobny projekt do naszego .......no nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę śliczny ten dom,mały,niedrogi pewnie,prosty,bez cudów i fikuśnych a przez to kosztownych rozwiązań.Podobają mi się takie domy.A sama mam zupełnie coś innego:oAle mój jest przerabiany z innego i nie bardzo dało się coś fajnego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nasz domek, ale czy będzie taki sam to już insza inszość, bo wykończenie to tragedia, mi się też te okna podobają, ale pod warunkiem że dach będzie wykończony tymi panelami białymi, a mój mąż już coś kręci nosem:O Ze nie wykończymy panelami:( co tu gdybać, jak nie wiem co to ostatecznie będzie:( ale grafitowe okna na zewnątrz, a w środku białe są dużo droższe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona zrobiła dach i okna ciemna zieleń a ściany jasna zieleż taka prawie żółta.To połączenia jest piękne.Ale drogie,że szok.Zielony to kolor za który słono się płaci.Okna były 2 razy droższe niż brązowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi kolorami to szok cenowy, np. niebieska dachówka jest dwa razy droższa:( hb, podobny ten twój domek, ale masz dwa balkony;) a elewacja i dach w takich samych kolorach robisz jak w projekcie? bo taka jasna to chyba szybko się pobrudzi??? ale grafitowy dach też dobrze gra z jasną elewacją ,nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu, my wybieraliśmy taki prosty dom, prosty dach, funkcjonalny i nie duży, bo jest tańszy w budowie, i najważniejsze, na forum tego projektu znalazłam około 10 ludzi którzy go budują, wklejają zdjęcia i podaja przeróbki, super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro nie wiem jakie beda kolory ,to juz najmniejszy problem ,my jeszce nie zacszelismy budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko powiem ci,że widziałam taki domek podobny do waszych i miał grafitowy dach,białe obróbki i białe okna.Tynk też biały,barierki i ogrodzenie grafitowe.Najpiękniejszy dom jaki widziałam w życiu.I stoi tak już parę lat i nie widziałam,żeby był brudny.Mój tynk ma ok 10 lat i czas na pomalowanie chociaż biały nie jest,Jaki byś kolor nie wybrała to i tak kiedyś się zabrudzi.Ważne jest gdzie mieszkacie,bo u mojej koleżanki jest z jednej str domu gorzelnia i tynk ma czarny od tej strony a okna 2 razy wymieniała:( Teraz wstawiła brązowe z tamtej str. bo na okna nie zarobi.A i tak nie widać koloru bo dom ma drzewa od tamtej str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam że poszłaś wieszać pranie:) mówisz, że wieje, to przywieje wam deszcz od nas z góry:P bo u nas całą noc wiało potwornie, a od rana leje:( wiosna idzie:D ja zdążyłam zrobić kopytka, żeberka sie duszą:) moja gwiazda sama mi przyniosła nocnik i jak ją posadziłam to nasiusiała, oczywiście musiałam zrobić cały cyrk z brawo ,tańcami itd> ale była uradowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do domku, to my się budujemy na osiedlu samych takich domków na obrzeżu miasteczka:) żadnych fabryk, ani zakładów:)nawet jezdni:P dookoła same pola i lasy:) nawet drogi polne, bo asfalt to może położą za 10 lat;) a domków jak narazie 6 szt. więc spokojnie i wiejsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy dzialke na peryferiach leborka,mamy juz wszystkie dokumenty,projekt,pozwolenia,tylko kasy brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×