Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ale się naspacerowałam,że szok!!!!!Spotkałyśmy moją mamę i stęskniona porwała mi dziecko:)Więc ja się bardzo nie opierałam i piję sobie teraz kawkę przed kompem:)Mam jeszcze kupę prania ,ale srał je pies ,że tak powiem,bo nie mam gdzie wieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale jak zwykle w biegu..lece do wanny. na weselu bylo ok kto chce zawsze sie wybawi no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po parowach i po kanapce z dzemikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.............mam kawkę i chwilkę spokoju,bo mała ogląda tubisie:) Zaraz trzeba zabrać się za obiad ,ale nie wiem co?????Co gotujecie dziewczynki? hania ty dalej męczysz te parówki??hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu, ja tradycyjnie , jak nie wiem co na obiad, to rosołek:D Maja bardzo lubi i mam wymówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny,od powrotu z gór mam zapchane uszy.Chyba zmiana ciśnienia co?Jak tam zajechałam to też 2 dni miałam zapchane:)Zwariować można.Telewizor rozgłoszony,że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko gdzie ty jesteś?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D kanapciu, no chyba zostałyśmy same:( ja miałam troche zwariowane ostatnie dni, prawie cały czas w terenie:O a dziś na dupsku w domciu siedzę, bo pada od rana. Na obiad serwuję kopytka z jakimś mięsnym sosem, tylko jeszcze nie mam do końca konceptu:) a chciałyśmy kiedys miec prywatny topik , no to mamy:P szkoda że dziewczyn nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cygarko jest tak jak mówisz właśnie.Zostałyśmy chyba same:( I Iza z Hanią raz na jakiś czas.Szkoda,ale co zrobić.Ruda nadal nie ma internetu,Kiki zaj ęta maleństwem a benitka zamilkła.Schizy dawno już nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz idę w teren,ale bardzo malutki teren ,bo pod dom powiesić pranie:)Świeci słonko więc do wieczora mi ładnie przeschnie i bedzie pachniało wiatrem:)Tylko mała nie chce za nic w świecie wyjść i tak siedzę z tym praniem.....Nie wiem jak mam ją namówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a katar już pożegnaliśmy, po antybiotyku długo jeszcze był, ale inhalowałam ją berodualem i wpadłam na myśl, że te nawroty kataru to może alergia i skombinowałam zyrtec w kroplach, przeszło:D cały czas daję jej ten zyrtec i dużo jestesmy na dworzu i kataru nie ma:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do budowy to stoi:( przerwę mamy aż majster skończy remont u siebie:O teraz cały czas zastanawiamy sie jaką i gdzie kupić dachówkę:) zdecydowana byłam na brązową i elewację zółtą, a teraz mnie olśniło na grafitową i pomarańczową elewację, bo tam już kupa domów żółto brązowych stoi to trzeba się jakoś wyróżnić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×