Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ide sobie.................na zakupy.............(i nie wiem czy tu jeszcze przyjde.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, to ty marcówki 2006 podczytujesz??? Czupurek ma synka Krystianka, więc może nie ten topik czytasz??? ja tam też jestem, ale pod starym nikiem;) dzieciaki mi ozdrowiały:D synus już bryka z kumplami po podwórku, a maja ma jeszcze troszkę katarku. jutro mnie nie będzie, bo jade do hematologa z niunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż już mi zapowiedział że jak się przeprowadzimy to internetu nie podłączy na nowy adres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba obejrzałam zdjecia ale nie te co trzeba i to nie czupurek.A co do innych podczytywanych tematów to czasem rzuce gdzies okiem jak wspomnicie w pogadóżkach gdzie bywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na takie tasiemcowe tematy to nawet nie wchodzę bo i tak nic z tego nie kumam.No chyba ,że ruda pisze o jakiś rewelacjach i prześladowcach to zaraz biegnę wsadzić nosa i podczytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu, dokładnie ,jak dotyczy to którejś z nas to też ide czytać;) ale nigdy nie mogłam przebrnąć przez tasiemce. Na marcówki wpięłam sie ponad rok temu i miały już sporo stron na liczniku, a ja nigdy nie przeczytałam od a do z:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobrze bo jestem podłączona z zakładem bezprzewodowym netem ma to dobre i złe strony bo net w domu słabo mi chodzi bo komp mam za stary i źle mieli i dłuuuuuuuuuugo , a co do innych tematów to czasami podczytuję ale się nie wciągam bo przeważnie nawet jak coś sie napisze to i tak dziewczyny nie odpowiedzą bo mają już swój babiniec , zresztą na marcówkach z cygaro prawie równocześnie wchodziłyśmy i na początku tak z obca sie czułam , z czasem tylko my z cygaro sobie rozprawiałyśmy bo reszta dziewczyn gdzieś się zapodziała , teraz trochę sie rozruszało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO CCOOOOOOOOOO Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haloo gdzie dziewczynki jesteście ????????/ a ja zaraz kończę robotę i uciekam życzę miłego popołudnia i moc radości papapapapappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane:D ja wyjeżdżam, jutro sie odezwę:) wpadłam pomachać łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro gdzie cie niesie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasz m ezczyzna sie podzial????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! 🖐️ Zagladam do Was czasem ale nie za często bo z czasem ostatnio u mnie krucho. :( I jak rozmowa sie toczy na tematy w ktorych niewiele mam do powiedzenia to sie nie włączam. hb---> 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:) cygarko to do jutra:)będzie dobrze wczoraj nawoływałam bo winkowa byłam ,ale nikt nie odpowiadał:( buziaczki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej milo nam ze zagladasz to kolego ,kurzce jutro walentynki co za pojebany dizen!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb jakaś depresja , może małż przyjedzie wcześniej 🌻 coś z tym czasem krucho , może ja rok się rozkręci na dobre to będzie lepiej , życzmy tego sobie , pozdrawiam papapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ale super pogoda bylam juz na zakupach,chcialam kupic jakies ciasto i kupa ,nic nie dostałam,musze sama cos zrobic brrrrrrrr maz wraca dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie te walentynki nie cieszą.Ciekawe czy M mi cos da?Zreszta po niedawnej awanturce nic od niego nie chce.Udawanie uczuc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb-maz wraca a ja bym mojego chetnie w kosmos wyslała.Kurde że tez nikt mu roboty za granica nie zalatwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×