Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Benitka🖐️:)gratuluje zlapania stronki:)🌼 Wlasnie siadlam i usypiam krzykacza:)ooooo cicho,bo wlasnie zasnal:D U nas piekna pogoda,ktorej i Wam zycze:)ide zaraz posciel nastawie do prania i bede obiadzik szykowac:)a dzis na obiad u mnie chinszczyzna:) Co tam u Was babencje slychac???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(maly nic mi nie daje zrobic,a zreszta musze zbierac sie po Dawidka,jak wroce i maly bedzie spal,to sie odezwe narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzem nazat:Dale i tak na chwikle,bo maly wlasnie wstal:(teraz to mi sie zacznie:(chwili spokoju nie bede miala😭dopiero jak M wroci,to mozeeee mnie odciazy;)zajze wieczorkiem:)ide go nakarmic i wezme go na dwor,bo jest ladna pogoda:) zycze udanego popoludnia🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na rylko:(siedze i kolysze malego,bo juz tak marudzil,ze glowa mi zaraz chyba peknie😭 M pojechal na lotnisko po znajomych:)Dawidek bajeczki oglada,a najmlodszy dalej buczy:(trafi mnie cos zaraz wrrrrr😠co zrobic:(musze sie tylko uzbroic w cierpliwosc i wszystko bedzie git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb🖐️super fotka:)jak Ty to zrobilas??? Maluszek moj juz spi:)mi kregoslup siada:(siedze i ogladam 39 i pol moj ulubiony serial:)poczekam jeszcz 10 min. i przeloze synka do lozeczka i pujde Dawidka polozyc spac,a potem sama sie poloze i poczekam na M:) Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo,szkoda z enie otwiera super jeste heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk mam te foty wstawione tam widac dobzre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka -ty jestes bardzo tajemnicza ostatnio.Na dodatek tak tajemniczo mówisz ze ciekawość moja jest na maksa rozgrzana.Mam nadzieje że nie znalazłas super pracy przez kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ale mnie rozbawilas benitko tym papa interneciku:D Dziewczyny znacie jakis super piekny milosny wierszyk??? Moj M ma dzis imien.i chcialam mu kartke wypisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia to nie śmieszne:( od czerwca papa.M jest skąpiradłem na kompie sie nie zna więc internecik dla niego to zbedny wydatek:(A co do wierszyków to co tak póxno mówisz -ja gdzieś mam cały milosny zeszycik ale zanim ci teraz znajde to twój bedzie mial nastepne imieniny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×