Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Cygarko kochanna właśnie się doczytałam o Waszej, ale i również naszej Tragedii, wyrazy najszczerszego współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelki duch..........:) kiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak maluszek?????? ja nie czytałam wszystkiego,odzywałaś się przez ten czas??????????????? sylwia nie umiesz pisać czy co????:D ja to nawet ciebie znalazłam hehehehe.Zresztą już dawno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo ladnie:(tyle mnie osob odnalazlo,a ja z tego topiku zadnej😭Wy to jakies czarownice,czy coooo??? Widze,ze nie tylko ja na innym topiku sie udzielam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..kawka juz jest i oczywiscie paczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero pita??????????????????? ja juz zapomnialam gdzie mam te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak jakos dojść nie moge bo ciagle mi sie nie chce i dzisiaj tez mi sie nie chce bo zimno i deszcz pada jestem w piżamie ale musze sie wziąć w garść i wyruszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy sie znacie dluzej,to i wiecie cos wiecej o sobie,a ja co😭 Kanapeczko z pomidorem wlasnie Cie jem:D:D:D:D:D,a inspektor z Ciebie nie zly:D:D:D:D Moze mi napiszesz na NK kimjestes,to sie razem posmiejemy:D:D:D,bo mi nic nie wychodzi:( Ktora mnie znalazla niech sie do mnie odezwie na NK i poda swoj nik,ale bedzie ubaw:D:D:D:Dno czekam na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia musisz pobawić sie w detektywa i pokojarzyc różne fakty -no mnie chyba niestety nie znajdziesz ale hb to prościzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie akurat tez nie znajde bo oprócz tego ze jesteś sylwunia 27 to nie wiem nic,i mój detektywizm tu nic nie pomoże.A zresztą na NK to znalazłam tylko hb i cygarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×