Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ej to ten twój ginekolog to dupa wołowa.W ciąży to ty niewiele mozesz,ale chociaż zrób sobie kąpiel w krochmalu jak małe dziecko.To trochę pomaga.Tylko nie gorąca woda.Ciepła woda+mąka ziemniaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia dlaczego lekarz lekceważy coś takiego.Kurcze,wiekszość dziewczyn nawet w szpitalu ląduje na badania.Weź ty idź do niego i tupnij nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
uparta jestem wytrzymam:) jeszo się pofaszeruje wapienkiem i będzie kiedyś lepiej..kąpiel w mące hmmmmmmmm ale bedzie biało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
no słyszałam że badania na wątrobe itp przerąbane byc babą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
wiem! dlatego też jutro idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
dobrze dobrze....pójdę nie mam innego juz wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Normalnie FOCH! jedna o mnie sie tylko zapytala:(😭 :D:D Ja juz synka wykapalam i teraz go usypiam:)u mnie wsio ok;)ciagle na dworze z dziecmi przebywam,bo jest piknie aaaaaa co:D Sweethoney🖐️nooo musze Ci powiedziec,ze ten lekarz to jakis walniety:(i na Twoim miejscu jub bym go dawno zmienila:0Idz do kogos innego ja nie wierze,ze Ci nie pomoga i tym bardziej,ze jestes wciazy:)czego Ci gratuluje🌼 Ide Dawidka kapac,a potem z M do wyrka filmy ogladac:) Fluidki sle potrzebujacym............🌼 Zycze spokojnej nocki🖐️wsiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprowdziłaś się na dwór czy jak??????????????!!!!!!!!!!! albo piszesz 100 razy dziennie albo wcale.Kobito opanuj sie .Proszę pisać normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam 6.15:Ojestem nie wyspana:(maly daje mi popalic,ze szkoda gadac,aaaaaaa Ty kanapeczko mowisz,ze ja przeginam:P Pije kawusie i zaraz bede sie zbierac na dwor:)piekna pogoda znowu sie zapowiada wiec znowu malo mnie bedzie:( Pozdrawiam serdecznie kobitki:)🌼👄 Zycze milego dnia:) Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko nie mieszkam w domku,aaa co:Dpisze tylko jak moge:(,a czasami jak pogoda do d**y,to wiecej pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zapalic i kawke dopic:)Dominis bajeczki oglada,to ja korzystam ile sie da;)narazie🖐️Kanapeczko nie denerwuj sie kochana👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaraz idę na dwór,ale dziecie już duże i sama na dworze może zostać.A ja ją widzę z okna.Nie lubie siedzieć na dworze.Wolę na tarasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapciu ja to jestem kocmoluch:D Dodalam kilka zdjec na NK jak masz ochote;)to sobie obczaj Sylwunie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapciu ja teraz usypiam synka wiec mam wiecej czasu:Pfajnie Ci z tym tarasem:)ja za domem tez mam sporo miejsca i siedze przy stoliku i popijam kawusie czasami z rana:)Normalnie pogoda jest cudna:)i jak tu przed kompem siedziec,tak czy nie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostalam sama,aaaaaaaaaa tak myslalam,ze tak bedzie:DSynka jak uspie,to wkoncu sie ubiore,bo w koszuli jeszcze latam:Dpotem posprzatam i na zakupy z siorka lece,aaaaa co:D Gdzie sa ja sie pytam???? Czupurek:) Benitka:) Rodzynek;):) Hb:)super ta fotka co dzieci siedza w bagazniku:D Jak kogos pominelam to sorrki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Sylwunia jestem jestem , my tez po dworze ganiamy do 20.00 wczoraj byłam krócej , moi rodzice przyjechali , ale kury odwiedziłam , kozę zobaczyłam , wiec inwentarz odhaczyłam :) a teraz młody po śniadaniu i zaraz pewnie pójdzie na spacerek , a ja w robocie uuuuu 😭 a popijam kawusię i zajadam fitnesy z nadzieją na lepszą linię :P przecież tak w reklamie mówią :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kanapka już maj :D w ubiegłym roku coś mówiłaś o tym właśnie okresie na powiększenie rodziny , ? może masz dla nas jakąś wiosenną informację ?, bociany już przyfrunęły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurek🖐️:)ja narazie w domu,bo maly spi:)jak wstanie,to dopiero sie zacznie heja banana:D:D:D Czupurek smacznego:D Kanapka nie ma na to czasu,bo prace ma wyczerpujaca:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły tatuś wita i pozdrawia wesołe mamy.🖐️ 🌻🌻Serdecznie acz z pewną nieśmiałością.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tatusia:D,aaa co ty taki niesmialy aaaa??:D:D:D Dobra ja narazie zmykam 🖐️wszystkim:) Zycze milego dnia i udanych spacerkow:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nieśmiałość wynika z tego że trochę boję sie kobiet ;) Po ostatniej wieczornej wizycie u Was mam stress, że znow wejdę w nieodpowiedniej porze i kanapka z Sylwunią bedą mnie musiały sprowadzać na dobrą drogę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd :D:D:D:D rozbawiles mnie tym tekstem;) Pisz smialo i sie nie stresuj;) Koniec wolnosci synek wstal wiec ja zmykam:)zajze po poludniu;) 3majcie sie cieplo🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja macham i chciałam powiedzieć że malo pisze bo wpadlam w szpony hazardu i rżnę w karty na jakiejś stronce z innymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×