Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Kanapka Ty sie tak nie madzyj wiesz:Pw zabki inaczej mi chodzilo:D:D:D:Dtak,tak napilas sie i poszlas sie polozyc co:D:D:Dmusisz dojsc do siebie jak wroca do domu Twoi:D:D:P Czupurek🖐️mega fluidki posylam dla synka na ozdrowienie........................🌼i posluchaj sie lekarki co Ci powiedziala:) Ide przebrac Dawidka,dac mu jesc i bede miala jakas godz. wolnego,bo malenstwo moje spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo jak zwykle buuuuuuuuuuu:(to i ja zmykam;) UWAGA UWAGA UWAGA! Kto lubi niech oglada,bo zaraz bedzie YOU CAN DANCE:) Moj synek juz spi huraaaa:)Dawidek poszedl z tatem do kolegi,ja jestem po solarium i mnie wszystko piecze,ojj bedzie mial co M smarowac :D:D:D Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️🌼 Fluidkow moc przesylam potrzebujacym..................🌼 Zmykam i o droge nie pytam:P:D 🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Sorki ze sie nie odzywam ale nie mam kiedy Niunia jest chora:O dzisiaj 4 razy zwymiotowala flegma,mama sie zle czuje do tego polamaly ja korzonki,ja mam blokade w kregach szyjnych :O a do tego moja kuzynka urodzila blizniaki i niestety jednego z nich Konradka pochowalismy w tym tygodniu. Cygaro ja po bracie nosilam pol roku zalobe tzn.Przez pol roku ubieralam sie na czarno,bo niestty choc juz tyle lat to moje serce nadal krwawi ze stracilam jedyne rodzenstwo:O Dobrze ze macie ISKIERKE, niech potrafi was jak najczesciej i najszybciej rozweselic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny dzien,ktorym jest 1 maja:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ruda mega fluidki dla corci.................🌼 Zycze udanego dlugiego weekendu:)🌼 Zbieram sie do szkoly narazie 🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sylwia ty to masz zlote serduszko zawsze pamietasz by potrzebujacym wyslac fluidki.Buziaki. Dzisiaj niunia w nocy obudzila sie tylko o 23 i wstala o 8 teraz znowu spi jest strasznie oslabiona,malo je i przez to mleko w nocy mnie zalalo;) Zapomnialam sie pochwalic ze przedwczoraj odezwal sie Joe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ruda cóż ja tam widzę na gg?:D:D:D to niedługo będziesz teściowa hihihihi a cóż tam skłonło tatusia do kontaktu?czyżby pozew o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda:)ja o wszystkich pamietam;)no prawie o wszystkich,bo taka juz jestem:),a jak ktos jest w potrzebie,to trzeba jakos pomodz nie ???:)🌼 Moj maluszek wstal z 😭o 1 w nocy wzielam go na rece przytulilam polulalam i nic nie pomagalo:(nawet mleka nie chcial sie napic:(wziol M go do bujaka i moment zasnal i tak spal do 6:Ojestem troche niewyspana i glowa mnie boli:( Wlasnie usnal,a ja ide sie przebrac i musze troszke w domu posprzatac,bo mi tak dzieciaczki porozwalali wszystko,ze szkoda gadac:(dobrze,ze chociaz ma kto rozwalac;)bo gorzej by bylo,jak by ich nie bylo:(,a tak przynajmniej mama nie ma czasu sie nudzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka pomachaj lapka do mnie na GG bo ja znowu bez kontaktow po zmianie kompa Joe to tatus Vikuni Kanapka no wlasnie nie wiem co mu sie stalo moze kolejne zdjecia uzmyslowily mu co traci i jaka ma sliczna corcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dzieki:)moja ciekawosc zostala zaspokojona :Dojj Ruda bedzie on jeszcze zalowal zobaczysz;)powiedz mu tak:)spadaj na drzewo banany prostowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nasprzatalam😠maly wstal i nici narazie z moich prac domowych:(Zajze po poludniu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i pisze prace moze potem cos troszke posprzatam,co do bananów to moze je prostowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda :D:D:D,to mnie rozbawilas:DRuda udanego pisania zycze;)🌼 Ja juz skonczylam sprzatac:)zaraz ide z siorka na zakupy i po Dawidka do szkoly:)Maly spal tylko godz. wiec teraz chodzi i marudzi:(moze w wozku zasnie:) Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę sobie -byłam na działeczce troche pokopałam ale czlowiek miastowy jestem więc to ogrodnictwo to dla mnie czarna magia:D Moje dziecie umiera z nudów i nie chce tam chodzić bo woli z kolezankami pod blokiem siedzieć.Jak pojedzie to mi tylko nerwy psuje:(.Wogole to w sobote mamy rocznice komunii a ta jak zwykle w odpowiednim momencie choróbsko bierze-coś ma zmieniony glos i katar.Lecze ją narazie domowo.Dzisiaj ide z niado spowiedzi i ja chyba tez pójde ale mam dylemat z czego tu sie spowiadac : ze nie chodze do kosciola i klne a reszta to nie wiem ale wypadaloby iść.Byłam w zeszłym roku przed komunia po 10 ciu latach:D.Dobry czlowiek jestem nikomu nie wadze i co ja mam za grzechy?????Pozdrawiam dziewczynki-ruda i cygarko odzywajcie sie czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIENAWIDZE FACETOW😡:( Normalnie powybijala bym ich wszystkich;)oczywiscie oprocz moich synkow:) Zycze spokojnej nocki 🖐️ Fluidasy posylammmmmmmmm wszystkim potrzebujacym..........🌼 Ide sobie 😭😭😭moze mi ulzy buuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadal puchy:(ja sie tak nie bawie:(zabieram zabawki i id do domu OOOO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ludzie powariowali normalnie dzisiaj chyba.Wyskoczyłam po chleb bo jak zwykle nie ma i........... nigdzie niet.W markecie mieli przywieść za 15 min .Jak przywieźli to z rak sobie wyrywali:D ja walczyłam i 3 przytargałam:DAle już taka wkurzona byłam,że jak by mi ktoś wyrwał to w zęby normalnie:D jak za komuny..........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka :D:D:D:D:D:D ale mnie rozbawilas z tym Pawlakiem :D:D:Dno dobre;)nie nie jestem z za Buga:D:D:D,ale za to mieszkalam blisko Buga:D:D:D Ide Dawidka kapac potem zajze narazie 🖐️ Aaaaa i kanapka z tych chlebem,to normalnie gryps miesiaca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D i narazie tyle ;)i zeby nie bylo,ze ja zawsze aaaaaaaaaaaaaaaaa,to teraz napisze Oooooooooooooooooooo:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×