Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

nie no,to już szczyt!!gdzie wy jesteście???? benitka no co ty!!!!!!!!!! sylwia!!!!!!!!!!! iza pisz jak po morzu? a cygarko od dzisiaj w pracy:) fajnie ma. ruda nie macha wcale. idę po kawę a wy proszę meldować sie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham macham nie pisze bo moje dziecie w domu wiec atakuje kompa.Nie puściłam jej do szkoly bo mi kaszle brzydko.Przez wolne dni ciągle padał deszczyk i siedziałam w domku.W sobote mielismy rocznice komunijna i starego wyciagnełam do kościola :D.Próbowal sie wymigac.W piatek przylazła do Wiki kolezanka i siedziała chyba 7 godzin.Ja nie wiem jacy rodzice są dziwni ze nie interesują sie wogole swoimi dziecmi.Gdyby mojej nie bylo tyle godzin to bym chyba policje wezwala ze strachu.W sobote ta kolezanka przyszla o 9 rano -z nami do koscioła a potem siedziała do 17 i pewnie dalej by siedziała ale moja szła do kolezanki innej.Buziaczki dziewczyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko machce🖐️wsiem :)nie mam jak pisac,a zreszta jest piekna pogoda i przesiaduje na dworze aaaaaaaaaa co:D:D:D Zycze udanego tygodnia i pieknej pogody ............🌼 Fluidki sle potrzebujacym......🌼pozdrawiam serdecznie papapa🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie są wszystkie babolce??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Dziewczynki i po morzu , ale było suuuuper , nawet sie nie pożarliśmy , młody wyzdrowiał , antybiotyk i wziewniki pomogły , on zdrowy a my z katarami , pozarażał nas , no cóż , sorrki ale mam taki długi przewód myślowy , że ho ho pomacham Wam , postaram sie jutro odezwać , pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
mi też się nic nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
mi też się nic nie chce nic a nic jeszcze chora jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
wrrr najlepsze że to już 2 tydzien leniwca pospolitego.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
kuffa jakieś 2 tygodnie temu chybiła mnie jakas podupcona alergia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
hihi mało powiedziane fe:( niw wiem na co nawet mi dermatolog nie pomógł:( a w sumie na robote to na bank nie właśnie chętnie bym zaczęła normalnie funkcjonować:( ale ni da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
nie wiem właśnie czy to nie od pomidorów hehehe nie mówie gdzie jej nie mam ..jest wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
POWINNAM CHYBA SIę WMONTOWAć NA JAKIE FORUM ALERGICZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
a no wręcz uwilebiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
no ja nie wiem czy jest dla leni ale pewnie cus by się znalało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
spokos -smaruje wale wapno niczym alkocholik wali wóde i te specyfiki mam tabletki i syropy i naprawde wielkie gó**** to daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
w sumie nie wiem po co o tym pinkole ,ludziska mają wieksze problemy..i zyją:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
tak jestem jestemm...mówiłam ginekologowi...ale on kazał iść do dermatologa lub lekarza 1-go kontaktu..więc tysz tak zrobiłam ale niestety nadal się męcze:( i wQrwiam jak nie powiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×