Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Gość mama2latka
ja tez andziu znam cie dobrze ale nie powiem skad:) heheh kikii- czy decyzja o drugiej dzidzi byla dla ciebie trudna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza, kiki, czekałam na was;) no ja tez musze się urwać, bo tych placków ziemniaczanych nigdy nie zrobię:P do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę drugiego dziecka, więc wystrzegam się jak tylko mogę, ale wiadomo nic nie daje 100% gwarancji, więc jak się przytrafi to będzie, ale nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trudna, pierwszy poród z licznymi komplikacjami, ale mam już 30 na karku i postanowiliśmy że nasza Karolcia nie może zostać jedynaczką musi mieć kogoś do zabaw, pogaduszek, Rodzice rodzeństwa nie zastąpią. A wierzę że drugi poród będZie inny bo ciąża też zupełnie inna, ja jestem niepoprawną optymistką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj Dziewczynki ja ma synka 20 m-c , wiecie piszę ten post 3 raz i za każdym razem mi wychodzi że nie ma takiego tematu na forum , może teraz przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schiza ja też przez prawie 3 lata nie chciałam drugiego Bobaska, a w szczególności mój M się wzbraniał ale w końcu po długich dyskusjach będzie prawdopodobnie Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
moj pierwszy porod tez byl ciezki... dlugi.... stad obawa przed druga ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w ogóle zdecydowana na brak potomstwa, nie czułam żadnego instynktu ani takowej potrzeby, ale stało się i jest Zuzka, nie żałuję, że urodziłam i że jest razem z nami, bo to pociecha, którą kocha cała moja rodzina nade wszystko, ale wystarczy mi. Jeżeli oczywiście stałoby się, że będzie drugie dziecko to oczywiście dołożymy wszystkich starań by kochać, wychowywać i otaczać opieką, ale nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
hmmm czyli przegadalas??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,ja tez mialam ciezki porod i powiedzialam sobie ze nigdy wiecej,ale powoli przechodzi mi takie myslenie i juz sie ogladam za malutkimi dziecmi w glabokich wozkach,ja planuje drugie jak cora skonczy 3 4 latka,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak co ma być to będzie, Czupurku a jak Twó Synek ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARITA
Puk puk moge?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki :D ładna może ale uparta jak baran :O jedno w okresie buntu nastolatka, drugie w okresie buntu dwulatka :D czasem idzie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać, że tego okresu buntu nastolatki się boję :-o niby wyrozumiała ze mnie kobita i cierpliwa, ale tej cierpliwości mam ograniczoną liczbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikiii -mój synuś to Krystianek :) Rafinka cudo rodzinka a córuś to pannica oj śliczna pannica , :) taka ona26 kurczę za te dwa lata to ja będę miała aż strach myśleć, ale lepiej pisemnie wyrazić :P chyba z 35 to na porodówce pseudo dadzą babcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×