Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

🖐️ Aaaaaaaa co to jakis STRAJK???????? Gdzie Wy Wszystkie sie podziewacie,aaaaaaaaaaaa??? Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) oj jak ja nie mam ochoty i siły nic napisać😭 ten upał dzisiaj źle na mnie chyba wpłynął.Spać mi się chce.Muszę zaraz zrobić sobie kawkę to może na oczy przejżę.Miałam trochę hmmm pracy w ogrodzie i stąd to moje milczenie.Ale na tydzień spokój z chwastami uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam radosne babeczki 🌻 u nas ciepło :) w pracy różnie , mój M od rana podniósł ciśnienie ... ale nie tylko mi swojej siostrze też , więc jest nas dwie w kupie raźniej . młody suuuuper , bystrzak rośnie , gada jak najęty i mam czasami trochę chwil dla siebie , bo już potrafi jakieś 15 minut sam sie bawić , to sukces , jest ok. piję chyba już 4 lub 5 kawę , zaraz idę do domu i na spacer , życzę miłego dzionka ... raczej popołudnia , dużo uśmiechu i samej radości , do usłyszenia papappapapap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wsiem babinom:) Czupurek:)dzieki🌼 Kanapka🖐️:),a ja myslalam,ze Ty juz zapomnialas o nas:(;) Masz tu ode mnie 🌼🌼🌼ki na poprawe samopoczucia:) Maly spi,a ja ide obiad robic:)Pogoda piekna wiec cale popoludnie spedze z dziecmi na dworze:) Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 Zycze udanego weekendu i pieknej pogody................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta , pogoda dopisuję spacerom , u nas w pracy jak zwykle ruch , zakończenie m-c itp. takie tam pierdoły , ale zaraz pędzę do domku i zaczynam weekend hura hura :D a byłam na 15 minut u kosmetyczki zrobiłam sobie brewki i od razu humor lepszy :D :D :D Dziewczynki życze suuuuperanckiego weekendu i przesyłam fluidki :D , a Sylwusia uczę się od Ciebie tego pozytywnego nastawienia do świata :) to ppapapapapappapapapappapa dziewczyneczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele🖐️ Czupurek:)🌼nie ma,to jak pozytywne nastawienie do swiata;)ciesze sie,ze pierzesz przyklad ze mnie:)👄 Zycze Wszystkim milej i udanej niedzieli:).............🌼 Fluidki sle potrzebujacym............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z pomodorem
heeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam kawy!!!!!!!!!!!!!!pada i nie mogę z dzieckiem pedzoć do sklepu:( Ja tego nie przeżyję .Ratunku!!!!!!!Niech mi ktos kupi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Kanapka masz tu kawe i ne bucz:D[ ]>...........................:P Nie mam weny do pisania:(i zlapalam dola buuuuuuuuuu:( Zycze milego dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy 🖐️🌼 Fluidki sle potrzebujacym i zmykam.............................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....SMACZNEJ KAWUSI.................. ..............POPOŁUDNIOWEJ.................... ...................................................()............ ..................................................(())................. ......................................ooooooo((()))o...................... .................................oooo..........(()).....o ooo ...............................oooo............()....... .oooo......oooo ...............................ooooo.................ooo ooo...oo.....oo ................................ooooooooooooooo0000.0... oo......oo .................................0000ooooooooooo00000... oo......oo ..................................0000000000000000000... oo......oo ....................................00000000000000000... oo...ooo ......................................00000000000000 ...........................................00000000 .......................................000000000000 ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa co to strajk jakis???Co Wy sie tak obijacie aaa??? Normalnie puchyyy jak nic:( Dziewczyny byscie chociaz od czasu,do czasu pomachaly lapka do kolezanki co;) Zycze spokojnej nocki:)Fluidki sle na poprawe nastroju i dla chorowitek..............🌼 Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie:D🖐️ Ruda bardo Ci wspolczuje Ci bardzo🌼wierze,ze napewno sie polepszy malej:)Fluidki sle dla niej.................🌼,a tobie sle👄❤️ Poptem zajrze:)teraz zbieram sie do wyjscia,a tak mi sie nie chce,ze oooo matko kochana:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️ Zycze milego dnia:)🌼 Fluidki sle chorowitkom i nie tylko..............🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sylwia weź mnie oświeć co jest z wiktorią rudej?????Widziałam opis,że idzie do szpitala ale zanim zdążyłam zapytać ruda mi zniknęła:( coś się stało małej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×