Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

grają 3 osoby i zbierasz kupki (jak w wojne)i masz zebrać albo 3 albo 5 albo 8 ,wybiera sie trąfa ,jak nie ugrasz tyle co musisz to masz minusy,jak ugrasz wiecej to plusy,grasz na czas 18 rundek az wszyscy zagraja wszystkie kolory bleble ble -rozumiesz?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend mnie nie bylo bo odnowilam kontakty z rodzinka(dzieki NK)i wyjechalam z wika na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzielismy sie z nimi prawie 20 lat (raz tylko na pogrzebie w tym czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wika sypie kwiatki na procesji,w poniedzialek jedzie na wycieczke i tyle u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo prosze rozpisaly sie babony:D Kanapka:)Rudej coreczka ma problem ze sluchem na jedno uszko:(reszte pytaj sie jej sama:Ppomachala bys raz jej,a nie sie lenisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka35🖐️no ladnie brawo,Ty to masz dobrze:)siedzisz sobie i grasz w karty,a my mamy zapierdziel jak sie patrzy;):D Aaaa gdzie,to Kiki jest co???? I Hb cos sie nie odzywa buuuuuuuuuuu:( Co tam u Was kobitki slychac????🌼 Maly mi wlasnie zasnal,to ja lece sie przebrac i zaraz wracam:)ale znajac zycie nikogo nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak myslalam puchyyy jak nic:(,ale Wy wstertne babony jestescie ooooooooo!!!!FOCH:P Ia sie tak nie bawie:(zabieram zabawki i ide do domu:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , u nas leje :( zaraz spadam do domu , a po 18.00 na zakupy , choroba jak jutro będzie lało to makabra co tu robić , młody dostanie na głowę a my z nim , przez święto nawet bajkoland będzie nie czynny :( Benitka , aby u Was nie padało bo młoda zmoknie z tymi kwiatkami na tej procesji i zmarznie . Pozdrawiam Iza -czupurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Boze Cialo:) Pogoda do bani :O,az sie z domu nie chce wylazic:(Synek spi,a ja mam troche wolnego i jak narazie nic nie sprzatam,bo nie chce go obudzic;) Kanapka zyjesz,aaaaaaaaaa:D:D:D??? Czupurek 🖐️,a gdzie Ty bylas,jak Cie nie bylo,aaaaaaaaaaa???Co tam u Ciebie slychac??? Benitka i jak tam pogoda u Was??Oby bylo slonecznie i cieplo,bo mala zamarznie:O Ruda:)🖐️kawusie bys jakas pysznal postawila;)❤️👄🌼 A gdzie to sie podziewa nasz rodzynek:D:D:D???Pomachal bys nam raz;) Hb🖐️jak leci??:)Skrobnij kolezankom pare slow;)Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wszystkim milego dnia:)pieknej pogody.....................🌼 fluidki sle potrzebujacym i zmykam bb ogladac;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie to juz jest lekka przesada😠gdzie Wy sie podziewacie co???Co sama ze soba mam pisac:D??? Dominik mi zasnal:)a ja ide sie polozyc,bo zatrulam sie dzisiaj czyms i strasznie zle sie czuje:( Dobrej nocki zycze i kolorowych snow:)...🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Aaaaaaaaaa juz nie dlugo mnie nie bedzie,bo jade do PL na 10 dni huraaaa:),ale i tak pewnie nie bedziecie za mna tesknily;):D:D:D 🖐️kobitki i co jeszcze jak tak dalej bedzie,to topik zamknal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babony:) Widze,ze sama do siebie pisze😭co sie z Wami dzieje??czemu nic nie piszecie??:(Ja juz mam wszystko posprzatane:)teraz to czekam na M i jade na solarium,a potem bedziemy sie pakowac pomalu:) Zycze Wszystkim milego dnia🖐️ Fluidki sle potrzebujacym.............🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Kobitki wpadlam sie pozegnac jak narazie;)lecimy do PL na 10 dni na wesele mojego brata:) Zycze Wszystkim duzooo zdrowka................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy i ich pociechy🖐️👄 3majcie sie cieplo i do poczytania za 10 dni:)Mam nadzieje,ze do tej pory ktos juz napisze w tym topiku,a nie tylko ja:O Pa kobitki👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO śWIęTA 🌻 Samych radosnych dni , słonecznych , zdrowych dzieci i zdrowych mężów , mało trosk, i spełnienia wszystkich marzeń . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd-bardzo dziekuje(my)za życzenia i brak mi słów -niesamowity z Ciebie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd ogromniaste dzieki za sliczne zyczenia podpisuje sie obiema rekami pod tym co napisala benita wsiem po 🌼-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tyle -wstretne z Was baby.Nic a nic nie piszą:(.A ja sie tu stresuje bo moje dzieciatko testy pisze.Kurcze biedne te dzieci teraz.W 3 kl testy w 6 klasie testy.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe mamy! 🖐️ i dziękuję za podziękowania :) Wy też jesteście niesamowite!!! 🌻🌻 Żałuję, że tak rzadko tu wpadam. :( Ale ostatnio trochę mało czasowy jestem. W weekend muszę przestawić blaszany garaż, ktory podczas budowy slużył za prowizoryczne zaplecze a teraz trochę przeszkadza w zagospodarowaniu terenu. Poza tym u mnie wporzo. Córcia dostała z testu kompetencji na koniec podstawówki 38 pkt na 40 mozliwych. :) Średnią też bedzie miała oo 5-tki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd-córcia brawo.Moja pisała wlasnie testy na koniec 3 klas ale wyników jeszcze nie ma.Zawsze super jej szlo a teraz mam watpliwości bo zaczynaja sie pierwsze milości i inne wazniejsze rzeczy niz nauka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane,nie odzywalam sie,nie kialm czasy,maz mi na nerwach grał.przez caly swoj pobyt,mialam chore dizeci,michas zapalenie jamy ustej,wiki zatrucie pokarmowe,i tak w kołko,ale juz jest lepiej ,maz pojechal do pracy,michasiowy i wiki sie polepszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Daje znak,ze zyje:)dopiero dotarlam do domu i lece sie wlasnie rozpakowac:) Jutro Was poczytam i opisze nasz pobyt w PL;) Bylo superrrrrrrrrrrrrrr:)i pogode mielismy wysmienita:) Do jutra kobitki kochane👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×