Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

niechce być niegrzeczna ale zauważyłysmy że mamy troszke kg do zzucenia dlatego jestesmy na tym forum kolezanko sympatyczna :P a teraz wyjdz i nie wracaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie dolaczam do wysylania fotek :) mozecie mi wyslac: moj adres: magdalenka_f@op.pl ja tez sie postaram wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a - studiuje na awfie wrocławskim:) kolezanko niemila super jesli sie odchudzasz, my widzimy swje problemy nie musisz nam ich uswiadamiac, zreszta kto to sprawdzi jak Ty wygladasz.. moze po prostu masz kompleksy? bardzo prosze nie psuj nam topiku i idz na taki gdzie sa dziewczyny zblizone do twojej wagi- pozdrawiam zaraz Ci wysle blackberry16 swoje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro z 45 sie odchudzasz to musisz mieć max 150 cm wzrostu ja mam 180 cm i jak bym ważyła tyle co ty to chyuba bym musiała na wucku jeździć bo sama bym nie dała rady chodzić poza tym nie liczą się tylko cyferki ale tez wygląd charakter budowa ciała i takie tam ja przy 68 kg masm figure modelki więc mi nie pierdol że my takie strasznie grube jestesmy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nie jest ciezko, jest ok:) zajeb****ci ludzie naprawde:) tylko wiesz przeprawa z anatomią.. bleeeeh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja przy 68-69 wygladam szczuplo. a co to jest 7-8 kg?:/ le w ludziach jest goryczy.. ugh.. az niedobrze sie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady, ja nie dostałam załącznika od Ciebie:P eh, od jutra znów dieta, może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek- sport - po raz pierwszy w tym roku utworzony:) kierunek pod kątem trenerskim:) a poniewaz chce zalozyc swoj wlasny klub fitness jest idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi ja tez wyslalam kasiula mozesz wyslac mi na meila swoj nr gg mam pare pytan do ciebie jesli moge chodzi o studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam jeszcze raz fotke bo tamte nie doszły :P mam nadzieje że te juz dojdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri, znow nie doszlo ;) blackberry, ja chyba nie mam Twojej foty.. ;) a o mnie co myslcie? tylko szczerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×