Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

firnak_a jakos po rozmowie z toba humor mi sie poprawił i nabrałam znowu chęci na dietke :) dzieki słoneczko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzaj ja tez mam co pare dni dołki:) ale wy pomagacie mi wychodzic z nich to dlaczego ja niege wam... grunt to wejsc na forum i przynac sie :ZGRZESZYLAM i dalej do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec zalaman rannych:) ide teraz sprzatac w domu pojawie sie tak po 12 tu:) bo juz bede sie uczyla wiec komp bede okupowac to i zerkne na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a tez jestem uzalezniona od wagi :D codziennie wchodze i ot nawet pare razy :P no ale trzeba jakos kontrolowac ja :d ja tez mam w domu ta herbate ale jakos jej pic nie moge...ble dzisiaj wypije moze dzbanek czerwonej dla odmiany :D teraz ide sprzatac (od kad jestem na diecie lubie to robic bo wiem ze cal spalam :D)potem duzo nauki... :/ no a wieczorem na impreze (nie bede sie obzerac:D) ale przed jeszcze pobiegam z kumpela pol godziny :D pozdrawiam ! 3majcie sie dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje firank_a najwazniejsze zeby wejśc na to forum i sie przyznac a dalej jakos pójdzie :) ja tez mykam sprzątac bo ksiądz po kolendzie chodzi :P wpadne jakos po 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie lepiej zyje jak wejde i powiem co robie lub co zjadlam na forum;) eh teraz zabieram sie za mycie naczyn i odkurzanie:Pnie lubie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprzatałam :D teraz czas sie wziac za nauke :D;/ jak narazie nie jestem glodna ale tak mysle co by zjesc pozniej na obiad.. co wy bd jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad zjem miske zupy kapuscianej i mandarynke jedna a na kolacje mam zamiar zjesc jablko i marchewke a co z tego wyjdzie zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz po sprzataniu a teraz zabieram sie za nauke miedzy 14-15 zupka i nic az do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka,ze tak rzadko wpadam do was,ale ciagle praca,szkola,,, ale caly czas jestem z wami bo ten topik motywuje,nawet jak sie popelni grzeszek dietetyczny to dziewczyny dodajecie sil zeby walczyc dalej:) ja dzisiaj jestem taka slaba,cala noc balowalam na imprezie, dzisiaj zjadlam owsianke,talerzyk salatki z tunczyka,4mandarynki,jablko... troche duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem :P gdzieś za godzinke obiadek :P a niedługo wezme sie za lekcje odrobie wszystko i będe miała spokój na całe 2 tygodnie ferii :D wiecie co teraz nie będe jeszcze raz zaczynac a6w wezme sie za inne ćwiczenia macie jeakieś propozycje? przy hula-hop zostaje dalej ale coś oprócz tego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady zazdroszcze ci masz juz ferie:) ja mam od 11lutego::( wiec jeszcze poczekam sobie::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie kompleksy przez swoja nadwage???ja mam straszne:( przy szczuplych dziewczynach czuje sie strasznie, czuje sie sie taka obrzydliwa bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie moje kompleksy udzielaja jak mnie mój facet po brzuchu zaczyna głaskać... o matko jak ja tego nienawidze... a przy szczupłych panienach nadrabiam uroda i zgrabnymi nogami hehe kurde czemu tak jest ze mi sie całe sadło odkłada na brzuchu... wszystko mi pasuje tylko nie ten okropny brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak mam jak np spimy ze soba a on kladzie reke na moim brzuchu wtedy mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam kompleksy :( ale co tam dziewczyny niedługo ich nie bd miec :D ja zjadłam na obiad jogurt jak narazie bo nie miałam innego pomysłu ... CheriLady ja proponuje bieganie .. najlepsze i dzieki temu waga mi szybciej spadła.. jednak jest to 72 :) juz coraz blizej celu :D prawie 10 kg zrzuciłam ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala podziwiam cie,biegasz codziennie??? ile minut??? a ile masz wzrostu???sliczne lecisz z wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom codziennie tylko w niedziele mam przerwe :) z 30 min z tym ze na poczatku mussiałysmy z kumpela robic przerwy a teraz non sto i dajemy rade ! kondycja sie wyrobi :D ale staram sie zeby nie opuszczac tak np dzisiaj wieczorem ide na impreze ale przed tym ide jeszcze na pol godzinki :D a w sumie niewiem ile teraz mam wzrostuu zmierze sie pozniej i podam :) to dzieki wam dziewczyny sie trzymam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam ze szkoly i zabralam sie za gotowanie,bo strasznie glodna jestemi juz mowie co gotuje sobie,,,a wy mi powiedzcie czy to jest bardzo kaloryczne::: a wiec gotuje 3 malutkie ziemniaki do tego robie sos z pieczarek mieska chudego bebulki i marchewki,,,nie dodawalam oleju takze to jest duszone bez tluszczu,,,nie chce dodoawac smietany ale zobacze,bo moze bede musiala i do tego mam salatke zgroszku zielonego cebulki i fasolki czerwonej,,,,pycha,,,,a przynajmniej mi to smakuje :) ale glodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zjem kolacje i wiem juz co wiec podaje to co dzis zjadla *4 plasterki szynki * activie do picia * 2kanapki:chlebb razowy i szynka * miske zupy kapuscianej *2 mandarynki * jogurt jogobella light z platkami fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry16 ja bym wyrzuciła te ziemniaczki tylko :) (ale to moje zdanie bo ich nie jem od 3 mies bo maja weglowodany tak samo jak ni ejem makaronu i chleba :D) a to co dzisiaj zjadłam : 2 kromki ciemnego chleba duzy jogurt \'surowke\' z ogórkow konserwowych =2 kromki razowego chleba i ugryzłam kawałek ciasta = jeden pierniczek :D ale nie mam wyrzutow bo pobiegałam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zjem jogurt to pojde pocwiczyc :150 brzuszkow i 150 przysiadów cos jeszcze moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo to firanka podziwiam cie :D ja dzisiaj tylko 10 brzuszkow zrobiłam..a zaraz ide sie szykowac na impreze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×