Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........89,0.......................................... November........165.........57,0........................ .................. Nefi................70...........60...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie kolezanki:) tak sobie mysle ze moj cel1 bedzie latwo osiagnac takze tak naprawde bede sie cieszyc jak juz bedzie cel2:)wtedy bedzie wiadomo ze dzialam cos:)jak tam u was ja pozytywnie nastawiona jestm do dzisiejszego dnia...głodówki:]zobaczymy czy ona wyjdzie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra widze ze niema nikogo:) ide do szkoly a po szkole na jakies 2 godz na silownie....takze trzymajcie kciuki bym sie nie rzucila na jedzenie:P ogolnie zwaze sie przed siłownia i po:) i napisze wam pozniej co i jak:) zycze milego i owocnego dnia w swoim dazeniu do celu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś jestem po ciemnej bułce z polędwicą bez masła no i planuję koło 17 zjeść obiad i to wszystko- nie głodówka ale ograniczenie ;). Trzymam mocno kciuki za wszystkich głodujących ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........87,5.......................................... November........165.........57,0........................ .................. Nefi................70...........60..................... ...................... Dzień Dobry :) Widzę że ruszamy od poniedziałku pełna parą :) Poprawiam dane w tabelce bo zwarzyam się dzis i miałam 87.5 a nie 89 jak myslałam wcześniej....tzn bardzo mnieto cieszy :) Dziś zjadłam na sniadanko: 3 marchewki i 2 jabłka, tzn surówke z nich zrobiłam taką oczyszczajacą....mam nadzieje ze pomoże na problemy z wypróżnieniem...właśnie pije zieloną herbatkę. Dziś mam wolne więc pocwicze sobie troszke, a teraz biorę sie za prace w domku. Miłego Dzionka i piszcie co u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam chcialam sie przyłaczyc odchudzam sie od paru dni, rezultat? 0,5 na minusie czyli zdrowo i skutecznie oby tak dalej odchudzam sie dieta 1000-1200kcal jem wszytko oprocz fast foodow słodyczy i białego chleba ryzu. moim marzeniem jest waga 60 kilo, a dlaje sie zobaczy dzis na sniadanko zjadłam 2 kanapczeki z szynka i kawa z mlekiem i cukrem, pobiegac sobie nie pobiegam ale zamierzam sie zapisac na siłownie z kolezanka tylko musze poszukac jakiejs dobrej......pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh....przez snieg nie poszlam na na silownie całe buty mi i skarpetki zmokly....ai zla jestem na to. ale glodowka w toku:) nic nie jadlam tylko duzo pije:)a jak wam dzien mija...witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam u fryzjera bo miałam koszmarna odrosnieta grzywke i patrzyłam za siłownia niestety nie stac mnie 96 zł najtanszy karnet na 12 wejsc po 1,5 godziny strasznie drogo no coz moze zainwestuje w jakis sprzet u siebie jakis rowerek albo orbitrek ewentualnie stepper dzis zjadłam 800kcal jeszcze moge troszke.....teraz bede sobie piła mietke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tansza silownie.... za 10wejsc place 50zl i czas nieobraniczony ja nic zero jedzonka dzis:woda i czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz swoj topik tylko jakos dzis nikt na dlozej do niego nie zawital :( wiec czytam sobie innt topiki... Widze ze tobie tez sie dzis nudzi i czekasz na jakies ciekawe osoby zeby poklikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie to 1000 kcal i zielona herbatke :::::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nudne sa te topiki ja lubie taka szybka rozmowe a nie czekanie kilka godzin jak ktos odpisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogolnie ćwiczysz cos....ja moze i niezdrowy rygor sobie nazucialam ale jestem zdesperowana i musze schudnac jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to nie choc miallam zamiar od dzis tylko okres dostalam :( i dzis zrobilam sobie wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak bym chciala schudnac 10kg jak najszybciej bede jadla 500kcal ogolnie czasem glodowka tak jak dzis i duzo cwicze ale niewem w jakim czasie to osiagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wydaje mi sie ze to moze byc zbyt drastyczne szybko stracisz sily i bedziesz zniechecona ja juz wiele razy probwalam schudna i to z roznym skutkiem ale jakos teraz jest jakos inaczej nie przejmuje sie tym tak jak kiedys i po woli wprowadzam cos nowego w swoj styl zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem uparta wiec moze nie poddam sie a mam wielki cel chce zaskoczyc swoja milosc bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×