Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

No jesteś licze kalorie, nie jem ziemniaków, ewentualnie 2, miesko czasem wołowina albo pierś (juz nie bo ptasia grypa :-)) ciemne pieczywo, chude mleko hmm nie jem serów, nie uzywam masła wogóle, owoce np. mandarynka, gruszka, banan jak sie mieszczą w kaloriach :-) A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduje sie posłusznie ale mam ssa nie :-O zjadłam musli z mlekiem i troszkę się zapchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🌼 czyżbym była najstarsza na forum? Ale ze mnie już stare babsko :-P też zastanawiam się nad 6 w ,ale konsekwencji i silnej woli brak :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajka ja sie jakos przełamałam :) juz 4 dzien ćwicze i zakwasy mi mineły wiec reszta pójdzie gladko :D i sie przestawiam na dietke 1000 -1200 kcal zeby troszke szybciej mi kilogramy spadały :P ale tez bez przesady :P może macie jakies gotowe posiłki na cały dzien sięgające max do 1200 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ...Lady ja stosuje sie do tego przede wszystkim: I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej) myslę, że działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzednim tygodniu dałam ciała, ale to nic juz czuje sie lepiej wiec napewno się nie poddam, mam nadzieję, że wybaczycie mi te kilka dni nieobecności. Dzis byłam u ortopedy palant każe mi znowu o kulach chodzić, juz mnie tak to wszystko dobija, ale co tam :-) Wpadne jeszcze później teraz zasiadam do maszyny musze dokończyć bluzke na sylwka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a ja bym sie skusiła na tą głodówke... :P tylko nie wiem czy wytrwam... :P ale spróbowac moge :) to jak od jutra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn sory nie od jutra :P od teraz :P juz 18.40 więc ja zaczynam od dzisiaj (19.00) a zakończe hmmm właśnie kiedy koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze do wieczora do soboty ale jak da rade to i niedziela co ty na to? chce oczyscic organizm taka pelna sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mi pasuje :) a co do oczywszczania to ja tak samo... niby nic takiego dzisiaj nie zjadłam a czuje sie jakbym przynajmniej zjadła jakas wielka pizze, paczke czipsów i 3 batoniki... nie wiem dlaczego... wczesniej jak byłam na głodówce to taka leciutka sie czułam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie juz nie ja tez nie mysle by szybko schudnac i po co szybko dla jojo? fakt jojo zalezy od nas ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze moze tylko ja wieczorami na kafe siedze:) ale moja droga pamietaj o tym by duzo wody pic:) i ja sie waze w niedziele...ale ogolnie wazenie jest w pt kazdy:)ale ja chce zobaczyc jak bedzie to z glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez dopiero po głodówce sie zważe :P i tak pomyslałam że po głodówce czyli w niedziele albo w pon zalezy kiedy skończymy to prtzez jakieś 2 dni same wazywa jeśc i max 2 owoce dziennie potem dołaczyc pierś z kurczaka i takie tam wiesz powoli z tego wyjśc aby nie było jojo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie z glodowki trzeba wychodzic ostroznie....wiesz chyba tak z czystym sumieniem tylko my zagladamy tu codziennie:)niewiem czy pytalam ale skad jestes wogole?bo fajnie moze by bylo kiedys sie spotkac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z białegostoku jestem :) też własnie tak patrze że tylko my tutaj codziennie od poczatku meldujemy co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom:) fajnie by bylo moze kiedys sie spotkac:)kurcze wiesz wogole marzy mi sie byc na glodowce tak z 5dni....ale newiem czy dalabym rade:( zobacze w jakiej kondyscji bede w sobote kazda godzinka sie liczy...w glodowce jest to dobre ze potam jak jesz to jakos tak szybciej czujesz sytosc zoladka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co cieżkie sa pierwsze 2-3 dni a potem to lajcik juz :) jak wytrzymamy pierwsze 2 dni to do 5 łatwo będzie dojść... tylko ja nie chce przesadzać z ta głodówką bo potem moge sie załamac i zonk mega jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie ja tez sie boje...podobno kazdgo dnia na głodowce traci sie kg... dziewczyny potrzebuje pomocy z anglika....umie ktoras z was napisac skarge po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj z angola to ja jestem cienka... ciekawe jak mi matura za rok pójdzie... mam wrażenie że nie zdam i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×