Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

a uja wlasnie w sklepie bylam kupilam sobie jogurty,warzywa:) i zielona herbate:) ale tu cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie cos sie dzieje z ta kafe??? pewnie dlatego ze dzisiaj niedziel i kazdy ma prawie wolne,wiec jest nawal na kafeterii,,, ja bylam na zakupach i kupilam pieczarki salatki brokuly ziemniaczki i jogurt a na obiad zrobie sobie duszone z cebulka pieczarki z kasza gryczana i d tego brokuly!!! ale sie najem !i ide robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja już gdzies pisalam. ja zjadam sałatki z kurczaka, tunczyka, dużo warzyw. podstawa mojej diety to brokuły. miesko gotowane, ryż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skolei jogurty naturalne pltki fitness kapusta ogorki ogolnie mieszam ale wszytko co ma mala liczbe kalorii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde topick taki to super rzecz:) ciesze sie ze go zalozylam:) hmm daje ta motywacje jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) od dzisiaj zaczynam diete kapusciana, ja juz kiedys stosowalam, ale znow by sie przydalo ;) mam 168 i 62 kg ;) zjadałam talerz zupy, mandarynke, jabłko i czuje, że jak zaraz nie zjem czegos slodkiego to wykituje... łaaaaaaaaaaaaaaaa najgorsze te poczatki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam pytanie dość osobiste :P czy to są wasze jedyne nicki na kafe? czy może od dawna piszecie pod innym nickiem ale dietka pod nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie caly czas z tyn borykamy... wiecie co dziewczyny zastanawiam sie czy po okresie(w czw bede miala-powinnam dostac) nie przejsc na diete kopenhaska....nawet jak po niej przytyje 2kg czy cos to przezyje ale musze sie zapytac ginekologa (w srode ide) czy moge taka rygorystyczna diete stosowac bo biore anty i niewiem czy to nie obnizy skutecznosci.....a nawet jak zaczne i nie dam rady po 2 dniach to zawsze napeno cos ubedzie....pisze sie ktos na to ze mna?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam ginorossi ;) też własnie nie wiem co z anty :O jak już będziesz po wizycie to napisz proszę co i jak :) ja z mojej kapuścianki nie bede rezegnowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waże 62 kg, mam 168, chciałabym 55... tylko mam taką budowę dziwną, że nigdy nie będę szczuplutka :O ale może chociaz "boczki" zrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 15 grudnia dietka i schudłam w niecały miesiąc 4,5 kilo bez jakichkolwiek ćwiczeń więc jest to możliwe. ale wkrótce kupie orbitrek i zacznę ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku,, a mialam to co sobie zaplananowalam ale z malym dodatkiem,,, udusilam pieczarki,cebulke odrobine marchewki i troszke kielbaski chudej,,,do tego dalam lyzke smietany i jeszcze kasza gryczana! aha i jeszcze 4 rozyczki brokul!!! i jestem juz po obiedzie a chce mi sie jesc,,zjadla bym wiecej! glodu juz raczej nie czuje w tym momencie ale ta ochota jest o wiele gorsza :( a wy co mialyscie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry, ja jadłam tylko brokuły gotowane pokropione sosem sojowym. prawie godzine temu i dalej czuje sie zapchana i do 18 spokojnie wytrzymam. o 18 zjem 3 kiwi, pomarancza i 2 mandarynki i styknie na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale malutko zjadlyscie,,,,wychodzi na to ze ja jestem straszny obzartuch,ale w sumie nie duzo zjadlam tego!! czuje tak jakby puste miejsce w zoladku :( a taka galareka czy kisie l przygotowane z torebki to maja duzo kalorii????? nie bede dodawac cukru do nich??? wiec jak to jest z tymi kaloriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry mnie na uczucie głodu pomaga bardzo picie herbatki, względnie wody. czujesz pustkę? chlapnij dwie szklanki napoju a odechce ci się jesć :) i przed jedzeniem wypij szklankę wody wtedy wczesniej poczujesz ze jestes syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×