Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja mieszkam pod Poznaniem, w tym roku zaczęłam studia, sesja w toku, a mi się tak nie chce 😭 no i mam jego 😍 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam sie topik rozwija :) fajnie fajnie tylko ja nie nadarzam z czytaniem wpisow :) nie chce mi sie uczyc!!!!!!!!! czy macie tak samo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjeje w czwartek egzamin, nie wiem jak dam radę :O dotychczas jak się uczyłam, to zawsze podjadałam jakieś łakocie ;) ciekawe co będzie teraz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie szybko rozwija sie tu dyskusja, fajnie:) Ja Kraków. i juz umieram przez zapach sernika. ale dam rade:) Ginorossi faktycznie mało do zgubienia.:) ale.. jakos i my damy rade tylko pewnie wolniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje,ze sie 3macie:,ja wlasnie jem czekolade i placze:(dzisiaj sie rozstalam z osoba z ktora mialam byc do konca zycia, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a co sie stalo? jak nie chcesz to nie mow,,,ale na pewno ulzy ci sie jak sie wygadasz komus ,,nie musisz tutaj na forum,ale moze umow sie ze swoja najlepsza kolezanka i z nia pogadaj,,,bo musiz sie komu s wyzalic,a to na prawde pomaga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile mnie nie było i juz takie zaległosci :D ale dobrze dobrze ze nam topic sie rozwija :) zjadlam na biad golabka i na kolacje troche sałatkiz kurczaka :) i nic wiece bo dzien po za domem wiec sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poznan
Anula jedna czekolade masz wybaczona, ale zajadanie smutkow to najgorsze co mozna teraz lepiej idz do przyjaciolki sie wyplacz albo nam tutaj. i niech dziad spada na drzewo, jak nie potrafil docenic, kiedys sama to przyznasz a teraz musisz nam uwierzyc na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poznan
a co do dietki dzisiaj mam 7 dzien kopenhaskiej, ten najgorszy, 1 gotowana piers i 1 swiezy owoc (ja zjadlam 2 sliwki, ale nie uwazam ze zgrzeszylam) no i masakra nie moge tego glodu zapic woda ani herbata, :((((((( jeeeeeeeeeeeeść!!! nie wytrzymam chyba do jutrzejszego lunchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata_poznan wytrzymasz wytrzymasz :) pomysl przez co juz przeszłas i od razu szkoda bd ci sie poddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poz
wlasnie szukam jakiejs diety na pokopenhaska i sie zastanawiam nad ta http://www.twojadieta.info/dieta/Cud/ czy to jest typowa kapusciana?? co prawda nie wierze w to co tam pisza o chudnieciu ale moze ze 2 kg by zaszlo. co prawda zrobie przerwe miedzy dwiema dietami tak z 2 tyg 100kcal bo nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poz
Mushellka tez sie nad tym zastanawialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poz
Mushellka ale twoj wynik tez jest imponujacy jak to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, przepraszam nie widziałam Twojego wpisu :( ja idę spać zaraz ;) jutro 2 dzien ;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam nowe dietowiczki :) Boże nie było mnie tu raptem pół dnia a tu juz tyle wpisów? patrze topik kwitnie hehe :) jak tam dietka? ja nadal trwam :D nie zgrzeszyłam :P w ogóle niechce mi sie słodyczy wczoraj to mi sie nawet jeśc nie chciało wmusilam w siebie 2 kanapki i szklanke mleka bo przeciez na głodówce nie jestem :P jutro rano sie zważe i podam wynik mam nadzieje że będe miło zaskoczona :) trzymajcie sielaski odezwe się wieczorkiem! a teraz uciekam do szkoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja już dzisiaj po owsiance :D i pewnie do 11-tej będę miała spokój. mam dzisiaj ze sobą w pracy dwa jabłka i kefir z owoców leśnych 0% tł. w domku zjem tunczyka z groszkiem a na kolacje pewnie jakis owoc. moze mace sobie kupie i pochrupie? hehe ale mi się rymuje :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poz
dzien dobry wszystkim nie sama tez juz jestem tylko na razie nie ide do kuchni zeby mnie lodowka nie zaatakowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jak zjadłam tę owsiankę o 7.00 to jeszcze dzielnie się trzymam. i wytrzymam myślę do 12-tej polecam dziewczyny. zapycha na długo :) a miseczka ma około 200 kcal. daje energię i zdrowie :D no i reguluje pracę jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ ja dziś drugi dzień kapuścianki, zjadałam jeden talerz, zapiłam gorzką herbatą i może podjem sobie surówki warzywnej.. śniadanie jest najważniejsze, nie? :P na wagę wejdę dopiero po tygodniu ;) Odezwę się wieczorem, bo mój luby dziś przyjeżdża na dzień cały:P 😍 miłego dnia kochane ]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) wiec informacja dla tych co chca:) anty nie traca dzialania jak sie stosuje diete chyba ze sie raptownie za duzo schudniea tak to bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×