Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

a gdzie reszta dietowiczek? :) ale nie poganiam jak bedziecie mailay czas to wyslecie:) piszczie kto jeszcze nie dostal mojej foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi jestes ladniutka i taka slodziutka :) masz bardzo mily wyraz twarzy,,,,wiec i Ty cala musisz byc bardzo mila :) i sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos u mnie z pocztą nie tak... laski dalcje swoje nr gg to wam wysle tak bo inaczej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziewczyny polowy Waszych wpisów nie widzę :O od Ciebie cherrylady wreszcie mam ;) od firanki, kasi20, blackberry tez mam ;) kurcze, ale Wy wszystkie ładne jestescie :) serio serio :) i wiecie co? na dobra sprawe zadna z Was nie musi się odchudzac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny doradźcie mi zdaje biologie rozszerzona i wos rozsz....na jakies studia mam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam :) dostalam cherilady:) ladniutka jestes,,,,,, wszystkie jak modelki i jeszcze komleksy maja,,,po tych zdjeciach widac jaka jest prawda :) koniec z waszym odchudzaniem,,,,,jestescie sliczne i nie mordujcie sie z dietami,,,,,,,,,,,:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wam tez moje wyslac, to moj meil anusia19_1988@o2.pl jestem tez ciekawa jak wygladacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam ci anulka zdjecie:) wiecie co dopielam swego zrobilam 1000brzuszkow:) ale juz ruszac sie nie moge:P dzis zjadlam *serek wiejski light *3kromki chleba razowego *talerz zupy kapuscianki *surowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULKa19_ jeszcze ja nie mam twojego zdj .. wyslij jak mozesz na tynkaaaa3@tlen.pl a odesle Ci swoje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja też poproszę o fotki mój mail: hija83@tlen.pl ja dzisiaj bardzo zadowolona z siebie jestem, pobiegalam 15 minutek na orbitreku, zjadłam: jogurt, gotowaną pierś, groszek z marchewką i śledziki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×