Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja własnie wrociłam ze szkoły troche wczesniej sie udało :D zaraz ide zrobic jakas surowke z kasza na obiad i potem pocwicze moze :D bo na bieganie troche za zimno :D dzisiaj rano -9 było:D kasiulka2o ja skacze na skakance i w sumie to dobre jest bo mozna sie zmniejszyc...ale niewiem czy rozbudowuje łydki ;/.ja nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja na solarium jutro ide, bo mi zeszla troche opalenizna:) kurcze, bo szczerze zainwestowalabym sobie w skakanke i zaczela od 50-100 podskokow, ale boje sie o rozbudowe lydek.. kurcze, a nogi naprawde mam ladne i nie chce ich rozbudowywac:P chyba, ze co jakis czas stosowalabym ja jako rodzaj aerobu na rozgrzewke przed brzuchami.. hmm..co jakis czas to by sie chyba nic nie dzialo co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po....zrobilam sobie oczyszczanie twarzy i regulacje brwi(nigdy nie rozbilam) i wiecie co mam super humor po wizycie:) teraz czas oczyscic organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli chodzi o skakanke to chyba lepiej systematycznie ;d ja tak z 10 min dziennie skacze :D ale teraz to juz niewiem co robic :D a łydki to ja mam rozbudowane ;/ znacie jakies cwiczenia na lydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja jak zwykle wieczorem :P co do ćwiczen na nogi to słyszałam że bardzo dobry jest rower stacjonarny tylko że na lekkich obrotach wtedy sie nózki wyszczuplaja a na ciezkic to miesnie sie rozbudowuje co do skakani to nie mam pojęcia ale wole nie ryzykowac... i tak ogólnie to dzisiaj nie mam ochoty dosłownie na nic... ehh... ani ćwiczyc ani dietki nie stosowałam... nie wiem co ze mna się dzieje... chyba jest mi potrzebna odnowa zewnetrzna... chyba odwiedze fryzjera i solarium bo do kosmetyczki nie mam po co iść :P brwi mam wyregulowane hehe :) ehh.. dobra zobaczymy co bedzie jutro może znowu nabiore chęci do wszystkiego... dzisiaj sobie odpuszczam ćwiczenia etc... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale dziś mas wrócić do dietki i do wszystkiego co z nia związane:) ja wlasnie wstalam zaraz kąpiel, potem na sniadanko jogurcik naturalny z muesli, potem na miasto z ukochanym:) wczoraj cwiczylam i mam takie zakwasy, ze nie pytajcie.:D dzis odpoczynek od biegania, bo dostalam @ i booooli brzuszek, a tak musze zawsze robic jeden dzien przerwy w tygodniu:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po sniadanku dwa jajka na miekko i 3 cienkie kromki razowego chleba :D hmm mysle zeby do wieczora nic juz nie jesc...bo wieczorem wybieram sie na imprezke i napewno bd musiała sie na cos skusic.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) no i dzisiaj tak jak mówiłam znowu dietka :) zjadłam puki co sałatke i mała kromke ciemnego pieczywa i tak do 14 styka potem zupka :) a potem to nie wiem jeszcze :P dzisiaj kochanie do mnie przyjeżdża więc nie będzie czasu na jedzienie :D odezwe sie potem :) buziaki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ja juz po obiadku, moze kolo 18 wciagne jakas pomaranczke, potem pocwicze i koniec:) jutro znowu bieganie:) kolejna przerwa w czwartek:) buziaki, 3mcie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam...kupialam sobie sukienke na studniowke cudo:D niemam w niej wbrzucha ani tylka malina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do warszawy pojechalam..za 260zl z bolerkiem ale mowie wam normalnie ubywa w tej kiecce z 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu firank_a ślicznie musisz w niej wyglądac :D ja jak szukałam sobie sukienki to obleciałamw chyba wszystkie sklepy w białym az znalazłam odpowiednia... :( ale... było mineło moja studniówka za rok hehe wiec mam troche czasu żeby sie skórczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:D hehe widze szal studniówkowy:D ja mialam rok temu i bylo super pomimo moich 91 kg.. jesli chcecie moge wam wyslac jak wygladalam kiedy91, a jak teraz-ok 77, a moze ogolnie wymienimy sie fotkami?:) na wiosne tez powysylamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stronke z fimikiem 8 minut abs na brzuch:) chcecie? ja to bde cwiczyc miesiac zobacze.. wczesniej jak sie odchudzalam to to cwiczyla i powiem ze bylo niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze chcemy :D ejj dzieczyny zgrzeszyłam.. zjadłan na sniadanie ciemny chleb z spora iloscia nutelli :( az mi niedobrze teraz :( ehhh ale od pon biore sie ostro juz! 0 słodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musialabym sobie kupic ciemny chleb.:) narazie jadlam grahamki:) ale wole ciemny chleb, pelnoziarnisy.. mmm:) no ale bez nutelli:d takze wytrwala, postanowienie poprawy i do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ostatnia:) zycze ci wiecej silnej woli! 🌼.. mnie na szczescie w ogole do sldkiego nie ciagnie,. i dzieki za to Bogu, bo juz bym odpadla:D a poza tym jak juz to lepiej zjesc batonik muesli!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...ale tylko nutella była pod reka :D ale od dzisiaj zero słodyczy obiecuje to tylko taki jednorazowy wybryk xD a jak tam u was dietowanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super:) chcialam dzis biegac, ale niestety mokro, kaluze to nie bede wariowac..:( a szkoda, bo chcialam bardzo.. ale najwyzej wiecej pocwicze:) wiecej brzuchow, pompek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co podziwiam was:P jak kasiula pisze ze wyjdzie pobiegac itd..szok a tak zimno jest ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×