Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

yyh ja tez nie ide biegac dzisiaj :D zaraz w ramach odpoczynku od nauki biore sie za cwiczenia :da wieczorem moze jakis szybki spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozemy tak o sie spotkac hmmm moze kiedys z wyrtwala sie zobacze we wrocławiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm fajnie by było gdybysmy tak wszystkie z jednego miasta były i razem moznabybyło pobiegac pocwiczyc :D wieksza motywacja :D bo jak narazie to nie ma zabardzo z kim xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po solarium i zakupach :) teraz wcinam obiadek i ide sie uczyć :P odezwe sie wieczorkiem :) trzymajcie sie laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zaczynam walke na nowo....nastawilam sie juz psychiicznie wiec moge zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja si ejeszcze całkowicie nie poddałam .. ale od jutra biore sie ostro tak jak na poczatku diety :) i mam nadzieje ze znowu kolejne 8 kg spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie jutro zamierzam stac sie taka sama jak napoczatku topicku tylko ze bardziej odpowiedzialna w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a najwazniejsze to nie poddawac sie :) zobaczysz damy rade :) a latem będziemy piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chce schudnac ale boje sie ze bedzie ciezko przy anty. wiecie co zrezygnawalabbym ale niechce ze wzgledu na mojego faceta i tak jest dobrze ze mam go ma taka dziewczyne ze walczy z kg to dlaczego ma miec mniej od zycia chce tez mu dawac radosc...zaraz powiecie ze napewno sie cieszy ze jest ze mna itd bo tak jest wiem ze kocha itd...ale tu chodzi o cos innego nieumiem tego wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a ja zazywam anty od prawie 3 lat. uwierz mi jest latwiej z anty niz bez..:P zreszta nie zabralabym tej przyjemnosci nigdy mojemu ukochanemu:) jesli sie zmotywujesz to nie bedzie to mialo wplywu na odchudzanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja juz po sniadanku, dzisiaj pol malej grahamki z rama cream bonjour + ogorek zielony:) zaraz wychodze na zajecia:) dzisiaj chyba skusze sie na bieganko:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ja juz po szkole :D myslałam ze umre z głodu..od rana jestem na dwoch cienkich kanapkach ciemnego chleba...a teraz dalej przez 2 godz nie moge jesc bo po dentyscie jestesm ;/ no to nic zaraz ide sie uczyc i cwiczyc :D odezwe sie wieczorkeim!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski ja juz po szkole :) dzisiaj twardo trzymałam sie dietki :) bez żadnych grzeszków :) zaraz ide poćwiczyc a potem sie uczyć :P odezwe sie wieczorkiem buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wlasnie polezalam po obiadku, zaraz zabiram sie za jakies brzuszki, pompki itp:) o 19 mam trening wiec poruszam sie troszke:) 3mcie sie cieplutko:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale niechce mi sie uczyc... jutro wskakuje na wage... albo lepiej wskakiwac nie będe bo załamie sie... lepiej poprostu spokojnie wejde na nia :P i napisze wam jak przedstawiaja sie cyferki... mam nadzieje że az tak tragicznie nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam waze sie co miesiac:) nie chce wpasc w manie wazenia:) ja juz p 2 krazkach ryzowych wiec kniec na dzis:) a jak tam u was dietkowanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytwała
ehh tez sie za nauke nie moge wziasc :D zjadłam surowke z gotowanym na parze kurczakiem na dzis i musi starczy chociaz czuje sie głodna i z kuchni pachnie mi pizza :D zaraz sie biore za cwiczonka i napije sie zielonej herbatki (brzoskwiniowej taka dobra mam :D) a co do wazenia to tez postanowiłam do konca tyg nie wchodizc na wage :d lepsze efekty beda ;>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny troche pozno weszlam ale coz:P u mnie tak sobie dzis...ale lepiej niz ostatnio. jak widzicie po stopce przytylam...ale coz jakos trzeba z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a nie przejmuj sie to pewnie sama woda bo nie mozliwe żeby w tak krótkim czasie tłuszcz sie nazbierał... kasiulka20 wiesz co ja tam wole ważyc sie raz na tydzień bo z moim talentem przy tak długim nie kontrolowaniu wagi to bym niexle przytyła wiec niechce ryzykowac :P teraz mam takie dziwne uczucie w zołądku... niby najedzona ale głodna... sama nie wiem co robic... ehh... mam ochote iśc do lodówki... ale... nie dam sie! wytrzymam! zaraz spac pójde jak mi nie przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle zmieniłąm stopke... tak bedzie łatwiej zapisywac dane wagowe :P no to do jutra laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wlasnie zmykam na uczelnie:) kolejny dzien dietki udany:) 3majcie sie i odezwe sie kolo 13-14!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×