Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja sobie obliczyłam ze do marca powinnam miec wymarzona wage :D ale jesli sie przedłuzy to trudno bd cierpliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke jak widzicie cele ustalilam sobie co 2kg na minusie....wiem ze dalabym rade schudnac 10kg nawet w miesiac ale niechce sie katowac czy zeby z organizmu zeszla sama woda...duzo zrozumialam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lekkiego doła....zalozylam topick tu sama i co z tego?ai ;/ studniowka zaraz tzn rowno za miesiac a ja pojde w rozmiarze 42....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu szlam w gorze 44, a w dole 42.. w tym roku weszlabym w 40 u gory i na dole:D nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a nie martw sie... damy rade :) to tylko 3 kg ja sie dzisiaj zwazyłam jeszcze raz i waże 81,9 kg a nie 82,2 więc oficjalnie moja waga startowa to 81,9 i tak jak chyba wczesniej pisałom to: od dzisiaj jestem na SB az do osiągnięcia wagi ok 70 kg potem odrazu przechodze na 1000 kcal i na tym do uzyskania wagi 65-66 kg a potem co 2 tyg bede zwiekszac kcal o 150-200 az do osiągnięcia 1800 kcal i taka wage postaram sie utrzymac :D do tego od wczoraj a6w... a dalej zobaczymy więc plany mam na najbliższe 4 - 5 miesięcy hmm plan ambitny zobaczymy jak to będzie w praktyce... jednego jestem pewna w 100% - musze schudnąć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nie poddawaj sie.. nie lepiej pokazac sie w czerwcu w stroju kapielowym z pieknym cialem i z 15 kg mniej?:) jak to pieknie brzmi \" ale ty schudłas\" \"super wygladasz\".. uwierz, ze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja mam zajecia- fitness na 8, potem ide pobiegac, pozniej z moim mezczyzna, a wieczorem na silownie:) obiecuje odezwac sie gdzies w miedzy czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak tam samopoczucia? ja juz odwaliłam a6w :) i za jakieś 2 godz do szkoły odezwe sie dopiero ok 21-22 bo jeszcze spotykam sie z moim mezczyzna :) miłego dnia laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) u mnie samopoczucie superowo:) ja juz po zajeciach na uczelni i dlugi weekend kolejny zreszta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...u mnie jakis podlu nastroj...eh...niewiem sama czego chce.ide zaraz poprzymiezac sukienki na studniowke jakies...mam nadzieje ze nie popadne w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytwała
witam :D Ja juz po szkole widze ze nie tylko ja zaczełam cwiczyc a6w ;] tez macie zakwasy ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :D dwie kromki ciemnego chleba z jajkiem :D juz zrobiłam 15 brzuszków i zaraz jeszcze a6w i skakanka \"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam szukac sukienki na studniowke...i fajna znalazlam taka prosta skromna czarna,...nie lubie wyzywajacych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala ja ci zazdroszcze motywacji na ta a6w.. sprobuje sie w marcu zmotywowac.:D a moze juz w lutym:) firank_a- wazne, ze na pewno bossssko w tym wygladasz. ale juz za pol roku polubisz wyzywajace rzeczy.. z takim cialem jakie bedziemy miec damy rade!:D usmiechnij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm narazie 3 dzien :D troche mam zakwasy ale jakos narazie mam zapał do tego zobaczymy jak dalej pojdzie i ciekawe czy efekty beda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) ja juz po skzole i spotkaniu z facetem :) tez jestem 3 dzień na a6w :P rano odwaliłam porcje cwiczen ;p a teraz tak sobie mysle czy by jeszcze raz tego nie zrobic hehe w sumie napewno nie zaszkodzi :P tak w ogóle to ja zakwasów nie mam hehe jakos mnie teraz nie mecza te ćwiczenia az tak jak wtedy gdy pierwszy raz stosowałam :P tak w ogóle zgrzeszyłam... zjadłam bułke z dżemem... ale trudno sie mówi jutro ponowny start :P napewno sie tym nie załamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz pocwiczylam:) jak bedzie sie robilo systematycznie brzuszki i biegalo to zmniejszy mi sie powiedzmy po miesiacu-poltora choc troche brzuch? aha i powiedzcie jak to jest ze skakanka? bo to jest fajny rodzaj aerobu, ale slyszalam, ze rozbudowuje lydki.. pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pierwsza jestem:) to super...wiec wszytkim mowie dzien dobry ja dzis zaczynam tez dbanie wieksze o siebie... po szkole ide do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i regulacje brwi. od poniedzialku zaczynam codzienne cwiczenia hmmm no i plus dieta...cos jeszcze moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej sie ujsmiechac!:) ja za jakies 30 minut bieganko, a potem lece na zakupy bo promocji pełno:D buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po codziennej dawce biegania:) teraz kapiel, makijaz i na zakupy :D buziaki, odezwe sie pozniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×