Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

ja odwrotnie,jak mam wyjsc to sie wkurzam,zrobilam sie domatorka na maksa tez u mnie zimno,mokro,szaro blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacina mi te kafe,zaraz mnie szlag trafi...... ja tam wielkich prezentow nie kupuje,tylko dzieciom cos,stare konie dostaja jakis upominek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeje , ja dzis mialam zajob troche bo przeceny a do tego wsciekli i zmierzli klijeci a juzro sie wyspie mam na popoludniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sklepie:) haha nie widze sie w takiej pracy:) kiedys spredawalam za kolezanke w budce z pieczywem : ten chleb za ciemny,ten za jasny,ten zgnieciony, ten przypieczony ,ten nie dopieczony a co za roznica i ta go wysra**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w polsce szaleja za tym nie mam zdania bo nie znam q pozatym nie lubie tasiemcow ...mazglencow ....chyba to o takie cos chodzi? nie chce nikogo urazic kto na to patrzy , mowie o sobie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja to sie zawsze usmieje bo jak przyjezdzam na odwiedziny to u rodziny zadnych tematow rozmow nié ma tylko te seriale , aktorzy i wszyscy przezywaja jak mrowka okres hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem i to ze slepiami jak krolik bo jakies zapalenie spojowek mam chyba i cale czerwone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×