Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

hihihihihi ja juz nie moge... dawno sie tak nie usmialam jak jutro mnie nie bedzie to znaczy ze mnie do wariatkowa odwiezli bo ja tu wyje w glos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) jak dziś u Was?? ja ledwo żyje:) jutro szoruje do jakiegoś doktorka:) Migrena mnie nie chce opuścić :( przywiązała się do mnie :) a co będzie jak facet będzie miał tzw. zryty beret?? już wiesz czemu ja za beretami nie przepadam?? Zresztą póki ma włosy na głowie beret jest zbędny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zyje,ale bebech mnie boli,od tego smiechu dzien wczesniej @ dostalam :) stonoga ,znam ten bol,zdarzalo sie ze na pogotowiu ladowalam bo zadne przeciwbolowki nie dzialaly kiedys mialam przepisany imigran,drogi byl ale wzglednie skuteczny teraz troche ja opanowalam,wyczulam cholere,musze sie tabsami naszpikowac w poczatkowym okresie,jak zaczynam miec mroczki przed oczyma,bo jak juz zacznie bolec to nic nie pomaga pozostaje lezec i zdychac albo zasuwac po jakis zastrzyk... a co do lbow---> nie dosc ,ze lysy,to jeszcze zryty,to juz tragedia p.s.ja tez mam zryty,ale chociaz owlosiony :D:D:D:D pamela,a gdzie ty sie podziewasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszę jak za ścianą kuzyn krzyczy do psa, takim pieszczotliwym głosem : na dół mówię, na dół :) wiecie co pomyslałam ....:P amarillis...masz racje łysy i poryty kwalifikuje się w ręce chirurga:) haha pamela?? mam nadzieje,że facet Cię nie przegnał za to spięcie wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie przegnal ...tylko by sprobowal , ja dzis od rana zamieszanie bo wszyscy dzis do kosciola poniewaz syn idzie do komunii i msza byla za nich , potem obiad, stroilismy okna i teraz obi zadanie, a o 17 idziemy na taki targ swiateczny , grzane wino, piwko , wpadne napewno wieczorkiem , trzymajcie sie moje mole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×