Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

jak kregoslup jeszcze w dobrym stanie to pomagaja cwiczenia,ale na pewnym etapie to juz nie za bardzo moj m nie moze wykonywac wiekszosci bo ma problemy ,ze schylaniem sie np. wtedy w gorzych okresach zostaje lezenie i tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby mnie bola:) od jakichs 2 tyg.przebakiwal,ze wyjezdza- myslam,ze powodem jest niespelniona milosc:) a on sie przyznal,ze zona mu o tym powiedziala,znaczy ex zona:) a czy pewien jest nie pytalam, bo stwierdzil,ze to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez:) co za zycie:( w najmniej spodziewanych momentach plata figle:) w moim juz nabroil i teraz los powinen mi zsylac same dobre rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozytywne myślenie czasem zawodzi w najtrudniejszych chwilach, a ufanie Bogu- to jest pomoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze blade,nie chcialo mi najpierw otworzyc,a potem wyslac! nie dosc,ze czlowiek sie dopcha do kompa po bojach ciezkich,to jeszcze to cholerstwo nawala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... natworzylam sie i wyskoczylo ze taka strona nie istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku kazdy jest uosobieniem naszych marzen , potem jak zbieram po nim skarpetki po mieszkaniu to juz nie hahaah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamela___________podsumowalas moje wypociny,ktore nie doszly,w tym sensie tez napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×