Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

Gość Madziu
powiem tylko tyle, to przychodzi samo, albo się nadaje na tej samej fali albo nie. My nadawałyśmy. A mój telefon milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu
Ona odeszła bo zginęła w wypadku. A ja chcę wam powiedzieć, że prawdziwa przyjaźń istnieje, ale jeżeli się ją znajdzie to trzeba być tak jak w tym wierszu, ktory przytoczyłam. Każdej z was życzę takiej przyjaciólki bo wtedy po prostu jest łatwiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zostalam zdradzona i , dlugo nie potrafilam sie opamietac teraz boli ale przynajmniej wiem ze nie musze sobiae na wszystko pozwalac , utrzymuje dystans ,,,czego nie lubie bo nie mam takiego charakteru , ale zauwazylam ze jak sie otwieram do kogos to ludzie odczuwaja tio za slabosc ...cholera zwariowany swiat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja odeszla po ciezkiej chorobie i wielu cierpieniach,obcinali ja po kawalku,najpierw jeden palec,potem drugi,potem noge powyzej kolana,pozniej przy pachwinie zmarla,gdy lekarze doszli do tego,ze trzeba obciac wszystkie konczyny przed koncem byla uspiona farmakologicznie bo zadne przeciwbolowe juz nie dzialaly... czasem mysle ,ze jestem egoistka bo mi jej tak bardzo brakuje dla niej smierc byla wybawieniem od niewyobrazalnych cierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziu
Pamela To nie była przyjaźń. Przynajmniej nie z tamtej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre .. naprawde wspolczuje z toba , musialas duzo przezyc i przetzymac ....tego kogo kochamy i cenimy zawsze bedzie nam go brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wiem moj brat tez mi to juz powiedzial , zaangazowalam sie bo naprawde potrzebowalam kogos mieszkam za granica i naprawde ciezko tu o fajnych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkasz sama czy z rodzina? chociaz rodzina wcale nie jest gwarancja nie bycia samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam z mezem i dzieckiem , moja rodzina cala w Polsce wiec , chcialam znalezc kogos na samotnosc na obczyznie , wyobraz sobie poczatki bez jezyka , rodziny totalna pustkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byc moze bede tez musiala sie wyniesc z Polski,tylko domyslam sie ze w inna strone niz Ty,bo na Ukraine o tyle dobrze ,ze rosyjski znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz jest Ukraincem,tu w zwiazku z wprowadzona strefa szengen sa coraz wieksze problemy z zezwoleniem na pobyt,wiec moze wyjedziemy do Kijowa,do tescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje automatycznie prawa do pobytu tu jest troche taki absurd ,bo jest w tej chwili niby nielegalnie ale deportowac nie moga bo malzonek idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w chwili obecnej ani do pracy nie moze isc,ani nic zlozylismy odwolanie i czekamy za decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnicze kruczki , ja po slubie dostalam pozwolenie na prace a le musialam sie nalatac , teraz zrobilam obywalelstwo ...zeby nie uzerac sie z urzedami ale olskie zachowalam , jestem Polka z krwi i kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyjemy ,zobaczymy co los przyniesie dzisiaj juz uciekam,postaram sie jutro zajrzec,nie wiem o ktorej bo tu nie idzie przewidziec,kiedy czlowiek do kompa sie dopcha, pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobne mam doświadczenia, tylko bez bardzo wielkich \"przestępstw\" z drugiej strony, ale i tak zawsze bolało. najlepszym moim przyjacielem jest Jezus i mąż, jednak za ludzką kobiecą przyjaźnią też bardzo tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej małe grono znajomych, w każdym przedziale życia jakaś przyjaciółka. ja dawałam wszystko, one tylko tyle ile chciały, one później z łatwością kończyły kontakt zaczynając nowe życie, a ja wciąż sentymentalnie tęsknie, nie bez bólu. no ale mój Bóg i mój mąż wiedzą o mnie wszystko. jeden nigdy nie zawodzi, drugi stara się, w końcu obaj NAPRAWDĘ kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×