Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

mam dosc przerwa w myciu na papieroska a latek mam 37,w lutym 38 to ja jestem stara,a Wy jeszcze mlode d..y :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostrzenica skwitowala wpadke,nie ma plakac nad rozlanym mlekiem:) i mamy tylko nadzieje,ze jej nie odbije i do matury przystapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ,od 2 lat prawie ta sama,co na czlowieka w jego wieku to sukces:) w przyszlym roku konczy szkole i planuja razem zamieszkac,tylko co im wyjdzie z tych planow tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nie jest taki glupi jak mamusia(czyt.ja) ja szkole swojego czasu rzucilam,a do dzis za to pokutuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po maturze studiowalam i rzucilam i wyjechalam teraz tez zaluje bo widze ze bez zawodu , najgorsze roboty, czlowiek mlody i glupi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dluzszego czasu zastanawiam sie nad dokonczeniem nauki,sa uzupelniajace licea dla doroslych przeciez,ale na zastanawianiu sie na razie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co:) ja mam studia i co z tego? wcale pracy nie ma :) ani dla tych wyksztalconych ani tych bez szkół:) a dla kobiet to juz w ogole,ze swieca szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze cos stanelo na przeszkodzie :a to brak czasu,a to brak kasy,ciagle cos... teraz zreszta musze poczekac co wyjdzie z tymi urzedami ,bo jesli bym miala sie wyprowadzac to i tak duzo rzeczy musialabym pozmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tu nie ma co sie orientowac,w tej chwili jest tylko czekanie za pismem z decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×