Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

pracuj,pracuj...:) mnie to zajelo troche czasu,a jeszcze bywaja gorsze dni zwlaszcza w takie pogodyjesienne listopadowe szarugi,w depresyjne nastroje wpedzaja a poropos pogody,taka u mnie zamiec sie zrobila,ze przez okno tylko na pare metrow widac...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzis uciekam,jutro przed 7 pobudka,mlodego do szkoly trzeba wyrzucic,a ja jestem straszny spioch i nie cirpie wczesnie wstawac ale jak mus to mus do jutra,dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , jak leci?! Ja spadam na spotkanie , syn ma komunie w przyszlym roku, wiec trzeba pare spraw omowic......niecierpie tego ale cos trza to trza narazie do wieczorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kafe szwankuje:( albo mnie nie lubi zaszalalam i w ramach pielegnowania wlasnego rozpieszczania sie zafundowalam sobie czerwone paznokcie:) a jutro chyba zmienie sobie kolor wlosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga swietny pomysl ja tez ostatnio mam do siebie wicej milosci....dzis zarezerwowalam sobie pare ciuchow , niestety zauwazylam ze jak sie zachowuje materialnie to mi lepiej , dlugie lata to negowalam , teraz wali mi to , robie sobie dobrze hahahahah:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez nie mam , ale tak zrobilam zeby bylo trudno kiedys ja tez chce byc na 1 miejscu , zawsze nie mozna myslec tylko o innych , albo gorszych czasach a ja takk niestety robilam ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zauwazylam:) ze kasa sie jakos znajduje a jak sobie raz cos upatrzysz to niekoniecznie trafisz jak juz ta kase zbierzesz:) wiec jak mam to sie nie wacham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobiepogadalam,maly szedl sie napic i stracil z szafki 3 litrowa butle z olejem,ja sobie nie wyobrazam tego sprzatania,auu ale mea culpa bo moglam schowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,najpierw oblozylam 2 paczkami recznikow papierowych,2 razy juz umylam,a konca nie widac :( dziecie juz slodko spi ,a mama jezdzi na szmacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... sobie przypomnialam:) kiedys widzialam jak pan jakis poslizgnla sie na mokrej podlodze i slizgiem pod stól wpadl:) tak sie smialam,ze nawet mi do glowy nie przyszlo spytac czy aby mu sie nic nie stalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×