Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a jednak ustawione!

Polecane posty

Gość ta od hrabiny
Zrozum w koncu czleku ze tu nie o taniec chodzilo a o sympatie widzow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie jednak powalil
freestyle Guzikowej wlasnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od hrabiny
Ze justyna jest idealna to pisal owy jedyny facet ,ktory ........;) Ano wyobraz sobie ze nie wszystkie sa takie jak Justyna i tez maja partnerow ,narzeczonych ,mezow ... Ba czesto nie dorownuja nawet Ani i tez ich maja .... I co powiesz? Sory ,ale po przeczytaniu tego posta doszlam do wniosku ze jestes koniabijca ,takim znad payboja :P:P:P Odnajdz sie moze ,bo widze ze zabladziles cukiereczku mily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 24
O czym wy piszecie ludzie?Guzikowa jest 100 razy ładniejsza z twarzy od tego zasuszonego szczura steczkowskiej.Owszem figure steczkowska ma niezla ale to jedyny jej atut, twarz ma calkowicie do odstrzalu.ania dzisiaj wygladala bardzo ladnie i wg. mnie duzo schudla, ma subtelniejsza twarz.co za zazdrosnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O własnie zamiast zazdrościć
ani tego właśnie ,że schudla i wyładniała -prosto sie trzyma - zakładajcie durne topiki o tym jak schudnąc !!:O już choćby za to i sympatię jaka mam dla niej : BRAWO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 24
Ja naprawde nie wiem skad te komentarze na temat Ani.Owszem jest przy kości ale zauważcie chociaż wg. mnie dużo schudła, twarz jej bardzo wysmuklala,Ja dzisiaj bylam pod duzym wrazeniem jej uroku, naprawde pieknie dzis wygladala.Gdzie takiej Steczkowskiej do niej, przeciez ona jest z twarzy tak brzydka, ze az niesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam doswiadczenie..
Bardzo sie ciesze, ze Ania wygrala. Super sie wyrobila a jak sie szczerze cieszyla z wygranej :) Super babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od hrabiny
Ania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwe gdzier guzik schudla
wmawiajcie sobie dalej, ona nie dosc ze brzydka to wielka i gruba , do tego ma plaska glowe z tylu i bardzo brzydkie wlosy , zabki malutkie usta wklesle oczy szparki tfu obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobietki 24//////
ty chyba oszalalas wole sto razy nos steczki od wielkiej glowy guzik , nie dosc ze ma woodoglowie wstretne oczy chude wlosy brzydkie zeby oczka szparki , ale to nic w porownaniu z efektem jak sie rozbierze o tfuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jestes czy kpisz sobie
ANO TEJ PŁASKIEJ GŁOWIE TO JUŻ WSZEDZIE PISZESZ A WEZŻŻŻŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 24
wez spojrz jeszcze raz na swoj ideal http://cozanoc.tvn.pl/i/cozanoc/city/londyn/gosc.jpg jak tak wyglada z ryja twoj ideal kobiety to ja nie mam pytan i wolalabym byc takim swiniopasem jak ania bo ona ma chociaz ladna twarz i moze schudnac a steczkowska choc po kilkunastu operacjach plastycznych to nadal straszy swoim ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was babska wredne
Gdybym sam miał wybierać to zdecydowanie Anka ....nie mam więcej nic do dodania -wolę ją niż te nimfomanke...na tyłek można popatrzeć i to wsio🖐️ a to chyba nie był turniej tańca ,tylko show dla widzów -gdyby tak widzowie lubili Justyne to ona by wygrała -ale jednak polacy mądry naród i postawili na sympatyczniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to ze wygladacie jak g
guzik-tluste i oblesne nie musi byc przyczyna ze wygrywa cos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrala guzik wzor urody
wiejskich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole cialo i wygklad justy
niz oblesna twarz i cialo guzik , no coz nie poradzisz nic ze wiekszosc tak wyglada.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak wygladasz bo nie ja
tylko ze ja wole wysokie, zgrabne jasne blondynki - Justyna nic a nic mi sie nie podoba, sa piekniejsze od niej, a tutaj oceniamy sympatycznosc i taniec, a NIE URODE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole talent i umiejetnosc
umiejetnosci , a nie bylejakosc guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik wiecej musiala sie
STARAC, zeby dojsc do czego doszla w tancu! I to sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poćcie się...
i wymyślajcie , która brzydsza,grubsza,koślawa i takie tam pierdoły....one maja wywalone na to co wy tu piszecie a przezywacie jakbyscie same tanczyly...pokreciło wam te dekle ...lepiej ksiązki zacznijcie czytac a nie w to pudło sie gapicie i przezywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik mniej musial....
zycze tobie jak bedziesz sie o cos starala zeby pokonala cie ta co nic nie robila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkuuuuuuuuuuuu bbbbbbbb
no fakt tylko durnowate zawistne stare zołzy mogą to tak przezywac jak świnia okres....DO GARÓW ...a nie ....plotkary paskudne😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczyła lepiej steczkowska ale nie przepadam za nią więc siłą rzeczy wynik jest mi na rękę. Choć prawdę mówiąc wisi mi to kto wygrywa w tych programach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×