Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość jak tu ciemnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzi siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetełko hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,uhhh jak dobrze w domku :Da nie w jakiejs c@fe Seniorita widze ze nocami i rankami bywasz :D 🌻 ty sie szykuj na rozroby :D Tygrysku 🌻 som wodniki :) bedom i skorpionki :D ale faaajnie :) czesc Vat hihi fajna ilosc lat :D to masz za to 🌻tez wareczke lubiem :) jeszcze troszkiem i popijem :D a szarlotke.....uwielbiammmm :D Znudzony witaj :D a co ...Ty tak o mnie ze ja co niby takiego robiem...no co? :D :D ja siem szybko uczem ;) Akara hehe :) ja tez kcem zebys mnie poprzerabiala troszke ;) Blazen...🖐️ mysmy chyba jeszcze nie mieli zaszczytu.... ;)kawe prosze...trudno niech jest po grecku, mam obawe przed nieznanym :D Kasiasty🖐️ ;) Kasiek czesc :D ja tez lubiem do 12 :D ja Ci chyba nie gratulowalam 👄 🌻 :D ooo Dakota 🖐️ :) taaa Dakota a ja siem nudzilam strasznie ,bo tylko ciagle na cos czekalam w tym czecinie :( no i temu pare barow zaliczylam :D jakby jakie ploty byly ze ktos cos tam zdemolowal.....;)...to nie ja..:D..to inni:P ,ale ja tam czasem bywam...:D Gio powitac :D kiedy powitanie no i picie z tym zwiazane ;) ?? Zosienka ooo :D 🖐️ Justa witaj 👄 chyba tez nie znamy sie ,brudzia cza bedzie pyc [oblizuje sie] :D Wieczorynka skonczylam ogladac ;) a nad projektem zadnym nie mysle ;) no chyba ze projekt ....:P :D a tak wogole to za duzo sie naczytalam o Tygryskowych przygodach tramwajowych :D i chyba dlatego jechalam w pociagu nieogrzewanym, do tego nie mialam parasola a padalo mi na leb :D co to bylo nie wiem chyba snieg :D niech zyje pkp :P :D aa przepraszam za ten czerwony wpis :O ale to przez te bary :D dopiero dzis zauwazylam jak mi sie to porobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita.... po ciężkiej kolacji może być i zielona herbatka....:) Zdiablona....som wodniki... som skorpionki.... i som byczki, czyli ja....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo, 33+vat, herbatka dla Ciebie :-) Zdiablona>> niestety bezsenność mnie dopadła, jak prześpię 2 godziny na dobę, to już sukces. I w ogóle nie jestem senna, nie wiem, o co tu chodzi, kawę odstawiłam i nic :-( Więc 24 godziny na dobę jestem gotowa porozrabiać tu trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiablona zeby nie bylo nieporozumien hi hi kasiasty blazen forum znudzonycenzura i jeszcze pare innych to jest kilka moich diabelskich wcielen i tak juz funkcjonuje od okolo roku. Kazde z nich ma troche inny charakterek, ale zaden nie jest zlosliwy :) vacik siedze nad takim przemyslowym projekcikiem, usuniecie kamery z maszyny i zastapienie jej czujnikami i musze zmienic program w przemyslowym kompie. Takie bzdety :) twoj komp jest O.K. to forum tak dziala ze jak sie rozpoczyna strna to nie widac pierwszych 8 (lub cos takiego) wpisow dlatego sa takie komentarze ze jest ciemno lub ktos zapala swiatlo, pstryk, dotat dopuki nie pokarze sie pierwszy wpis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony...:) ..... dzięki za wyczerpującą odpowiedz :) ... strasznie brzmi ten Twój projekt.... czarna magia dla mnie...;) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita ale super juz nie bedem sama pyc i depilowac :D tylko ja to spie ino w dzien :) chcialabym tak 2 godzinki tylko spac ;) Znudzony ...:O...no nie.. :( a tak chcialam z kazdym pic 😭 ;)za to z Toba kilka razy bedem brudzia :D :D :D jak masz tyle zyc :P :D a tak ..teraz wiem skad Ty wszystko zawsze wiesz :P to kamera :Da zostana nam czujniki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem
i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> 2400, brzmi imponujaco :D 500 euro to ladna sumka :D a teraz zasluzona laba, i dobrze nalezy Ci sie :D Dakota ----> nie placz :P wsytraczy, ze mamy wode nad glowami ;) jeszcze pewnie nie jedno lozko nas czeka :D Nie lubisz zmian?? ja je uwielbiam!! :D Justa ---> :D :D :D :D :D :D :D ❤️ :D :D :D :D :D :D Kasiek ---> jakto kto bedzie budzil?? TY!!! :P Wlasnie caly trik polega na tym, ze kompletnie spiewac nie umiem, wiec wyskoczycie z lozek, zeby mnie uciszyc :D :P Zdiablona ----> hmm saborat rozciagnal sie na pkp??!! a widzialas gdzies pania z pieskiem?? albo panow z duza torba?? wystrzegaj sie ich!! ;) Zosia ----> :D ❤️ :D Znudzony ----> ale fajny projekt!! lubie takie zadania, gdzie trzeba pokombinowac, zeby cos zmnienic, cos nowego stworzyc :) Vat ----> dodaj do liczby w adresie ostatniej stronki 30 a wejdziesz na ta stronke, ktorej nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem...jak obiecalam...ale oczywiście nie mialam czasu jeszcze wszystkiego przeczytac. Dziś mojemu tacie sciagnęli trzy szwy! Czuje sie dobrze.... ❤️ Ach tak akara...widzisz jak latwo poddać się fali plotki ;) Zdiablona, Tygryniu - 👄 [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołgiem.. Diaboły ..właśnie gościnnie jestem w Wawce u Bebe..i iestety ale brykam...dalej pozdrawiam..i przesyłam patyczki do doniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zosiu! Też trzymam kciuki za Twojego tatę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vacik...kazdy kciuk na wagę złota!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Akara, ja tez chcialabym zobaczyc zdjecia! Jeszcze zadnych nie widzialam, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Gio, 🌻 33+vat, witamy pod lozkiem! Ja poprosze ten gin z tonikiem, tak dawno nie pilam a uwielbiam :-P . Szarlotke tez uwielbiam i herbatke zielona tez lubie. Tygrysek, 🌻 Zosia, 🌻 I dla Wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wlasnie rozebralam lampe i nie umiem jej naprawic, buuuuuuuuuuuu. Myslalm, ze to taka normalna lampa kabel, przelacznik, zarowka i tylko jakis kabelek sie poluznil a tam jakies cuda na kiju i buuuuuuuuuuuuu. Co ja kupilam? No co?! Najladniejsza, orginalna, energooszczegna i...lampe jaka byla w sklepie a teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa...:) ... a jakiegoś samca do pomocy przy tej lampie nie masz......???? :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewo! A ja tez lubię zieloną herbate...szczerze powiedziawszy to od osmiu lat tylko zielona pije.... :) Wazne zeby po zlozeniu dzialala dobrze lampeczka...bo ja jedna juz trzeci i ostatni raz bede oddawala do Ikei....juz nie chę jej choć ladna. Co za szajsik...to samo psuje sie po kilku dniach za kazdym razem, Teraz musza oddac pieniazki... :( Hej J-23!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim stawiam gin z tonikiem.....:) :) szarlotka już zjedzona..... ale zaraz coś znajdę słodkiego... 👄 ....szukam.... szukam..... jest! mieszanka wedlowska może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WITOJCIE :D Ja znowu tylko na chwilkę. Kurcze jak tak można żyć??? Praca, obiadek, do mojego ukochanego, jazda do domu i dopiero teraz mam czas dla siebie, ale i tak najpóźniej o 23 muszę iść spać bo rano nie wstanę, i tak do usranej śmierci.... :P hihi nie nie jeszcze nie teraz. Uroki pracy na umowę zlecenie, jak nie ma to nie ma, a jak jest to na maxa :)i wszystko ma być zrobione szybciutko. Jechałam dzisiaj autobusem z bezdomnym mężczyzną. On jechał do noclegowni. Jakoś tak mnie zagadał, a ja nie miałam nic przeciwko. Śpiewaliśmy na dwa głosy \"Hej sokoły\" :P mam nadzieję że nikogo znajomego w tym autobusku nie było, a potem mi opowiedział historię swojego życia. Niezła jazda, długo jechaliśmy, przez całe miasto. Zimnica straszna jest. Na noc zapowiadali -11 stopni u mnie, brrrrr strach się bać. 33+vat -----> witaj, cieszę się, że nas znalazłaś i postanowiłaś się przyłączyć :D Akarka ----> ja też się piszę na zdjęcia :) Zosia -----> 👄 🌻 ❤️ Całuski dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> nio wlasnie ja tez tak sie zastanawiam jak tak mozna?? dzien w dzien wczesnie wstwac?? nie chce tak zyc!! :P :D wow!!! nie zla z Ciebie jest Diablica :) Borewicz -----> miales sie odezwac jak bedziesz w Wawie!!! wrrrrr Ty!! Niedobry TY!! :P Ewa ----> maila nadal nie, przepraszam, ale o2 ciagle buntuje mi sie :( A od czego jest masazysta?? Przyznaj sie specjalnie ja rozkrecilas, zeby miec pretekst do zaproszenia go do domq ;) :P Zosia ----> ❤️ 👄 dla Ciebie i Taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem
i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, boj soe Boga! Mojemu masazyscie lampe, o zgrozo. Przeciez on w zyciu wtyczki nie naprawial a ty mu lampe chcesz dac! Jutro zabieram ja do pracy i wrecze bardzo milemu Panu do naprawienia. Juz mu mowilam, ze w razie niepowodzenia przyniose mu ja ;-). Zreszta masazysta jest do koch... a nie do lamp naprawiania :-) . Na meila poczekam, mi brakuje cierpliwosci tylko w stounku do mnie :-P. 33+vat, jw 🌻 Zosia, ja lubie zielona ale moj lubiony napoj to mocna, goraca, gorzka czarna herbata. Wiem, ze to niezdrowe, ze nieplodnosc, ze osad na zebach, ze flizanka takiego napoju przechodzi 24 h przez nerki itd, itp ...ale ja poprostu ubostwiam. Nic nie stawia mnie na nogi lepiej niz to (\"...herbata czarna umysl rozjasnia...\") Znacznie juz ograniczylam jej spozycie, do max 1 kubka dziennie, i zastapilam zielona. Pilas ta aromatyzowana opuncja figowa. Pycha! A tu jej nie ma :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus diabelskie nasienia! :-) 😘 AIR --> hihi, jakbym z Toba tym autobusem jechala to pewnie nie zwazajac na znajomych zaraz bym sie gromko rozdarla: \"heej sokoloy!!!\" , bo ja strasznie lubie te stara piosneczke :-D ;-) Jak zwykle po paru dniach nieobecnosci, \"sto\" stron do nadrobienia... Was to powaznie nie mozna spuscic z oka... ;-) Vat --> my tez jeszcze nie mialysmy przyjemnosci... Witam, i pozdrawiam rowniez znad pralki pelnej meskich skarpet, slipow i takich tam przyborow... :-P ;-) 🖐️ Mam co prawda synka tylko jednego, ale wierz mi - starcza za trzech... hihi :-O :-D justa --> juz gdzies mi przez cafe kilka razy przemknelas... witaj i Ty w naszym gronie! 🖐️ kasiek --> sorki najszczersze, ze jeszcze Ci nie gratulowalam... ale jakos pominelam :-O Wiesz, w tym luzkowie to czasem taki mentlik i tabuny kurzu, ze... nie wszystko widac i slychac... ;-) gratuluje z calego ❤️ !! 😘 Gio --> dzieki i Tobie... wiesz za co 😘 i masz racje z tym co napisalas mi w mailu... tez tak uwazam... hihi, jak siostry! ;-) a tak na marginesie... nie dziwie sie, ze jestes zla, ze sa krotsze... teraz juz nie popeln wiecej tego bledu! :-) ale ciiii choo szaaa...!! hihi ;-) ewa --> nie masuje??? no cos takiego...!! 😠 zagon go do roboty! toz to sama przyjemnosc dla Was obydwojga... ;-) Przynajmniej moj zawsze sie cieszy jak glupi, ze moze... hihi ;-) :-P Zosienko --> zycz tatkowi duuuzo zdrowka i pomagajcie mu!...nie moze nic dzwigac... itd, ale i tak wiesz na pewno wszystko :-) No i czekam na maila... chcialas o cos zapytac, poza forum... ;-) :-D Tgier, Zdiablona, Dakota, Margotka, Elfik, akara, majorek, Seniorita, , Borewicz - dla Was wszystkich oraz tych, ktorzy jeszzce zajrza... duzy, slodki buziak!! 😘 i macham lapka 🖐️ i stawiam dzis czerowne winko i serniczek wiedenski... :-) ktos sie pisze?? Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
noo, zapalam... hehe, czolem, nie pstryczkiem... ;-) mnie sie tak czolo dzis swieci, ze powinno wystarczyc!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
noo, zapalam... hehe, czolem, nie pstryczkiem... ;-) mnie sie tak czolo dzis swieci, ze powinno wystarczyc!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
kurczaki...!! swiatlo... bo jeszcze se czache rozbije... nic nie widze...!!! ratunkuuuuu......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×