Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość chociaz
podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanie
przy zapalonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, jakie 30? jakie zmarszczki? pozno juz, nie lapie ;) Poza tym wole nie sprawdzac co lezy za kanapa :D (a jesc i tak nie mam zamiaru, dlatego marudze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. juz myślałam, że z samymi postami też coś jest nie tak.. ja tam przy zapalonym długo nie mogłabym zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, zaczniejcie wreszcie ziewac to moze i mnie sie zachce... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srażnik.... od srania ... ? ? .. ? akara - zapomniałam dodać.. zmarszczki to z nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku drogi, nie czepiaj się literówek. Nie będę Cię pilnować, jak robisz kupę, chyba umiesz sama? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba umiem ;) Seniorita.. nie gniewaj się, skojarzenie było natychmiastowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, ide spać :D 🖐️ 🖐️ 👄 na miły sen :) 👄 na miły dzionek jutro (a raczej już dziś :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się przecież :-) Chyba już oczki mi siadają, ale zamknąć się nie chcą i znowu nocka nieprzespana :-( Dobrych snów wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i siem ululalam.... bo nikt sie na winko nie pisal... akara sprobowala tylko troche sernika i spac poszla... no i sama wysaczylam pol butelki.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy :) nie dam wam pospac. akarka i majorek do kata i kleczec na grochu. :) ale tylko na 5min. :) juz wy wiecie za co.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wstan Diablanie* Oczka otworz, koldre odrzuc I na swiat sie otworz Ach wstan Diablanie kanapke z nutella chcesz - dostaniesz ptasie mleczko takze mam i szesciopak piwka dam Ach wstan Diablanie Slonko wstalo dawno juz Ptaszki nie spia, budza juz Ach wstan Diablanie Piekny dzien Cie czeka pelen niespodzianek Spotka Cie dzis Cos milego, tylko wstan I nie spij juz Ach wstan Diablanie Ja Ci mowie, wszystko dzis dostaniesz Kawy mocnej napij sie Aby cieszyc sie tym dniem :D :D :D :D :D :D :D :D *Diablanie = Diable + kochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielam sobie funkcje budzika do serduszka i gnalam dzis tu do Was... :D Pierwsze cio zrobilam po przyjsciu do pracy i zrzuceniu kurtki, to odpalilam kompa i weszlam pod lozka Wam zaspiewac :) Dopiero potem zrobilam sobie kawe, ktora teraz na spkojnie chlepcze :D Akara ----> do Polski :D ale pewnie tylko do domq?? ;) Bo jakby chciala np stolice zobaczyc.... :D :D :D Darkuś ---> zaprzegnij Duka do sanek i tak sobie jedz :D ;) Ewa ----> wobec takich argumentow o masazyscie nie masz wybory, musisz oddac lampe w obce rece ;) a masazyste wykorzystac to tego, po co jest ;) :D Nie, nie ja Ci ja wysle!!!! chocia ztyle moge dla Ciebie zrobic plsss powiedz, ze moge :D cos jeszcze bys chciala?? :D Haneczka ---> zostalo cos z sernika??? powiedz, ze tak, bedzie jak znalazl do porannej kawki :) Kaya ----> profilaktycznie trzymam kciuki za wizyte :D Majorek ----> wytlumacz mi prosze Cie bardzo czemu ja nie mam zadnego zdjecia na drzewie??? :P Ja tez uwielbialam jako dziecko lazic po roznych drzewach, plotach itp :D Znudzony ---> Twoja pobudka sie nie liczy, bo u Ciebie nie bylo rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal spicie??? Oki doki... przytagam zatem perkusje pod lozko i dam Wam taki koncert, ze sie raz, dwa obudziecie :D bum tara, bum tata wstawaj, wstawaj szkoda dnia!!! :D :D :D :D :D :D :D :D bum, bum, ubs, ubs, rach, ciach, brzdek, bum!! :D :D :D :D :D :D D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo rozmowy... od wczoraj tyle stronek przybyło. i weź tu człowieku się połap ;) haneczka :) zdiablona, no to ;) a jak u Was zdrówko? bo u nas ostatnio coś szwankuje... ech ta pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ojejku...jejku....:) co to się działo jak ja smacznie spałam....;) ;) musze sie jeszcze do Was przyzwyczaić że wszystko co najlepsze pod łóżkiem z diabłami to się dzieje w nocy!!! kawa już wypita....💤 ptasie mleczko spałaszowane....:D....sorka....jeszcze mam dwa kawałki....komu dać?? życzę wszystkim milusieńskiego dnia.....:):):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 ---> mnie dac :D za to spiewanie poranne :D U nas rozne dziwne rzeczy sie dzieja o roznych porach :D Justa ----> kawke zrob, rozsiadz sie wygodnie przed kompem i czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....justa... no co Ty?.....pogoda jest super!!!! dawno u nas takiej nie było :) .... słońce świeci od samego rana.....lekki mrozek.... życie jest piękne w taką pogodę...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik 🖐️ jak kcem mleczko, ja!! :D no cóż dziewczyno, będziesz musiała się przyzwyczaić :) mnie też imprezy omijają, bo rzadko mam dostęp do kompa wieczorkiem :( za to jak się dorwę to.... ;) do dzisiaj mi wypominają akcję ze Zdiabloną :D Tygryska ----. ja Ci mówię, Ty się kiedyś doigrasz :D Witajcie wszystkie Diaboły, co dopiero przyjdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku...za śpiewanie poranne to należy Ci się całe opakowanie ptasiaka a nie tylko dwa kawałki....:):) ode mnie masz jeszcze 🌻 dakota... kochana...już zjedzone ..:( ale zaraz lecę do sklepu po zapas następnych ptasiaków..... .............. zaraz wracaaaaam!!!......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, kawka odpada, wolę herbatki zdecydowanie, z tą wygodą i czytaniem też trudno... sieć tylko w pracy, a jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności dają mi tu inne obowiązki ;) 33+vat, ja jestem diablica bardzo ciepłolubna :) a u mnie akurat słonko zza chmur nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota ----> ja?? ale czemu?? cio ja znowuz takiego zrobilam??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa.... ja też jestem cholerny zmarźlak...:) zimno jest ale słonko nadrabia u mnie że świeci..... choć do mnie chociaż światła mam więcej...:):) na podlasiu jestem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, znow zgaslo switelko :P Justa ---> zaletm zrob sobie herbatki :D w wiesz to dziwne, bo mnie tez wpracy jakies inne obowiazki daja.... zupelnie nie wiem dlaczego, przeciez musze wlazic pod lozjo ;) Vat ---> cale pudlo ptasiego :D :D :D to sie podziele :D prosze sie czestowac pokim dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×