Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobry wieczor wszystkim :) dzisiaj sprzysiegly sie przeciwko mnie wszystkie rzeczy martw chyba, chyba tak to moge powiedziec :o Dlatego tez nie moge wpasc dluzej niz na chwilke :( Znudzony, Szam - obojgu razem zycze Wam 300 lat! :D ❤️ :D 👄 Gio, no juz czas najwyzszy, ze jestes, bo dlugo cos kazalas na siebie czekac ;) :D:D:D 👄 👄 ❤️ Buziaczki dla wszystkich i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo moj post, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ide spac, Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeellllllloooooooooooooo :D:D Jestem już w domku, jak pewnie zauważyliście po emaliach ;) Niestety, żeby to napisać.. trochę się naczekałam... czy nadal są problemy z Kafe ? (nie wiem, bo i tak moja sieć chodzi jak krew z nosa ;) ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gio, na starych smieciach :) Ja niestety dzis troszke nie w sosie, bo sie okazalo, ze musze jeszcze jedno kolokwium napisac, a juz mialam ferie, buuu 😭 Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znudzony, widamy w bractwie wodnikowym (sklad w kolejnosci alfabetycznej: AIR, akara, szam). Jako, ze jestes rodzynkiem ze wzgledu na plec proponuje Twoja kandydature na prezesa, co Wy na to, siostrzyczki-wodniczki? ;-). Tak w ogole to wszystkiego najlepszego, znudzony ;-), skorki ktora nie bedzie zlazic, slonca ktore nie bedzie parzyc itp, itd ;-). majorek, witamy kolezanke, witamy :-). Gio, dzieki za zyczenia :-). 🖐️ wszyscy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstryk... światło... ???????? coooo znowu????? grrr nie wiem nic, ale.. wszystkiego co najlepsze ... ekhm.. temu co to obchodzi jakieś święto :P 👄 je tu kto jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kolei ..czesc ..Tigre ..Margot..ewa..Kachni..majorek .Akara.. .buziaki👄 ..czy Szamanka tez cos obchodzila ..bo nie doczytalam sie ..!..jak tak ..to 👄 Kachni...jak tam twoja kreacja...??? ..i ..ucz sie ...!:D Dzisiaj juz odpadam od klawiatury..nadrobimy ..wszystko... Dobranocka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony>> wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!! :-) Specjalnie dla Ciebie z okazji urodzin wykradnę piwko, jestem właśnie po moim najukochańszym filmie \"Gorączka\", więc z chęcią rozładuję nadmiar energii ;-) Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco, tym bardziej że pogoda znów nieciekawa! Akara>> czy my się nie znamy z Wizażu? Tzn. ja znam Ciebie, Ty mnie możesz nie skojarzyć, bo tam mam inny nick :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita :D, no to mnie przylapalas :D. A jaki tam masz nick? Ja mam bzika na punkcie makijazu, jak chcesz to moge Ci wyslac zdjecia mojej kolezanki przed i po stylizacji na lata 20ste :D. Jutro ide stylizowac znajoma na Sophie Loren. Swoja droga myslalam, ze dzis padne w sklepie dla wizazystow. Chcialam kupic sztuczne rzesy na jutro. Sklep cudnie zaopatrzony, pelen profesjonalizm, Kryolan i inne profesjonalne marki (cudny sklep, mowie Ci, wielgachny i ile tam cudeniek!), wiec pytam panienki tam pracujacej (na moje oko plus minus w moim wieku) ktore rzesy pasowalyby do stylizacji na Sophie Loren. Ona na to mruga oczetami i pyta a kto to jest Sophia Loren? No myslalam, ze padne po prostu. Ja wszystko rozumiem, mlody wiek i w ogole, ale nie wiedziec kto to Sophia Loren??? I to pracujac w takim miejscu! Co gorsza, druga panienka tez nie wiedziala (!!!). Kurcze, to ja tam powinnam pracowac a nie one! Pomijam fakt, ze nie znala slowa \'eyepencil\' - dziwne to pracujac w tej brazny, no ale ok, w koncu to nie jej ojczysty jezyk. Musialam uzyc niderlandzkiego (ha! ja to wiem nawet w tym jezyku, choc znam tylko podstawy). No powiedzcie czy to nie ja powinnam tam pracowac? Co za brak profesjonalizmu, w tak znanym i markowym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara według mnie to powinnaś walic jak w dym prosto do szefa i się mu zareklamować (do pracy tam ;) ) i powiedzieć jakie ma lamy za pracownice :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara>> chętnie obejrzę zdjęcia! Po moim mailu może zorientujesz się, kim jestem, ale zbytnio się na Wizażu nie udzielam, za to buszuję tam codziennie :-) I dzięki temu nie zdażyło mi się jeszcze, żebym kupiła jakiś bubel. Szkoda, że ja nie mam żadnych zdjęć, trzeba uzupełnić braki w sprzęcie :-( Niestety też się ostatnio przekonałam o tępocie ekspedientek. Niektóre sprawiają wrażenie, jakby były zupełnie nie na swoim miejscu, grrrr! Aż mnie szlag trafia, cała przyjemność zakupów zepsuta. Mieszkasz w Holandii? Moja przyjaciółka mieszkała tam ponad rok, piękny kraj :-) Jeszcze jedno o Tobie kojarzę: Twój mąż jest muzykiem? Zapamiętałam to, bo mój kochany z tej samej branży - perkusista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, nie.... Seniorita mnie wyprzedzila i pierwsza pod lozka zajrzala... A przygtowalam sobie taka sliczna pioseneczke na dzien dobry dla Was :D U Was tez jest takie sliczne slonce za oknem?? Blekitne niebo, sloneczko, cudownie!!!! :D Na dodatek w koncu szef kupil nam czajnik i nie musze juz biegac na 4 pietro zeby zrobic sobie kawy :D :D :D Akara ---> nie, nie powinnas pracowac w zadnym sklepie a jako wizazystka, zajmowac sie najwiekszymi slawami :D Ewa ----> grrrr nie moge wyslac maila, bo cos mi sie outlook buntuje :( ani wysylac ani sciagac poczty nie chce :( Haneczka ----> nio i Tobie tez odpisac nie moge wrrr glupi outlook!!! :( Kachni ----->mow kiedy, nic sie nie ucz, bedziemy trzmac kicuki a zdasz :D Majorek ---> :D :D :D witaaaj!!!!!!! opowiadaj cio robilas, dokladnie i szczegolowo :D Czasem sa z problemy z kafe wrr a ja mam np z o2 wrr Margot ---->cio sie stalo?? opowiadaj, jak coskolowiek smie sie przeciwko Tobie sprzysiegac?? Ja mu dam!!! ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka :-) Gio...!!!! nareszcie jestes!!! :-D :-D :-D Ile to lat Cie nie bylo??? ;-) Buzka dla Ciebie na przywitanie 😘 i juz nie znikaj, diablico do potegi! :-D Tygrysia --> nie martw sie, rzadko teraz jestem w domu, wiec czas szybko mi mija... za szybko! :-O Poczekam wiec sobie spokojnie, az Outlook Twoj dojrzeje na nowo do istoty swego przeznaczenia ;-) znudzony --> serdeczne gratulacje dla Anielicy, ze nie przeoczyla Twojego swieta oraz tysiac usciskow i wszystkiego dobrego!! 🌻 😘 :-) ewa --> super by bylo, gdybys przyjechala! Zapraszam i obiecuje, ze znajdziemy z Misiem dla Was czas i oblecimy, wzglednie objedziemy najciekawsze miejsca w stolicy :-) Ale wytlumacz mi prosze, co to za masazysta...?? ;-) Ja tez chce... :-D akara --> to na prawde skandal, nie wiedziec nic o Sophie Loren!! 😠 I to do tego, w takim miejscu! no no, dobrze, ze nie bylam z Toba na zakupach, bo zaraz bym te panienke tam odpowiednio \"oswiecila\" ;-) :-) majorek 🖐️ :-) Pozdrowienia dla wszystkich i do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> dziekuje za cierpliwosc :D Mnie tez czas jakos szybko leci, szczegolnie wczoraj, gdy zegar na kompie poznil sie o 2h a ja myslalam, ze jest wczesnie i mam jeszcze tyle czasu..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> dziekuje za cierpliwosc :D Mnie tez czas jakos szybko leci, szczegolnie wczoraj, gdy zegar na kompie poznil sie o 2h a ja myslalam, ze jest wczesnie i mam jeszcze tyle czasu..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, nie przesadzaj, ja bym byla happy jakbym mogla w tym sklepie pracowac :-). Haneczka, nie chcialabym byc w skorze tych panienek gdybys Ty tam ze mna byla :-). Seniorita, podesle Ci zdjecia wieczorem. Tak, moj maz jest muzykiem z zamilowania - basista. Jest tez wydawca czasopism dla muzykow, w tym jednego wylacznie dla perkusistow, wiec faktycznie, pokrewna \'dzialka\' :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, nie przesadzaj, ja bym byla happy jakbym mogla w tym sklepie pracowac :-). Haneczka, nie chcialabym byc w skorze tych panienek gdybys Ty tam ze mna byla :-). Seniorita, podesle Ci zdjecia wieczorem. Tak, moj maz jest muzykiem z zamilowania - basista. Jest tez wydawca czasopism dla muzykow, w tym jednego wylacznie dla perkusistow, wiec faktycznie, pokrewna \'dzialka\' :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefa za plecami nie ma, Tygrysek harcuje :D :D :D Akara ---> nie przesadzam a widze Twoj talent :D Nio niech Ci bedzie, na poczatek sklep a potem kariera ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie boli, bu :( i natchnienia mam malo, a dzis o 17ej mam przeistoczyc moja znajoma w Sophie Loren... hmmm... zimno i w ogole... ja chce spac :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzińdobry :D czy są tu jakieś Diably ? ;) witaj Haneczko :D ooo czesc Tygrysku :D haha Seniorita czesc :D :D kogo depilujemy nastepnego? tylko nie dzis bo ja goscinnie w @ cafe czesc Akara :D jja sle depesze....:D.... w Kolobrzegu morza ni ma :O któś wypił :O caly dzien szukalam i nie bylo ;) Borewiczu jasny gwint w jakim kopcu ? :Omoze kocu ;) :O skoro spalim to sie kocem pzrykrywalim:P :D witaj Gio :D uff nareszcie, milo widziec ze juz jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo urodzinki byly :D Znudzony no to najlepszego diabelskiego zycia 🌻 Tygrysku fotek ni ma :( ale beda :) jak tylko wroce do stolicy kto dzis popsul nam pogode ?:( nie ma wiosny :( zrobmy cos ;) ciekawe ktory Diabel ze szczecina ? pewnie zaden wiec ja tutaj porozrabiam za was i za siebie ;) :D :D moze tutaj znajde morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diaboły kochane :D :D :D ja tylko na chwilkę bo strasznie się spieszę, a tak dawno mnie nie było buu dwa razy już zaczynałam do Was pisać i coś (praca? ;) ) mi przeszkadzało... a potem w ogóle nie dawało się wejść na stronkę... grrrrr pędzę, więc ściskam wszystkich zbiorowo 👄👄👄 PS: Zdiablona - ze Szczecina do morza to jakieś 100 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Znudzony -Ty wapniak?no nie zartuj:)wszystkiego naj z okazjii urodzin:) Akara - no tak ale skandal z tymi sprzedawczyniami w tym sklepie no coz wiem o co chodzi czasem tez obserwuje sprzedawcow ktorzy nie maja pojecia o niczym.Ja zrobisz stylizacje to poprosze o zdjecia:) Seniorita witam:)A ja chyba Cie znam z wizazu tzn widzialam Twoje zdjecie:)Ladna dziewczyna jestes:)Ja tez bywam na wizazu tzn czytam duzo nie udzielam sie za bardzo chociaz ostatnio mozna poczytac na temat mojej nieszcesnej zmarszczki mimicznej:) Margot:) Zosia:) Gio:)nareszcie jestes jestes:) Co u mnie chyba bede miala prace nie chce zapeszac ale tak na 98% powinnam ja dostac,bylam wczoraj na rozmowie i pierwszy raz udalo mi sie porozmawiac z managerem:)trzymajcie kciuki:)Ciekawostka- pani manager nie byla pewna czy my w Polsce mamy komputery hihihihi ale szybko wyprowadzilam ja z bledu:) caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) u mnie zimowa pogoda i do wiosny jeszcze kawalek...... Znudzony- Najlepsze życzenia z okazji niedawnych urodzinek:) i dziekuje za kwiatka:) Szarmancki Pan........oby takich więcej było na tym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) u mnie zimowa pogoda i do wiosny jeszcze kawalek...... Znudzony- Najlepsze życzenia z okazji niedawnych urodzinek:) i dziekuje za kwiatka:) Szarmancki Pan........oby takich więcej było na tym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×