Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nio dobrze, zrobie za elektryka i zapale swiatlo :D Dajcie mi tylko chwilke, naprawa moze potrwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światlo
mamy je w sobie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Vacik --> u mnie tez jest slonko, co prawda widze jakie biale chmurki na niebie ale, poki cio sloneczko grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek - elektryk
naprawa swiatla moze byc skomplikowana... i znow czuje sie jakbym prowadzila dialog sama ze soba obiecalam swiatlo, wiec zaraz je Wam dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dakota... u mnie tez jest problem z kompem wieczorową porą bo szanowny syneczek oblega klawiaturkę....:):):) ......czasami dopadam komp jak on już śpi...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was mała prośbę...:).... jestem nowa i mało wiem ..... ;).... diablątka kochane... napiszcie mi troszeczkę o sobie bo nie wiem kto jest kto...❤️.... trochę czytałam ....ale i tak się pogubilam.... plissssssssss!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana ...diably wcielone...widze ze nieżle sie tu zabawiacie...! ..a ja dzisiaj ..od rana ..odgruzowuje ..chalupe ..na jutrzejsze imieninki mojej córci...!!! ..przyznac sie ..ktora Kaśka ..ma jutro imieniny..???? ...caluski dla wszystkich ..! 33+vat...>>>...ja nie wiem co mam ci powiedziec o sobie ..!!:D.. moge ci podac tylko ...numer konta ....#$ %^$%* &*&^%$ ...i .. ..kolor oczu..*& F..czyli spore ..czarne ...i .. ..numer karty kredytowej ..#$%^& ..!... a reszte to ..niech ci ..diably opowiadaja ...! ...ja tu tylko ...sprzątam ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma w poludnie Gio :D Vacik ----> cio ja Ci powiedziec moge?? ja bym zaczela to bym tak mogla mowic caly dzionek ;) Studiuje, pracuje, dorabiam duzo brykam i duzo szczerze zeby :D hihihi sama sie przekonasz jacy jestesmy gdy jakis czas z nami pod lozkiem poharcujesz :D A Gio, Gio to jest niesamowita osobka!!!!! :D Charakterek ma diabelski i lata na miotle jak malo kto ;) Gio ----> zapomnialas podac numeru buta i ilosci wlosow.... na glowie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre .pregowany .kotku ..!:D ..ty mnie tu ..dywersyji ..nie rob ...!:D .....latam na specjalnej miotle ..z turbodoładowaniem .. .bo jestem ..r a p o r t e r e m ...i wszystko musze na czas zarejestrowac...! ..a ze sie ..rozlecieliscie po calym świecie ..to wiadomo ...ze musze sie szybko przemieszczac...!...dopiero co z ..Cuby ..wrocilam ...! ,,Znudzony to se ...ponaddzwiekowcem lecial ...a ja ...troche mi sie zeszlo ..zanim ..swoje ..turbiny ..odpalilam ..!...ale co tam ..najwazniejsze ze ..juz jestem z powrotem ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...Tygrysek..... dzięki za wyczerpujące opisy...:):):):):):) 🌻 ❤️ 👄 ... mało Was znam a już Was lubię...!!! ❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, przypominam Ci tylko, ze RAPORTEREM to ja Cie nazwalam, a ze nazwa jest opatentowana, to powinnas mi odpalac coniecio z kazdego zarobionego grosza :P Moze byc w postaci waniliowych ptasich mleczek ;) Ja zadnej dywersji nie robie!!! ;) przeciez powiedzialam, ze latasz jak malo kto :) Chociaz nie wiem czy w dobrym miejscu bylas, bo znudzony to na Kubie a nie Cubie sie wylegiwal... Takze z kim Ty bylas nie wiem :P ;) Vacik -----> opisy obszerne nie byly ale nie umiem zamknac siebie w kliku zdaniach :D lec, lec uwazj na kominy i wroc tu do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ..ja tez cie lubie ...👄 Tigre...ja to juz sama nie wiem ..jaki mam ..ostatnio numer buta ...bo ..w Borewicza... cichobiegach ...ganiam ..a ze mi noga ..chlupie ..bo on ..\"wielką stope\"...ma..........więc ..sie nie pytaj ..dobra ..???:D ..a jesli chodzi o wlosy ...to mam ..krotkie ..i ostatnio ...doszlam do liczby ... @#$%^&* ...ale ze mi ...bez te nerwy z kompem ...troche wyszli ...wiec juz sie tera ..doliczyc nie moge ..za Pana luda..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:D..Tigre... a Cuba ...to nie na Kubie...???:D.... ...kurna ...to gdzie ja bylam ...??? ..a ten gościu ...co ja Go ..raportowalam ...to nie był ..nasz ..Znudzony ...???..ooo w morde ...ale numer...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, ze sie Gio droga, pytac bede :p Bo ja jestem dociekliwa persona :D nie o dlugosc wlosow a o ilosci sie pytalam :P @#$%^&* czyli ze niby 2345678 ich masz?? oj, to rzeczywiscie troche stracilas :P Nie Cuba to nie na Kubie, ale Ty na mnie z geografii nie polegaj, ostatnio kierunki witaow pomylilam :P hehehehehe Znudzony sie sam raportowal, wiec kogo Ty ganialas?? hę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie mialem dzisiaj przebudzenie, spie sobie smacznie a tu nagle slysze spiew, zagladam pod lozko a to Tygrysek koncertuje, brawo brawo, masz racje moje budzenie sie nie liczy bo w tym czasie to ja jeszcze sie nie polozylem do lozka, hi hi. hejka justa, nie martw sie my potrafimy nasza diabelska moca podreperowac kazde zdrowko, bo my po prostu mamy talent. vacik dla mnie jeden kawalek i kawka prosze:) a za to ci troche opowiem o sobie. Z Polski wyjechalem w \'87, cztery lata w Grecji- co za wspanialy kraj i ludzie no i klimat cudowny, zabytki, wszystko supe. W \'91 laduje w Kanadzie i tak mi zostalo do tej pory. 8 lutego rozpoczalem 47lat (wapniak jestem) ha ha, a jeszcze niedawno sam tak mowilem i innaczej na takich jak ja. Jak ten czas leci. Jestem elektrykiem , progamista i bardzo zadowolony z zycia, osiagnalem to co chcialem czego i wam zycze. Mam wspaniala zone i przyjaciol no i dodatkowo was od roku. Dakota ha ha ja to rozumie, trudno jest wygrac z dzieciakami dostep do kompa i tak jestes szczesciara, bo wielu ludzi ciagle nie ma zadnego, a nawet jak kiedys kupia to i tak nie beda wiedzieli co z nim sie robi. Ja widze w Kanadzie, wszystkie dzieci znaja sie na komputerach ale wielu ich rodzicow juz nigdy nie nauczy sie tej sztuki. :) Gio a ty jak zwykle tryskasz zyciem, a najbardziej lubie twoje odgruzowania, ha ha, no i poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diaboly kosmate :-) .... oprocz Gio... bo ona krotka siem ostanimy czasy zrobila...hihi ;-) 😘 vat --> ja mieszkam od 14-tu latek w Austrii, w samym sercu tego kraju, znaczy sie w Wiedniu i jest tu po prostu przepieknie! :-) Jestem mama 17-to latka i mam faceta - Austriaka tu urodzonego, ktorego mama jest rodowita Austriaczka a ojcem rodowity... Grek... hihi ;-) Ale mieszanina temperametnow!!... moj polski, ma sie rozumiec, doliczajac... bo musisz wiedziec, ze ja diablica nieziemska jestem i jak u nas do spiec dochodzi to skry leca pod sam sufit!! :-D I dlatego jestem szczesliwa, i to bardzo! bo lubie sie czesto wyladowywac... i mam na kim.... i gdzie.... hahaha :-D :-D :-D No, to na tyle wyjasnien i napisz nam tez cos o sobie... ;-) Buziaki, dziewczyny i chlopaki! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony, i ja się przy okazji czegoś nowego dowiem :) jaki ciekawy życiorys... i tak szczęśliwie brzmi. ja też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny szalejecie, szalejecie :D Gio, Tygrysek :D :D :D Gio, czy mówiłam już że się cieszę co w końcu przemogłaś te problemy straszliwe z dostępem? Brakowało nam Ciebie :) 👄 Vacik -----> kochana strasznie jesteś !!!dla mnie jednej do sklepu po ptasie mleczko pędzić!! masz za to wielkiego buziaka 👄 justa, haneczka witajcie Diablice 🖐️ Znudzony -------> hmm... mam nadzieję, żeś się nie potłukł za mocno spadając z tego krzesła :D zupełnie nie było to moim zamysłem (no chyba że wdarła się moja diabelska podświadomość ;) ) Pewnie Cię zaskoczę, ale moje problemy z kompem są wręcz przeciwnej natury - się znaczy dziatek nie posiadam, natomiast mam.... tatę.... hihi Niestety nie stać mnie na kupno własnego mieszkanka. Własnego komputerka też bym pewnie póki co nie kupiła :) więc i tak nie narzekam :) PS: aha, i przekaż proszę ode mnie ukłony dla szanownego pana Redaktora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich....:):) zapasy słodyczne zrobione....kawusia i dla niepijących kawusi....arbatka;)....możemy zasiadać do podwieczorku..🌻 :):):) ...znudzony ... haneczka....duża bużka 👄... za przedstawienie się :) to ja mam problemy z dostaniem sie do kompa bo to mój 17-latek okupuje klawiaturke...;)... znudzony ... nie jesteś żaden wapniak bo ja też jestem po 40...:);) haneczka.... ale masz fajową życiówkę...:) zaraz wrócę i napiszę coś o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam do Was kochane diablątka.... :) a teraz jak na spowiedzi.... wiek taki jak w nicku:) .. nic dodac nic ująć...;) .... cały dom chłopów, czyli... błogosławiona między facetami...:):):) mąż.... syn-17 lat i mały syneczek - 9 lat....:) reprezentuję biedną służbę zdrowia.... administracja....tzn. biurwa :):):) .... miejsce mojego pobytu... podlasie;)..... chyba już wszystko o mnie 🌻..................... jak coś jeszcze chcecie wiedzieś wszystko powiem:) ... jak na spowiedzi hi hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelki dobre, nie chce abyscie myline odbierali pewnych faktow. Dla mnie najwazniejsze jest bycie samodzielnym, niezaleznym i to mi sie udalo. Jestem soba i nie udaje kogos kim nie jestem. Ci co mieszkaja poza granicami polski i ci co kiedys byli, to wiedza jak jest. Ci co nie wiedza, to dla nich pare slow. My mamy takie same problemy jak wy, ciagle nam czegos brakuje, chcielibysmy to i tamto ale nas nie stac, (nie dajcie sie zmylic pozorom, ze jesli ktos mieszka w Kanadzie czy gdzie indziej to jest automatycznie bogaczem) do tej pory mam dom tylko czesciowo umeblowany. Spotkalem sie z osobami ktore tu braly pozyczke zeby w Polsce imponowac jacy oni sa bogaci. Lecz to jest ich problem. Pomijajac to wszystko to tylko od nas zalezy jak my podchodzimy do zycia. My z Anielica jak nie mielismy prawie nic, tak samo traktowalismy zycie i bylismy z niego zadowoleni i szczesliwi jak teraz, kiedy mamy troche wiecej. Badzcie saba, badzcie szczesliwi.:) Dakota przed wami nic sie nie da ukryc, :) ha ha, pan Redaktor ciebie tez pozdrawia. vacik hejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... dzieee Wy sooom...????:):) wyłazić na światło.....:) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, prozne Twe starania, spalam prawie do 15ej... (z drobnymi przeblyskami swiadomosci okolo 9ej i 12ej - pewnie Twoj spiew sie przedarl przez gruba warstwe snu ;) ). Tak, do Polski znaczy do domu. Wy znowu o tym ptasim... jak pojade do Polski to sobie nakupuje :P ;). A propos zakupow, lece na miasto, dzis sklepy do 21ej, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonycenzura.....give me five!!!taka jest prawda niestety o nas za granica , a tak naprawde jestesmy tacy sami jak nasi rodacy w kraju .Te same problemy i klopoty ....tylko ze akurat tu gdzie jestesmy ...wszyscy uparli sie by mowic po angielsku:D:D. Gio ...Tygrysek ..haneczka ,Ewa ,Air Akara, Zosia,Margot, Zdiablona,Kachni,kasiek,...a rany kogo jeszcze nie wymienilam??? majorek.Vat,Jay,Dakota,DaRk Elf, ....poddaje sie ...musze odkurzyc pamiec ...ale wszystkich was mocno sciskam i buziaki przesylam😘😘 Niestety dzis nie bede mogla z wami byc ...mam powazne sprawy ..😭 😭...ale prosze trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... mąż w dom.... baba do kuchni....!! :):):) wrócił mój pan i władca z pracy..... idę robić mu mniam... mniam... ;) ;) .... zaraz wracam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tygrysie, byłam przezorna...zatyczki w uchach miałam i sie mogłaś wydziera... śpiewać znaczy :P a ja se i tak do 12 spałam :D a ty nie wiesz ale oni cię tak karmia tym ptasim. żebyś nie śpiewała (33+vat to od razu ci dwa kawałki chciała dać ;) )...to niedopuszczalne ;) ty juz nie jedz tego ptasiego...daj je mi :P Gio,...ja nie mam imieninek a dla twojej córci życzenia od Diabłów złóż.... jeju, to żeś o sobie opowiedziała....widać, że dazysz nas zaufaniem... ;) :P 33+vat...no to ja tysz małą tajemnice państwową zdradze...studiuje, czasem pracuje, jestem małym (pod względem wysokosci i szerokości też ) diabołkiem...:D Justa, no z pewnoscią i ty sie mozesz pochwalić życiorysem ;) Kaya, nio... z ta pamiecia lepiej bedzie jak zeźresz Tygryskowi potajemnie ptasie...serio! ;) no, ja czymam te kciuki.... Akara, do 21 sklepy? ja ja byłam to cięzko nam było znależć wieczorem otwarty sklep, troche to było dla nas dziwne, bo w Polsce to nie jest problem... udanych zakupków :) Znudzony, świnte słowa...chociaż nie zawsze bedąc sobą jesteśmy szczęśliwi, ale chociaż uczciwi...a Grecja...no to można pozazdroscić troszczeczke :) pozdrawiam wszystkie diabołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ...ja mam to chyba po tobie ...hahaha...!:D...tez jestem ..sobą..!:D ...z malą roznicą ...że ja ..jestem ..goła ...ale wesoła...!:D...znaczy sie ...niezamozna ...bezkasiasta...czyli poprostu ..bida z nędza..!:D:D:D Heejka ..Dakota .👄...ja tez sie ciesze ..że ty sie cieszysz ...że ja ...wesoła jestem ..!:D haneczka ..>>..widzialam ze odebralas moje ...facjate...!..:D 33+vat >>...no tak z grubsza ..sie przedstawiłas ..ale mnie ..dla celow diabelsko -raporterskich ..potrzebne sa bardziej konkretne ..dane ..wiec przypominam ...prosze ..podac..kolor oczu ..czy nogi masz do samej ziemi..oraz numer misek .i ...konta ..jak rowniez ..jego aktualny stan ..w euro..! ..:D Justeczka..dzieki za maile ...nareszcie jestes ..daj znac jak tam zdrowko ..polepszylo sie ..?:) Akara >>..dostalam zdjecia ..stylizacja na szostke..!!:) Kaya >>...czymam ..chciuki...!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... jak na spowiedzi...dla Ciebie wszystko...:):):)......nogi... od samej d... do samej ziemi i po kawale zagięte ;) ;)......... miseczki ...hm... tycie... tycie..:).... stan konta jeszcze mniejszy niż miseczki...:0 :)...... coś jeszcze ....??? ..... jestem gotowa na dalsze przesłuchanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... zapomniałam o oczętach....:) ;0... niebiańskie... no ! ... może niebieskie... jakoś tak!!:) akara.... dostalam Twoje zdjęcie!! Wielkie dzięki !!.....Jestem pod wrażeniem .... Twojej pięknej osobki.... i pracy którą pokazałaś :):):) ...na prawdę SUPER!!! 🌻 ❤️ ... baaaardzoooo mi się podobało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale mi sie to spodobalo... te nogi zagiete posrodku... :-D vat --> jestes niesamowita! buzka Ci za to 😘 Gio --> jasne, ze odebralam, tylko widzisz, czasu nie mam na odpisanie, bo ciagle zajeta jestem... chociazby tutaj... ;-) :-P Wy tak ciagle tylko o tym 1000, 2000, 3000 a ja to chyba sie nigdy na moj pierwszy tysiaczek nie doczekam... :-( no i po co pisalam przez prawie pol roku wszystko pod pomaranczowym...???? :-P a tak na marginesie... wrozylas mi kiedys z daty i godziny urodzenia... hehe i wyszlo mi, ze jestem 5-tka... ;-) :-P echh, stare czasy.... widzisz jak ja juz Cie dlugo znam, siostrzyczko?? :-) 😘 KAYA, kasiek, znudzony, Tiger, Dakota, akara sciskam Was i buziakuje :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×