Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Akara>> w takim razie czekam z fotki :-) Szkoda, że sama nie mam nic do wysłania :-( Cześć Zdiablona! W następnej kolejności mnie się przyda depilacja, hehe :-) A tak mi się nie chce, buuu... To chyba ta pogoda wszystkich dobija. Ale niedługo wiosenka, to dopiero poszalejemy, jak nam maj uderzy do głowy :-) DaRk Elf>> to na wizażu to raczej nie ja, tam mam inny nick - widzę że jest tam inna Seniorita, pewnie też miłośniczka gorących klimatów :-) Niestety nie mam swoich zdjęć w kompie :-( Ale Wizaż jest świetny, co? :-) Pozdrawiam wszystkie Diabełki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk i mam dosyc. Na dodatek podly humorek i straszna zlosc mnie nawiedziala. Wiec zeby Wam tutaj nie psuc humorkow, brykam do wanny a potem obejrze sobie jakis filmik na kompie :) Dakota ----> cio za podla praca uniemozliwa wejscie pod lozko!! skandal!! ;) Dark Elf ----> kciuki trzymam od juz tylko powiedz, kiedy juz ta prace dostaniesz, zebym mogla je puscic ;) My w Polsce komputery?? Nieeeee A cio to jest komputer?? ;) Lwica ----> u mnie tez sie zima z wiosny zrobila :P Zdiablona ----> zatem cierpliwie poczekam :) A kiedy wracasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczenia 👄 akarka podziwiam twoje talenty :) a czy juz skonczylas wprowadzac dane klientow do komputera? Seniorita pozdrowienia dla perkusisty:) no i chcialbym widziec mine Borewicza gdy bedzie mial smaka na pifko, a tu lodowa pusta :D majorek hejka :) Gio :) Tygrysek haneczka bo Anielica to moja osobista sekretarka :) DaRk Elf dzieki za komplement :D zycze ci zebys dostala ta prace i trzymam za ciebie kciuki zdjablona ha ha Dakota :) LwicaBeasta ha ha , ale tym razem dla ciebie duzy :D Jeszcze raz dzieki za zyczenia i dla wszystkich 100 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od swiatla
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od swiatla
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od swiatla
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od swiatla
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od swiatla
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdiabona
obryyyyy ;) pytaam kto ze szczecina sie by napil z mna..... nikt morza nadal nima :( a ja tu goscinnie bez Diadlow :( bez Was to nie to samo buuuu:( Seniorita... my sie za dnia przyjrzyjmy kto najbardziej kudlaty....tego bierzemy pod brzytwe;) Tygrysku na choroby i zlosc to aj mam monopol, brykaj do i z wanny i po zlosciach:) Znudzony eh... i tak Ci nie wybacze tego ciepelka aaaa eee nic :P a cio gdzie reszta????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jestem ... o ile uda się ten post przecisnąć przez tą szczelinke netową, którą udało mi się wyrwać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zara jestem w wawce :) czekam tylko na pociążek :D a czemu mi nikt nie powiedzial ze ze szczecina az tyle do morza???:P to czego ja tu szukam??;) czesc :) Majorku :) kto ma cos do jedzenia w tej cafe jest tylko net a ja jestem glodna tez jedzonka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku zara jestem w wawce :) czekam tylko na pociążek :D a czemu mi nikt nie powiedzial ze ze szczecina az tyle do morza???:P to czego ja tu szukam??;) czesc :) Majorku :) kto ma cos do jedzenia w tej cafe jest tylko net a ja jestem glodna tez jedzonka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrr, zimno. Srednio mi chyba wyszla ta stylizacja, sami osadzicie jak bede miala zdjecia (za pare tygodni, musze resztke kliszy wypstrykac). Tzn. moja znajoma wygladala ladnie, ale nie wiem czy przypominala Sophie. No prosze, Lwica-Asica do nas zawitala :D. 🖐️, jak tam Kwidzynkowo? Moze sie wkrotce wybiore, jeszcze nie wiem. Teskno mi. Znudzony, jutro, gora pojutrze koncze, troche mi szkoda, ale potraktuje to jako trzytygodniowe wakacje ;) (8go marca zaczynam kurs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kochani :) Nagły atak zimy znowu mamy :P Dzisiaj tylko na chwilkę wpadłam zobaczyć jak żyjecie :) Ja jestem zdechlak, bo wróciłam z pracy, zjadłam obiad i zwaliła się rodzinka - kuzynka z dwójką dzieci, Monika 8 lat i Michałek 1,5 roku. Ależ dzieciaki potrafią dać w kość. Byłam konikiem, latałam jak samolot, a na końcu była dyskoteka :P mam dość . Ewcia -----> dzięki za zdjęcia, bardzo miła z ciebie osóbka :D przed retuszem też pewnie nieźle sie prezentujesz :D Tygrys -----> bardzo fajne to było z tym kręceniem stopą i rysowaniem 6, to niesamowite jak człowiek nie panuje nad własnym ciałem :P A teraz wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i ściskam gorąco. Życzę dobrej nocy a jutro miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kochani :) Nagły atak zimy znowu mamy :P Dzisiaj tylko na chwilkę wpadłam zobaczyć jak żyjecie :) Ja jestem zdechlak, bo wróciłam z pracy, zjadłam obiad i zwaliła się rodzinka - kuzynka z dwójką dzieci, Monika 8 lat i Michałek 1,5 roku. Ależ dzieciaki potrafią dać w kość. Byłam konikiem, latałam jak samolot, a na końcu była dyskoteka :P mam dość . Ewcia -----> dzięki za zdjęcia, bardzo miła z ciebie osóbka :D przed retuszem też pewnie nieźle sie prezentujesz :D Tygrys -----> bardzo fajne to było z tym kręceniem stopą i rysowaniem 6, to niesamowite jak człowiek nie panuje nad własnym ciałem :P A teraz wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i ściskam gorąco. Życzę dobrej nocy a jutro miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Haneczko, \"masazysta\" to taki ktos, kto w zyciu nie zrobil mi masazu ale jak jestem z nim to wszelkie bolaczki przechodza i masaz jest juz mi niepotrzebny :-) Tygrysku, bedzie dzialac....kiedys :-P Poczekamy :-) Buziaczki dla Wszystkich. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mi lepiej, obejrzalam wreszcie \"Underworlda\" i ... hmm oczekiwalam czegos lepszego po tym filmie... Dobrze, ze jednak do kina sie na to nie wybralam :P Air ----> hihi cos wiem na ten temat dzieciakow, w koncu mam zaprawe przy 3 brata ;) Nio ja tez sie staralam kontrlowac stope, ale nie da rady!! :) Akara ----> kilka tygodni?? nieee, pstrykaj fotki :D Ewa ----> nio wlasnie tak dziala, ze mi sie niektore maile 5 razy sciagaja a inne nie chca wcale wrrrr (ale Twoej zdjatka z serwera sciagnelam - yep, retusz Ci nie potrzebny, masz predysposyzje do oczarowywania masazysty ;)) tak samo jest z wyslaniem wrrr Majorek ----> tylko jeden post udalo sie przecisnac?? :D Zdiablona ----> \"zara\" to jest juz??? ;) zadnego monopolu nie masz :P i nie dyskutuj tu ze mna bo jak cie bryknee!! ;) Znudzony ----> :D 🌻 czy juz sie zaklimatyzowales z powrotem w snieznej Kanadzie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na ciemna noc ...bo sie stęsknilam ..Czy wiecie co sie dzieje teraz w Warszawie??.. Tigre...wyjezdzamy z pługiem ...bo nas zasypie po same uszy ..! Wyszlam z moimi dziewczynkami.. a te male miniaturki wskoczyly w snieg i zniknęly...!!!... ...ale pięknie jest ... ...jeszcze mam klopoty z netem ..pisze po omacku bo mi podglad zniknal ..i zapomnialam co mialam komu napisac ...wiec ...poki co pozdrawiam ..i czekam ..na wiecej koksu...! ..GG...nie dziala..?..czy tylko u mnie ..? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na ciemna noc ...bo sie stęsknilam ..Czy wiecie co sie dzieje teraz w Warszawie??.. Tigre...wyjezdzamy z pługiem ...bo nas zasypie po same uszy ..! Wyszlam z moimi dziewczynkami.. a te male miniaturki wskoczyly w snieg i zniknęly...!!!... ...ale pięknie jest ... ...jeszcze mam klopoty z netem ..pisze po omacku bo mi podglad zniknal ..i zapomnialam co mialam komu napisac ...wiec ...poki co pozdrawiam ..i czekam ..na wiecej koksu...! ..GG...nie dziala..?..czy tylko u mnie ..? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diablęta dawnom tu nie była, bo najpierw balowałam a potem odpoczywałam :D coś mnie ominęło? Majorku, qrka, masz zatkaną skrzyne a przynajmniej miałaś wczoraj. Znudzony, spóżnione życzenia NAJ NAJ NAJ :) Seniorita, sie jeszcze nie znamy, witaj :) Tajger, czesc brykaczku, jeszcze nie sprawdzilam jak tam moja stopa...zara przećwicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Daibełki, coś jakoś dzisiaj pusto tutaj, ja akurat na drugiej zmianie przy komputerze, ale wszędzie pusto i nikogo niema. Pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Jestem wypompowana i ale jak mnie sen nie zmoze, to zaraz przystapie do nadrabiania zaleglosci w czytaniu. :) Buziaki dla wszystkich 👄 Gio, gg u mnie tez nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...po przerwie pukam do diabelkowa ...juz zapomnialam atmosfery pod luzkiem.....wiec przyda sie cos na przypomnienie ...moze pifko/:) Gio ...tak w Warszawie sypie?? ok. lece z moja lopata i maszyna do odsniezania ...w koncu na cos sie przyda :D u mnie tez gg nie dziala!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - proszę mi natychmiast uzupełnić zapasy!!! Po co ja się wczoraj do Ciebie włamywałam przez okno, otwieram a tu pusta lodówa, jak tak można!!! :-) Dzięki za pozdrowienia! Zdiablona - hihi, już się kudłów właśnie pozbyłam, więc śmiało możemy zrobić przegląd (ale te na głowie się nie liczą, ok, bo całe moje zapuszczanie pójdzie na marne!) :-) Hmmm... Tygrysy to chyba mają gęste futro... ;-p Może mała zmiana fryzury poprawi humor Tygryskowi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita, zaraz dostaniesz fotki :-). Tygrys, bede pstrykac, ale cholera, pol kliszy mi zostalo, w jeden dzien sie nie da :D, zreszta za tydzien bede robic makijaz kolezance (tym razem zwykly makijaz, bez stylizacji na jakakolwiek epoke :D), wiec jej tez chce pstryknac fotke przed i po :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeczytalam :D Ale udziele sie wiecej dopiero jutro :D Aha, w piatek szykujcie sie na impreze :D Margotka-gadalec jeden ;) chyba do tego czasu dobije do swojego 3000-go wpisu na Kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, pstyrykaj, pstrykaj te fotki :) Jestem bardzo ciekawa rezultatow :) Mam nadzieje, ze kiedys i ja zalapie sie na jakas stylizacje :) Co bys mi proponowala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, nie wiem, musialabym Cie miec w swoich lapkach ;-). Tak na sucho to Ci moge powiedziec, ze na 100% wyregulowalabym Ci brwi i ciutke je podmalowala, zdziwilabys sie jak to moze twarz zmienic! :-). Poza tym zrobilabym Ci jakis ekstra makijazyk oczu, polozyla troszeczke koloru na policzki i podkreslila Twoje bardzo ladne usta. Jak chcesz wiedziec jakich kolorow bym uzyla (choc to zalezy od rodzaju makijazu - dzienny, wieczorowy - stroju i mojego nastroju w danej chwili ;) ) to przyslij mi jakies wyrazne zdjecie w naturalnym swietle. Jak Cie w koncu odwiedze we Francji to mozesz byc pewna, ze Ci nie odpuszcze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ...czy ty przxypadkiem jakiegos rekordu nie chcesz pobic ..?..trzaskasz jak ..z kałacha...3000 postow ..boszzzz ..kiedy ja cie dogonie...!:D Kaya... z toba to sie mozna umawiać... ty psuju...co zrobilas z naszym GG..?..a problem ..został..!...juz mozesz nózke rozbujac..oj ..przyda sie ..! ..podobno jakies foty lataja po ..diablach ..? Akara ..przypominam sie ..wal na sarne3@o2.pl ..Sophie...to moja idolka ..szczegolnie ..te gabaryty a la Kachni..! zdiablona ..wracaj mi tu szybko..na stare smieci..:D Kasiek ...haneczka...macie specjalnego buziaka ..👄 zreszta jak zwykle ..wsystkich caluje mocniutko..! ...oooo..GG włączyli..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×