Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona, baw sie dobrze! :D I nie boj nic, jesli bedziemy pic na pewno wypijemy Twoje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diaboly ;-) znudzony --> witaj i Ty... biedaczku :-D Tak mi Cie zal, ze pod palmami musiales lezec i caly Bozy dzien w morzu sie kapac i po plazy ganiac a wieczorami, w takt samby podrygiwac i laskotac podniebienie swoje w pifkiem... bleee... toz to prawie jak na katorgach... :-P ;-) ewcia --> a ja ludzilam sie, ze Ty z Wiednia... ;-) Tak, w lato powinnam jeszcze tu byc, i przez nastepne lata raczej tez, a co, wybierasz sie do mnie?? :-D 😘 I slij co masz... ja tam na wszystko sie pisze... :-) Margotko --> na pewno fajna byla ta Wasze wycieczka :-) Wzgorza, skaly, ruiny... mmhhhh :-) Szkoda, ze nie moglas wziasc mnie ze soba ... ja tam bym Ci humorku nie psula... ;-) 😘 akara, Borewicz, Zdiablona i wszyscy inni --->>> trzymajcie sie zdrowo i badzcie :classic_cool: pozdrawiam 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, siostra S. na szczescie zepsula mi humor swoim telefonem ale juz po spacerze :) A Ciebie wiesz za chetnie bym ze soba zabrala :) Nastepnym razem? ;-) 👄 😭 zdjecia nie moge otworzyc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrr....qrde!!!...całego posta ..mnie wcieło :o to teraz exspresem.... Seniorita...co na Orlenie sie tankowało :D:D;) Akara...miałem to samo napisać:) ewa hanka..ale masz ..niebieskie oczy ;):D Znudzony...masz racje...co to za urlop..gapić sie cały czas na ..opalone ciałka..i być na bani24h:D:D;) Margotka...jak to sie stało ..że tego wcześniej nie widziałas :D:D?? zdiablona...ponoć w jednym kopcu..żeśmy wylądowali:D:D:D:P..ja nic nie wiem :P dla ...reszty..Danonów..po patyku ;):P no ..to papatki..do następnej ..wpadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie :P z Zdiabloną nie udało nam sie jeszcze spotkać, ale co się odwlecze... :D nie wiem, co się działo tutaj beze mnie, ale myślę, że było diabelsko piknie :P zmywam się, niestety pozdrawiam P.S. DarkElf - cudowne zdjęcia - dzięki całuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, no niestety czasami \"udaje\" mi sie przegapic taka perelke :( mala 🖐️ 👄 :) a owszem, owszem pamietamy i pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, no niestety czasami \"udaje\" mi sie przegapic taka perelke :( mala 🖐️ 👄 :) a owszem, owszem pamietamy i pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, no niestety czasami \"udaje\" mi sie przegapic taka perelke :( mala 🖐️ 👄 :) a owszem, owszem pamietamy i pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, no niestety czasami \"udaje\" mi sie przegapic taka perelke :( mala 🖐️ 👄 :) a owszem, owszem pamietamy i pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margus :-) Tego lata Ci nie popuszcze.... ;-) Nie wiem gdzie, ale gdzies sie spotkamy na pewno i pospacerujemy! 😘 koniecznie! :-D Borewiczu --> jaa?? niebieskie? ;-) czyzbym Ci na pewno swoja fote poslala...hahahaha ;-) :-D :-P Zmykam w objecia tego usypiacza... no, wiecie juz o kim mowa... ;-) papatki i ... ja tam nie chce juz zadnej wpadki! :-P 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy! Wszyscy śpią przed poniedziałkiem? A ja jeszcze tydzień wolnego, hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Diably, moje Diably slodko spia slodko spia. Trzeba zaraz wstawac Trzeba zaraz wstawac Szkoda dnia Szkoda dnia :D :D :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat] 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac!!!!!!!!!!!!! pobudka!!!!! Buziaki na nowy tydzien❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, teraz gdy juz Was delikatnie przebudzilam, moze odrobinke sie Wam w madrych glowkach przejasni i moje slowka dotra do Waszych szarych komorek mozgowych, zaostana przez nie zarejestrowana, impuls bedzie wyslany do paluszkow i odklikacie mi jakies odpowiedzi :D :D :D Wczoraj caaaluski dzien siedzialam nad prezentacja dla szefa, a potem wieczorem zadzwonila kolezanka, ze akurat jest autkiem kolo mnie, wiec mam schodzic i jechac z nia jej nowe mieszkanko ogladac :D :P Ewa ----> dziekuje :) nio wlasnie nazywam rzeczy po imieniu, moj balagan ma na imie Artystyczny Nielad :D :D :D Ty masz jakies zdjecia??????? Poprosze :D :D :D Haneczka ----> maila nadal nie napisany, ale wczoraj jak wrocilam do domq nie moglam sie nawet na kompa patrzec :P Margotka ----> jaki supernacki dzionek mialas!!! :D Ruiny, sciezka wsrod drzew... Mam nadzieje, ze wiesz cio nalezy zrobic, z wypstrykanymi fotkami??? ;) Zdiablona ----> ni ma fotek, nie ma :( :P Znudzony -----> wstreciuch jestes ;) :P Musialam sie pocic i chlodzic w basenie ;) az Ty niedobry, ja sie z Dzika checia bym z Toba zamienila, biedadu ;) :P hihi Ciekawe czy uda Ci sie nadrobic te wszystkie zaleglosci... Gorace pozdrowienia dla Twojej wspanielj Anielicy :D Ups, kwiatki mi nie wyszly wczesniej :( 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Czeec Karani :D Cii Diabelki trzeba budzic delikatnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim. Znudzony, jak tam? Opaliliscie sie mocno z Anielica? Przekaz i moje uszanowania swojej szanownej drugiej polowie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byly moje 47urodziny ha ha ale jestem wapniak, a ja o tym zapomnialem, ale Anielica mi przypomniala ha ha. A jak zaczynalem pisac na tym forum to jeszcze mialem 45lat .Ale ten czas leci. Tak wiec jak akara, ja tez jestem wodnik. Jak bym mial taka moc, to bym was wszystkich zabral na takie wspaniale wakacje, ale bylo by swietnie. Tygrysek ty to jestes super :) no i ciagle sledze twoje przygody tramwajowe :) wyglada ze masz wiele talentow i jestes sprawniejsza od wszystkich diablow:) i wiem ze nie mial bym szans w plywaniu, bilardzie, pilkarzykach i nie wiadomo w czym jeszcze :) Brawo tygrysek, zdany egzamin, wiedzialem ze sobie dasz rade, bo tygryski sa sprytne :) Air tak myslalem ze to dobrze znac hiszpanski i to wy, a nie ja, tam powinniscie byli pojechac, bo bylo tam duzo hiszpanow. Nie doczytalem sie czy w koncu chomik sie odnalazl? Wlasnie doczytalem sie ze byl pod choinka-wygalda ze udawal prezet :) DaRk Elf juz niedlug wiosna, tak wiec aby do wiosny. :) Margot rozumie ze malujesz kuchnie aby ladnie wygladala po waszej wyprowadce ? Problemy z farba? Na malowaniu to sie znam bo moj dom remontowalem przez 5lat, bardzo wazna jest dobra farba podkladowa, na ogol trzeba dwie warstwy i na koniec dopiero kolor. Pozdrowienia dla Sylwka :) mala wypoczywaj i duzo relaksu na feriach:) akara wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼 👄 hura!!! troche sie spoznilem, ale rozumiesz nie bylo mnie w domu :) Obiecywalismy sobie ze sie nie strzaskamy, ale pomimo ze sie smarowalismy 15 filter i tak sie opalilismy, a z karku to juz mi skurka zlazi. Kachni :) to dla ciebie 🌼 + :D Zdiablona a ty nie mysl ze sie bez testu obejdzie. Musze cos dla ciebie trudnego wymyslec, bo ty twarda sztuka :D J23-NewBorewicz no jak tam zdroweczko, lepiej troszeczke? Odnosnie postow co je wcina, to znam ten bol. Ostatnio taki duzy mi wcielo i juz nie mialem sil tego wszystkiego pisac od nowa. :) karaani a co to za krzyki i kto sciaga koldre, a to karaani nas budzi Zosia :) widze ze humorek wraca, no to swietnie :) pozdrowienia dla meza :) never be the same 🖐️ :) macham do ciebie, to ja. :) loża szyderców Lazy Morning dzieki za pozdrowienia a w zamian 🌼 i duzo slonca :) Dakota ale zabalowalas :) no i te okropne krasnale, szkoda ze nie bylem obecny bo bym je przegonil:) Gio biedactwo odciete od netu, juz sie biore za naprawienie kabelkow, bo ciebie tu bardzo brak. Biedny Borewicz musi teraz za ciebie tutaj szalec.:) Kaya no jak tam, co w trawie piszczy?:) haneczka a jak zdrowko, dalej gardelko boli? Pozdrowienia dla Misia :) ha ha katorgi, fajnie to ujelas :) Marika mam nadzieje z z twoim podniebieniem juz lepiej, no rozumiesz ile czlowiek moze pociagnac bez kawy? :) wind az w Toronto czuje twoja obecnosc :) Jay jak ja bym chcial sie zalapac na taki klimat jaki ty masz, szczesciara jedna :) a u mnie -10stC. Brrrrrr. LwicaBeasta 🌼 :) Inga nie dziwie sie tobie ja sie tez czasami gubie :) karaani hej hej masz klej?:) Kundel pamietamy, pamietamy, tylko mamy slaba pamiec i trzeba nam przypominac :) kasiek hura hura kasiek jest INŻYNIEREM, brawo jesesmy wszyscy z ciebie dumni 🌼 ja tez chceeeeee. ewa zamiast entuzjazmu zycze ci takiej pracy, ktora bys bardzo lubiala i miala satysfakcje, a entuzjazm sam przyjdzie. :) path nie ma problemu, diabelek jest do twojej dyspozycji, ale nie gwarantuje ze bedzie sluchal, no chyba ze do dobrych rzeczy, bo on nie z tych zlosliwych.:) Morskie oczko wal pod lozko :) ale ja ciebie znam, bylem przy tobie wiele razy :) szamik sie pojawil huraaaa! :) wszystiego najlepszego, duzo radosci i szczescia z okazji urodzien 🌼 witam w klubie wodnikow :D uśka u nas wszystko O.K. czego i tobie zycze. :) Seniorita witam pod lozkiem, no zrobcie miejsca dla naszego goscia, nie widzicie ze Seniorita nas odwiedzila, a te kolana to Borewicza on zawsze tak :) A oto masz zadanie do wykonania. Nie bedzie to proste ale wierze w twoja diabelska moc. Musisz sie zakrasc o polnocy do lodowki Borewicza i wykrasc mu z niej pifko. Nie bedzie to latwe bo Borewicz spi z reka na klamce od lodowki:) Masz to tak zrobic aby sie nie zorientowal, a ja bym chcial zobaczyc jego mine jak zobaczy pusta lodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony -----> no to witamy w wodnikowym klubie :) swoją drogą to ciekawe jak to się stało, że tak szybko ci dwa latka przybyły:P hihi Ale dzisiaj w pracy było zimno, brrrrrrr. Przez weekend się wyziębiło, kaloryferki zimne, wiatr hulał a my marzłyśmy. Dwa piecyki nam się przepaliły, szkoda gadać :( teraz się nie mogę rozgrzać. Zabieram się za ćwiczenia i mam nadzieję, że dojdę do normalnej temperaturki wewnętrznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air to bylo tak zaczynalem na forum w styczniu majac 45lat, w lutym juz mialem 46, a teraz nastepny luty i zaczalem 47, prosze jakie to proste, jak szpulka drutu w kieszeni :) jesli ci tak zimno to wskocz do wanny, nic tak nie rozgrzewa :) tylko nie zapomnij nalac goracej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie!! Dotarlam do domq!!! I mnie nawet nie zasypalo :D :D :D Ani nie zamarzlam :D :D :D Air ----> dobrze Ci szef naczelny Diabel radzi, goraca kapiel, goraca herbata i cieply sweter :D Znudzony -----> alez zes posta napisal !! :D Ale przede wszystkim wszystkiego NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO dla naszego wspanialego Diabla Naczelnego :D :D :D Niech Cie same dobre rzeczy spotykaja a usmiech z buzki nigdy nie zniknie 👄 🌻 ❤️ i oczywisce + 2 opakowanie gratis :D Przygody tramwajowe wraz ze wzrotsem temperatury jakos zamarly.. Moze skoro znow jest zimno, jutro sie cos wydarzy??? ;) Dziekuje za tyle kompletow, nie wiem czy zasluzylam sobie na nie :D Wcale w bilarda taka dobra nie jestem, mial bys szanse, w pilkarzyki zreszta tez ale w plywaniu, w plywaniu juz byc ich nie mial!!!! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy... !!!! 👄👄👄 ...az sie boje pisac ..czy sie wreszcie uda cos wyslac..!:) Przeczytalam wszystko co sie u kogo dzialo...akurat ..Znudzony zrobil mi piękne podsumowanie ..! Skladam najlepsze zyczenia ..dla AIR-ka..imieninowe ..🌻👄 ...............................................dla Akary....urodzinowe...🌻👄 ...............................................dla Znudzonego...urodzinowe ..[flaszencja koniaku]..👄 Gratulacje dla ..Kasiek ..z tytułu..wyższego Tytułu..mgr.inż.!👄 .................dla Tygryska za zdane egzaminy..👄 Dziekuje wszystkim ktorzy mnie pozdrawiali...❤️👄 Wszystkich serdecznie pozdrawiam .. ..a teraz musze odreagować stres .bo z nerwow zieje ogniem piekielnym...załatwili mnie ..bez mydła..dwa tygodnie w plecy ..! Podam jeszcze ..końcowe informacje dotyczace naszej Akcji Serce..!! ..z moich obliczeń wynika ze ..zebraliśmy ..ok.3.400.00zł... ...Jak pewnie wiecie od Zosi..Tata zdrowieje w oczach ...teraz jego największym problemem są swędzące szwy...!!!..ale żeby tylko takie były problemy...!!!...na wiosne zacznie ..Nowe Zycie ..ze zreperowanym serduchem..!...i jeszcze bedzie ..żył dlugo i szczęsliwie ze swoja rodzinka..! Znudzony ...zgodnie z moją ..misją ...diabelskiego raportera .. .twoja ..voyage en la Cuba ...została zarejestrowana ... wszystko widzialam i ..zapisalam na specjalnej ..tasmie ..!! Ale ten twój stroj ..w kolorach tęczy .:D:D:D...czy tych ..pantalon cortito . .to ..w bardziej spokojnych kolorach nie było..???:D..i to sombrero.. .nooo..nie powiem ..canadyjczyk a la .cubano..niezle Ci wyszło...w sumie ..!!!:D Widze nowa koleżanke ..cześc seńorita....witaj w klubie ..! Dobra koncze ..bo jeszcze nie wysle i pojdzie na marne Buziaczki...dla wszystkich ..👄 Polejcie coś ..bo dawno nic nie pilam ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GIO ------> nasza kochana, \"stara\" :D Gio wróciła do nas i nie będziemy już dłużej sierotami :) cudnie :) Dziękuję kochana za życzenia :D Znudzony i Tigerek -----> dzięki wielkie za radę. Wszystko wykonałam grzecznie: najpierw poćwiczyłam trochę, potem kąpiel cieplutka, herbatka o smaku grzanego wina :P i w koc się zawinęłam :) znacie się na rzeczy kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc AIRKU..👄. ale sie za wami stęsknilam ..ostatnio troche czytalam ..ale nic nie moglam wyslac..! Zaluje ze nie moglysmy razem ze Znudzonym ..poleciec na ..ta isla cubana...oj dalybysmy tam czadu ...!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Gio :D bym trochę poćwiczyła swój hiszpański i sprawdziła czy ja się w ogóle potrafię po hiszpańsku dogadać, ale liczę, że w sprawach podstawowych tak a inne bym rozegrała mową ciała :P Ach jak mi się marzy jakaś wyspa jak wulkan gorąca :) może być nawet jakaś wyspa Wolin :P byle by ciepło było, bo już nie chcę tego śniegu z deszczem i wietrzyska przebrzydłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gio :D :D :D :D :D :D :D Fajnie, ze juz jestes :D hej Air :D :D :D jestem zdolna nieslychanie, nie zauwazylam, ze mam niezaktaulizowana godzine na kompie, przez co jestem 2h w plecy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Gio, jak dobrze ze juz jestes 🌻 haneczka, Wieden to piekne miasto a mnie tam jeszcze nie widzieli. Tak sobie marze, ze w wakacje z masazysta..... i wtedy byloby bardzo milo (tu szeroki usmiech w Twoim kierunku) , gdyby ktos nam pokazal najciekawsze miejsca, bo jak znam zycie ani kasa ani czas nie pozwola na doglebne poznanie tego miasta. znudzony, generalnie ja lubie moja prace ale jak po 10 godzinach pracy kazdego dnia mam w n-ty dzien pracowac w domu w nocy to potrzebuje Twojego entuzjazmu :-) I ano......100 lat, 100 lat [torcik + dobre winko] Dobranoc, bo jak sie zrobi pozniej to nawet entuzjazm Znudzonego nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×