Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ale wi widzicie się nawzajem przy zgaszonym świetle! Jak to robicie, diabły? A co, mszalne dobre? Ja dziś na pierwszy raz pozostanę przy piwku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie...bo w diabelkowie tak juz jest... - dopiero jak przejdziesz pozytywnie wszystkie testy i opanujesz wtajemniczenia to zrozumiesz...Aniołka... i moze nawet dostaniesz taki specjalny klucz zeby nie znikac...wchodząc prze wrota piekielne.... :D Giovi..nie mam czkawki...dzis jeszcze nic nie pobieralam... mam tu nalane...ale nie zdążyłam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poranna rozpijaczko pozadnych diadlow.... drut? Mam i mam zamiar podarowac go Aniołce zeby mogla go jako wytrycha uzywac... Dzieki za adres Ewy...ale juz ja zapchalam (znaczy jej krzynke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja też wole piweczko.... kuffle już pełne!!! ;) :) :).... Tygrysek.... po piffku.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Tygrysku :D po tym piciu wreszcie sie obudzilas :P :D piffo Vacik podiwanil :D to jest z borewiczowej lodowki ale co tam:Dwazne zeby bylo a nie czyje:Dtera nasze :D lap sie flachy i pobrykaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy zmienić ostatnią liczbę w adresie strony? Witaj Tygrysku - nie wkupię się składkami na basenik, bo jestem biedny aniołek, ale napij się winka [szeptem: mszalnego] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie sobie smażę pyszniutkiego, pulchniutkiego omlecika... mniaaam :) kto chce? :) Tygryska, o jakiej wodzie mówisz? Właśnie obalam drugie piffko i jest mi dooobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Anioł juz masz pierwszy stopien wtajemniczenia! :DPojętna dziewczynka..... No ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota...chcesz zebym byla gruba...czym mnie kusisz...omlecik...a z czym masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale chętnych do pifka.... :) :) ... zaraz polecę po następną kszynkę....;) ;) pijcie....pijcie... nie zabraknie na pewno....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota.... ja też kcem mniam mniam..... głodna jestem jak diabli... ups!! jak diablica...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolka ---> spojrz adres tej stronki jest taki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=362781&start=2010 jesli bedziesz chciala wejsc na nastepna, ktorej widac nie bedzie to do 2010 dodajesz 10, czyli wpisuje 2040 i juz!! jestes na nowej stronce :D za winko dziekuje, chcem piwka :D Dakota ---> jaka wodA?? aaa, nio wlazlas pod lozko i cos pilas, wiec Cie inforumuje, ze to byla woda (nie mylic z wódą) z naszego lozka :D Zosia ---> Ty z tym druutem uwazaj cio... bo ja nadal nie wiem czy nasz nowy nabytek jest letni czy nie, tzn nieleztni ;) Vacik ----> o dziekuje :D mmm dobre :D Zdiablona ----> nie \"obudzilas\" a do domq wreszcie wrocilas i pod lozko wlazlas :D nie spalam, nie dalo sie ;) z borewiczowej lodowki piwfo jest mniam, mniam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze..Dakota :D Ty tez jedna fotke dostalas? bo ja cale stado niby slalam Tylko Zosi doszlo wiecej sama nie wiem jak z tym kompem gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - takiej lasce jak Ty omlet nie zaszkodzi :D Ma być z konfiturą - pod warunkiem, że odkręcę słoik :O kurka wodna! a nasze męskie diabły sobie gdzieś poszly i kto mi teraz pomoże 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa otworzyłam :D :D :D aż mi siódme poty wyszły ale dałam radę :D :D :D Vacik - dla Ciebie też oczywiście wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota ---> ja Ci pomoge, daj widlami podwazymy wieczko i pyk otwarte :D Zdiablona ----> ja tez tylko jedno dostalam :( oki mykam z psem na spacerek, cos kupic w nocnym?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, dziekuje za zdjecia. Teraz mam ich cale mnoostwo :-). Udana trojka, pogratulowac! Margot, ale we Francji pewnie sa takie specjalne sklepy prowadzone przez Hindusow i tam znajdziesz przyprawy o jakich nie snilo sie nawet filozofom :-). Wybacz ta gafe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę być trzeźwa, czekam na znudzonego - mam do niego sprawę, a właściwie do was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota... dzięki bardzooooo! :) :) ...komu jeszcze piffffko..... bo jaaaa juuużż zaaaaczyyynaaam laaataaaćć!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ---> dostałam jedno.... ale rzeczywiście "dubeltowe" ;) może jak nie chcą iść razem, to spróbuj każde jako osobną wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołka, hmm... to strasznie poważnie zabrzmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra!!! umiem sę teleportować po ciemku na drugą stronę!!!!!!!!!!! Dziękuję wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Diabolki! Bawcie sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - znudzony powiedział, że mogłabym być waszym aniołkiem stróżem - wszystkich was, diabłów - wzruszyłam się - awansowałabym tam w górze - i mogłabym częściej, oficjalnie was odwiedzać - bo ja jestem bardzo zapracowany aniołek -wiecie, święci są często tak nieporadni i my, mniejsze aniołki, załatwiamy mnóstwo ich spraw - zgóźcie się, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... kofaniątka.... ululałam się już tym piffkiem....:) ;) ;).... wesołej zabawy nocnej życzę.... pa paaaaaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie odpowie... :( To dajcie piwka. Co tam ,ja i tak będę waszym aniołkiem stróżem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zgadzam! ;) I zeby przypiecztowac zgode wręczam Ci Aniele Strózu drut tzn wytrych do ...hm..(niech Tygrys powie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×