Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no wiecie co :O przychodzę, patrzę, a Diabły się gdzieś rozpierzchły - skandal jakiś! a kto łóżka ma pilnować? :D miałam nadzieję na jakiego browarka... a tu co? .... lipa :( :P no chyba, że.... się dobiorę do.... lodówki Znudzonego ;) tup tup tup [skrada się po cichutku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć Zosia :D 🖐️ tylko słuchaj, nie wydaj mnie przed Naczelnym ;) pamiętaj, niczego nie widziałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dakotka! - malo ze nie widzialam to sie przylączam..hehehe dawaj jedno! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj Zosia :D Diablice gdzieś uciekły... pewnie zmęczone - tyle stronek już dzisiaj nastukały, że nie nadążam z czytaniem :O A może tu jakiś limit trzeba wprowadzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia :) jak fajnie ze tato sie czuje dobrze widzisz jak sie ciesze :D aniolek wlasnie nam kogos takiego jak ty brakowalo. Czuje sie wyrozniony ale mam prozbe, bac dla nas wszystkich aniołkiem stróżem, :) Dakota pewnie w kolejce za piwem stoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch alem siem zmeczyla tym slaniem z ktorego prawie nic nie wyszlo :( dajcie troszkiem tego piffa :D co tam Borewicza i tak ni ma ciagle spi :D potem zwalimy na innych ze wypili a nie my :P :D Zosiu 🌻 dla Taty no i wieeelki usmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wleciał wszystkim!!! :):) Łomatko :) łomatko... co tu się znowu działo jak ja ciężko pracowalam!!! ;) ;) chyba nigdy za Wami nie nadążę!! :) :) ... pozwolicie że poczytam wszystko później :):) czy szykuje się dzisiaj jakaś nocna imprezka...???? :) :) co mam wyciągać na stół...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Vacik :) wyciągaj wszystko co uznasz za stosowne, tu się nic stosownego nie marnuje :D prawda, że Diabły umiaru nie mają w tym stukaniu w klawiaturę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Vaciku :D jak do piffa to kcem tatara wszyscy chyba chrapia,Tygrysiatko jak w pracy sie zakoniaczkowalo i wpadlo pod wyro...to jeszcze chrapie :D :D :D Zosiu ale my znow bedziem z balonami ;) :) :) Vacik kcesz to piffo Borewicza? ;) wlasnie lodowe mu oprozniamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestam w totalnym SZOKU!!!! :) :) :) do piwa się dosiadam...:) tatara też kcem bo lubię surowe mięsidło...:):):) może robali od tego nie dostaniemy....?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kofaniątka... :):).... piffo jest.... ( Borewicz nas zabije)...:) ....tatarek jest....:) wino , kobiety i śpiew ... też jest.... ;) ;) no to ... LUUUUUU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik..robale to tu byly w wódzie Wind polewal :D aaa a gdziez on przepadl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Vacik - dostalas ode mnie poczte? Zdiablona.... Lasko...jakie balony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zdiablona :D Jak nas chłopaki spod tego łóżka wyrzucą to ja się wcale nie zdziwię :D Ty buszujesz w lodówce Borewicza, ja się dobrałam do Znudzonego... eeee... lodówki oczywiście :P ... hmm... może nam jakoś darują po znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Aniołka! Nick masz zupełnie nie nasz...i troszkę sie boimy...przyznaj sie wody Swięconej gdzies nie przemycilas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ZNACZY ROBALE POTOPIONE.... :) :) :) spokojna głowa i możemy dalej balować....;) Zosiu.... nie mam od Ciebie poczty...:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vata
Swiatłooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vata
z wiadrem po fazę...... i to już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vata
cieeeeemoooość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakotka...coś Ty... wyrowna się. Oni uwielbiaja słodkie. Upiecze sie co chlopakom i z głowy! Zobacz nic Znudzony nie protestuje na temat lodówki...znaczy cicha aprobata.... Jest gospodarzem w koncu nie? To jego diabelek wybral...a wlasciwie jego łozko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vata
niebiosy!! dawać światłość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu balony sa.....do dmuchania:P :D :D :D Dakota dobrze ze dokonczylas z ta lodowka;) bo mi sie...jak Tygryskowi :Dn skojarzylo :D Aniolek :) szybko spisz :D ja bym dala ten widelec ...a wlasciwie masz niech mnie teraz zjedza za to :P :D i tak go nie zauwazyli a sie wala kupe czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pecha! Znowu trafiłam na początek strony i nie widać mnie. Ale już się przyzwyczaiłam. Zosiu, to ja się was boję. Ale tu jest ciekawiej niż tam, na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vata
dwa wiadra fazy.... proszę ..... i to już!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... udało mi się pierwszy raz z tym prądem hi hi hurrrra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakotka...coś Ty... wyrowna się. Oni uwielbiaja słodkie. Upiecze sie co chlopakom i z głowy! Zobacz nic Znudzony nie protestuje na temat lodówki...znaczy cicha aprobata.... Jest gospodarzem w koncu nie? To jego diabelek wybral...a wlasciwie jego łozko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×