Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

nio jestem, przytacham ze sklepu moje pifo ulubione - belfasta :D Aniolek ---> pewnie, ze badz :D Zosia ---> aha, teraz to wszystko na Tygryska sie zwala :P Nie powiem nic o drucie dopoki sie nie dowiem ile latek ma nasz Aniolek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołka - kochaniutka, możesz latać nad moją glową ile tylko będziesz chciała :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu.... jeszcze raz wielkie dzięki za zdjęcia 🌻 ❤️ :) właśnie skończyłam oglądać....:) :)... są cudowne!!! Jesteś super laska...!!❤️.....dzieciaczki też ekstra!! Urodziłaś trójkę dzieci i masz taką figurę...??!! Tak trzymaj !!! Buziaki! 👄.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam, kochane diabełki! Zaraz frunę się zarejestrować jako aniołek stróż! :D Tygrysku - nie wiem. Anioły wieku nie mają. Ale mówią mi, że jestem dość dziecinny aniołek :) Może z wami wydorośleję? A może nie? Lecę i zaraz wracam. Kocham was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona... ja też chcę Twoje zdjęcia...:) pisss!! :):)....i wszystkich innych też bym bardzo chciała....:) :) :) 🌻❤️ Aniołka.... bądz nam aniołem stróżem...:) :) .... niechaaaj tak będzie...!!!.....:):) ...zgadzam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku ---> z nami na pewno nie wydoroslesz, to jest wrecz niemozliwe ;) skoro, mowiaz, zes dzecinna to nie bede lepiej nic o drucie mowilam :P dzis mam tylko i wylacznie, takie... nie bardzo.... skojarzenia... ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaaaaaaably!!!! gdzie Wy som???????? :P sama mam pifko pic????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.... jestem ja .... :) nos już na klawiaturze ale jeszcze trwam.... ..... 💤.... piffko jeszcze też maaaam....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Diabły cosik zrejterowały ale nic to Tygrys, zobacz ile dobra dla nas zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Witam nowa osobe Aniolka:)Masz byc grzeczna jak na oniolka przystalo i dawac nam przyklad pamietaj:) Tygrysek- pytalas o Duka,kochany piesio jak napisalas ja sie w nim zakochalam od pierwszego wejrzenia jest slodki i bardzo rozpieszczony uwielbia wskakiwac na nasze lozko i niszczyc posciel,uwielbia glaskanie jest bardzo zazdrosny kiedy glaskam Tashe,lubi byc w centrum uwagi:)Bawi sie chetnie nie nadazam juz sprzatac wszystkie zabawki sa w strzepach:) Zosia:) Gio:) Znudzony:) ufarbowalam w koncu te wlosy ale niewiem czy dokladnie o taki kolor mi chodzilo wysle wam zdjecie wkrotce:) Tygrysku ja sie pisze na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglodnialam, wiec sobie kanapeczke zrobilam, ktos ma ochote :D Dark ---> jak bedziesz slac fotki, pamietaj o mnie :D hihihi prawdziwy Diabelek z tego Duka jest :D A jak go Tasha toleruje?? :) Oto piwko dla Ciebie :D Dakota ---> to jeszcze narozrabiac musimy :D Vacik ----> a moze drinka z likierem kawowym na orzezwienie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.....;)...JUŻ MI CHYBA NIC NIE POMOŻE...!! Po 12-godzinach pracy paaaadaaam!!! Dark.... zdjęcia mi też.... :) swoje będę rozsyłać w wolnym czasie....:):):).... ostatni łyk pifka i spaaaadaaam...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem dobranoc Vacik :D wyspij sie, obiecuje, ze jutro rano pobudki nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, no oczywiście, że musimy pobrykać ;) Witaj Dark :) -- my to właściwie znamy się do tej pory tylko z widzenia, prawda? 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak dakota, kogo golimy/strzyzemy/farbujemy/ogonem zwiazujemy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota- witam wszystkich:) Tygrysek- no coz biedna tasha musi to znosic chociaz chyba ma juz dosyc zabawy w pozycje na pieska hihihi,ale w sumie to lepiej dla niej jak tak szaleja oboje bo tashy przydalaby sie dieta( troche jest gruba) hihihi wysle zdjecia jak Tylko zrobie:) Jak wam minal 13 w piatek? u mnie ok w sumie nie do konca jestem zadowolona z koloru wlosow ale zobaczymy co Kirk powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Zosi to bym takiego tu irokeza zrobiła :D Zdiabloną można by przystrzyc ;) a Znudzonemu takie ufarbować zielone fajne łatki :) co Ty na to Tygryska? :D i wszystkie ogony na supełek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Tasha.... nio ganianie i zabaway na pewno sie jej przysluza :D Piatek byl OK, calkiem dobrze, mi sie dzien udal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta...nie dość..że piątek 13ego...to jeszcze do bani...a Wy ..jak widze ..od rana na Bani :D:D:D ...wcale nie będe ukrywać..że wiem o co idzie:D:D...i że będe to mógł ..nadrobić:D:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cio jest Borewicz??? :P znow sie migasz od czytania?? ;) o nie, bierz sie do roboty i nadrabiaj co zes stracil ;) :P moge Ci piwko dac, zeby Ci sie latwiej czytalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 ogony powiazane, druty po....... eeee........ poskrecane (nie nie ciagnelam!!! ;)), pyszczydla pasta do zebow posmarowane, mogem isc spac :D hehehehe na strazy mego snu stawiam nowego Aniolka stroza i mego psiaka dzielnego, wiec niech nikomu glupie pomysly budzenia mnie zanim sama wstame do glowy nie przychodza :P ja tu alarmow i czujnikow mam mnostwo :D dobranoc Diableta Danonki :D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Borewicz 🖐️ Masz rację, nie czytaj ;) bo jeszcze doczytasz, że znowu Ci lodówkę opróżniłyśmy :D ...czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal :D a w ogóle to juz od co najmniej 20 minut jest 14. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem! Witaj, Dark! 🌻 Zebyście wiedzieli, ile miałam kłopotów! Nie chcieli mnie zarejestrować dziś (tzn. już wczoraj) jako aniołka stróża, bo podobno jakaś pijana jestem po tym piwku, co wicie. No to ja widłami świsnęłam i krzyknęłam , że diabły muszą mieć stróża od piątku trzynastego! [tak naprawdę to pomogło, że powiedziałam urzędniczce, skąd wzięłam mszalne wino] I wszystko już jest w porządku. Dostanę jeszcze piwa? Piję pierwszy raz w życiu. I swędzi mnie czoło, jakby mi różki miały urosnąć. Oj, muszę uważać, bo stracę funkcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolka ----> czolko swedzi??? e, to kac a nie rozki :P rozki rosna wyzej, na glowce :D nio ale na Diabla spod lozka sie nadajesz skoro wszytsko tak ladnie zalatwilas :D a teraz serio, spaaaac!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Aniołka, poznaj pana porucznika :) (tak, to ten od piwa - widzę, że szybko się uczysz ;) ) Borewicz ----> to nasz nowy anioł stróż, uśmiechnij się ładnie swoim najniewinniejszym uśmiechem, bo to młode jeszcze dziewczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijecie?? a dla mnie coś jest?? ;) :P a teraz specjalnie dla Was (jak sie uda :) ) Wszystkim o wspaniałym sercu życzę wielu gorących serc wokół :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️🌻🌻 🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ 🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×