Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nio uwielbiam wolne dni :D Spalam do 10 :D sniadanie jadlam pol godziny i z ksiazka w lapce, potem zrobilam dluugi spacer z psem i powloczylam sie po sklepach :D To jest zycie :D Air ---> a to Ty paskudo topik rozciagnelas?? :P hihihihi ale serduszka sa pikne :D Haneczka ---> nic to mialam w kazdym razie pelna skrzyneczke maili od Ciebie, fajnie :D Dzien Dobry ---> witaj :D wlasnie mysle, jak Cie skracac mozna :D Tzn Twoj nick :D :P Hans ---> ja tez nie cierpie i dlatego dzis ide na extra nie mydlankowa impreze hehehehe oj bedzie sie dzialo :D Jay ----> :D :D :D oj dzieje, sie pod lozkiem, oj dzieje :D Kundel ---> hehehehehe a cio nowe lozko, nowszy model to i szybciej stronek przybywa :D ja sie rozpijam ja?? o przepraszam, w przedostanich dwoch impreazch nie uczestniczalam, wiec jakos to odbic sobie musialam :D hehehe Margotka ---> buu przyszlas jak ja zniknelam :( Seniorita ---> ajki aldny wierszyk :D Wind ---> nio moj drogi, w ramach pobudki to sie spiewa pioseczki :D Znudzony ---> o nie panie Naczelny, ja mowilam wyraznie, dzis nie budze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim znow wpadam na minutke ale dzis nie zapomne zlozyc zyczen wszystkim nie tylko Tym zakochanym wysylam Wam wierszyk: z serduszka slodkiego jak sen Walentynkowe zyczenia WAM sle Szczescia w Milosci By Milosc Byla Kluczem Do Pieknej Radosnej Przyszlosci zycze mile spedzonego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry! Wszystkim Wam duuuuzo milosci w tym pieknym dniu !!! I na cale dalsze zycie! :-D ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 😘 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy do mnie dziś wołają ;):P:D:D:D Dzień Dobry!! :D:D:D Nie pije dzisiaj bo musze śmigać na miasto. Pada u mnie jakby ktoś pytał, ale jst plus 1 to może nie zmarzne 🖐️ Zdiablona. Przy tobie młodość się przypomina :) Tygrysku. Chcesz mnie skrócić? :( Ale jak mi sie nie spodoba to mogę mić pretensje, czy jak na nowego przystało morda w kubeł :D Mayka. Wieszyk cud :) Haneczko. Dzięki 🖐️ OK spadam, bo mi się nie chce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ----> moze sie zbuntowac jak Ci sie nie spodoba :D nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem nowy,a wlasciwie nowa tak jak..... Dzień Dobry.Też jestem przydatna,zwłaszcza wieczorem.A pomału zaczyna się sciemniac.Myślę,że zostanę przyjęta do Waszego grona:P.Diabeł ze mnie niezły,potrafię namieszać ..tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie mi mnozy w slepiach :D same dobre pomiedzy diablami :D ale to przez spozywanie z rana;) co ja mogiem skoro piwo z rana jak smietana....oj dadana dana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra(y) ---> ano dwa Diably to nie to samo cio jeden Diabel i moze z tego powstac 3 Diabel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór. :D:D:D Tezaz to widze lustro ;):D Fajna jeseś. Tylko ładniejsza w okularach 😭 Ja chcę wyglądać tak samo!! Tygrysek. Niech będzie Dobry :D Dobra Dobra? Pra Dobra, czy Dobra para? :O:P:D:D Zdiablona. To sygnał do odłożenia niskoprocentowych ;) Trzeba coś lda dorosłych otworzyć :D:D miasto u mnie pełne wody :( Tonę w deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dobra, nie będę toną. :D Chociaż jeśli mógłbym cie uratować a nawet posunąć się do pierwszej pomocy \"moja morda twoje usta\" to czemu nie ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....morda+usta...co za piekna konstelacja....Jak zwrotnik raka i koziorozca:).Oby nam się rogi nie poplatały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej nie ;) Będę pukał cie palcem, albo dam ratownikowi by miał przyjemność. ale potem i tak go zatłukę jak psa, za to że śmiał cie dotknąć. Padać przestało, topić sie nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z topionych to lubie serek :).A tonacych to znam Wyszków i Wenecję:),aha i Zakopane:) ale ono zakopane.Oj chyba już zaduzo piw mam na liczniku...tra la lala.Zaraz utone....cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie 😠 Czy oni nas specjalnie zostawili samych?? Czy oni chcą miec jesze jesnego Diabełka :P:D:D:D Serek jestem, jak by co. Tak mam na drugie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez drogie Dobre, znakomiecie sie dogadujecie :D Toniecie?? Hmm, a moze ktores przebilo rozkiem materac i teraz woda z loza wpdnego leje sie nam na lepki??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze kto mi ukradl post??? nie ma go na ostniej stronce, nie ma tez na stronce ze zgaszonym swiatlem, czyli tej, ktorej nie ma :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no...mamy w diabełkowie romansa ;) :P Dobry Wieczorze i Dobry Dniu...miłego dzionka i wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, Tygrysek [drapie się po głowie] Wierorek jest damą i napewno nie chciałaby posunąć się dalej. ;) Nie sugerujcie niczego bo już nie zechce wrócić, a ja ją polubiłem :( :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzien dobry i dobry wieczo (witam pod lozkiem) :), nie wiem jak was w skrocie nazywac :) ja jestem dzisiaj zajety no i wieczorem na imprezke sie wybieram. Hejka dla wszystkich, bawcie sie wszyscy dzisiaj dobrze:) a jutro niestety z samego rana do pracy. Przez szesc dni wyleniuchowalem sie nad projektem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzien dobry i dobry wieczo (witam pod lozkiem) :), nie wiem jak was w skrocie nazywac :) ja jestem dzisiaj zajety no i wieczorem na imprezke sie wybieram. Hejka dla wszystkich, bawcie sie wszyscy dzisiaj dobrze:) a jutro niestety z samego rana do pracy. Przez szesc dni wyleniuchowalem sie nad projektem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki wywalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki wywalilo
czy jest tu elektryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bylo zaciemnienie....juz widziałam nawet gornika w ciemnościach...uff,ale udało sie ,znów jestem w Diabełkowie.Dzień Dobry ciebie polubilam,chce utonąc tylko z Tobąąąąą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek i kasiek ja tez nie moglem odnalesc mojego posta dodajac 30, to musza byc jakies diabelskie sztuczki:) Bawcie sie dobrze na Walentynkach a to z tej okazji duza bomboniera czekoladek dla wszystkich diabelkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×