Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam kofane diablatka....dzieki wszystkim ,ktorzy trzymali za mnie kciuki.😘🌻 udalo sie , po ciezkiej walce ..ale udalo mi sie ...jestem bardzo szczesliwa , chociaz juz naprawde mocno zmeczona tym wszystkim. Witam cieplutko wszystkich nowych diabelkow pod luzkiem , dla was specjalne 😘 takie b.gorace:D:D Akara, Kundelek ,Gio, znudzonycenzura, J-23 ewa, Margot ,kasiek,Kacha,Tygrysek Zosia,Zdiablona,aniolek,33+vat,Mayka, majorek,haneczka,Seniorita,.......wszystkim wam ogromne😍 😘 🌻 odezwe sie do was pozna noca niestety sprawki do zalatwienia buuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry,Dobry.......jesteście świstaki bliźniaki ?:D;)..czy jak ...ja poprosze ..i jakiś snop światła..może byś z latarki:) 33+vat.....ten tego no...jaka ..jest stawka ..vat..7 czy 22%..bo nie wiem co odpisać ..od podatku :D;) aniołka..tom jeszcze nie widział...ale zawsze...śnił kaya...sorrki..qrde...nie trzymałem ..qciuków:(..o niczym nie wiedziałem ..ale cieszem sie że moc była z Tobą;) w dalszej ..części..prowadze ..śledztwo ..nad ..tajemniczyą ..próbą [zakąńczoną niepowodzeniem] ..włamu do lodówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya. Dzięki za ogromne buziaki :D J23-NewBorewicz 🖐️ To moja zaginiona siostra, którą płatwonurkowie z morza wyjęli. Ciesze się, ze mnie odnalazła. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki doki, Diabelki kosmate, ja brykam zaraz na wystrzalowa imprezke, wiec papaaaa Do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemankoooo...niezłe wdziankooo..!:D ..nareszcie jestem ...przeprowadzalam sie caly dzien...! Dostalam ..eksmisje w trybie natychmiastowym ...z pomieszczenia w ktorym do tej pory ...siedzialam ..przy kompie...! ..egzekucje wykonanooooo..nie patrzac ..na moje opory...! ...podobno za glosno sie smiałam ...pracując ..przy komputerze ...często tez płakałam ...zanosząc sie w nieboglosy...wiec poniewaz ..juz nikt nie mogl sie zorientowac o co chodzi ...to nie wnikając w szczegoly.... ...zobaczylam tylko ..palec wskazujacy...na zasadzie ...spadaj mała...tam sa drzwi...!... ..teraz mam ..swoj intymny kącik ...i moge se siedziec ..24 na dobe ..!:D ............................................❤️........................................ Pozdrawiam wszystkich i życze z Okazji Walentynek ...wszystkiego naj ..słodszego...i przesylam ..moc buziakow..! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio hi hi hi moje ty biedactwo, my to mamy problemy :D Tygrysek baw sie dobrze :) Borewicz i reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta 🖐️ Szczęścia w nowym miejscu zyczy tobie spółka Dobry Dobra :D:D Kasiasty 🖐️ Już 20.00 Gdzie sie podziała Dobry Wieczór :( Wieczór bez nej :O Zaczyna mi jej brakować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasty...????.:D:D:D...to ciebie tez ...wywalili na ...zbitą ..klawiature?:D ..nooo to my to mamy problemy...!:D J23NewBorewicz...do lodówki ..Twej ..nie bylo zadnego włamania...!Boże..broń...!:D... ja im dałam ...po znajomości ..klucz do twojej kłódki...!..bo pić sie nam chciało...jak sto diabłów..!:D ...tam zaraz włam ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Aż szczęście się wlewa we mnie. tu jestem Dobry Wieczór !!! :D Bałem się, że będę musiał znowu ciebie szukać :( Ale jesteś :) Wieczór miły się robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzieńDobryWieczór...:D:D:D...za życzenia serdecznie dziekuje... (przez lewe ramie ... tfu na psa urok..!)...niech sie spełni...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzień w ten Wieczór...skoro i Ty sie cieszysz...to i ja sie rechoczeD:D oj......Tygrys.....qrde...to sie będzie działo ,oj działo:D...kaczora w tle widze :D;) Gio....qrde...mówisz ..wyrok..i ..egzekucja..w trybie natychmiastowym:D:D..a prycze dostałas :D:D;) Znudzony....qrde...już wiem!! ha..czyja to sprawka...włamania ..do mej lodówy :D:D..całe szczęście ..że jest tam zamek cyfrowy..i alarm ..nowej generacji..w postaci....kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorku . Bądź mi piękna moja syreną, co pieśni śpiewa swym miłosnym głosem. :) Czekam wieczoru każdego u brzegach szarej nadziei Ciebie wygladając moja miła. 🌻 Giovinetto. Nie moze być uroku, wszystko spełni się do zmroku :D J23-NewBorewicz. Rechocz się, rechocz nie zarechocz sie tylko bo diabełki bez ciebie to jak ty bez diabełków :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojownik
Dobry wieczór jesteś interesującą kobietą>>>>>>>>>>>>>>może mi się uda odbić ciebie dzień dobremu,bedę o ciebie walczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DonDonaldoDuck...>>>..:D...Ty sie skonkretyzuj ...lepiej ..ktore konta mi zapychasz ..bo nie bede latac jak kot z pęcherzem ..i szukac...powiadomienia mi przychodza..z roznych stron ...:D:D:D ...dooobra ...dzieki za maile..!:D ..wyrok dostalam ..egzekucja wykonana ...:D...a teraz trza opic ...zeby mi sie nowe wyro nie rozeschło... ..no to siup...w ten pusty ...kaczy dziób...za tych co ...garują...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojownik 😠 Ty paluchy powpychaj sobie w spodnie, a ślinę zbieraj do słoika na inny Wieczór :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Znowu chlansko bylo! Buzka dla Wszystkich! Pochwale sie, ze kupilam sobie kwiatka i juz nie mieszkam sama, a z Maja nr. 2. Maja nr. 1 jakos nie przezyla mojego wyjazdu z Polski i uschla z tesknoty ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór wszystkim, których znam i których wczoraj nie poznałam. Jestem wasz aniołek stróżołek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J23-NewBorewicz przyznam się jak na spowiedzi - anioły nie mogą kłamać ;) - ja twoje piwo też piłam - mniam mniam - pierwszy raz piłam alkohol - było fantastyczne - troche boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...Gio:D...oki,oki...kiedys jak se zrobie urlop..to wszystkie ..Twe konta...sobie nr.poukładam :D:D...a na razie..działam z zaskoczenia :D;)...ale skoro mówisz..że trza wyrko..oblać..to ja pierwszy staje w szeregu ..z ..trunkiem ..w dłoni:D..i wyciagam..reszte..co sie ostała..:D:D cześć..ewa:Dładne kwiatki..;) Dobry Dzień na ten Wieczór...hm....mówisz..że rechotac się mogę :D:D:D..to siem rechoczem :D:D:D anioł... qrde..tyś ten z alternatyw ...czy ..inny jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️❤️❤️❤️ 🌻 ......i jeszcze [dwa omlety].....o patrzcie nie ma ikonki do omletow ...ciekawostka Rano bylem pod wyrkiem narobilem omecikow ale nikogo nie zastalem .........No to co sam mialem taki siedziec .....ciemno bylo nikt swiatla nie zapalil ...to se poszedlem ..ale milo was znowu widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wszystki bo ktos dwa zachachmecil i schowal pod narzuta :D ..ale wytropilem je i sie podziele .....Dzisiaj cicho bedzie wszyscy chyba sie \"walentynkuja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×