Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

jak będę miała chwilkę czasu to też Wam prześlę parę swoich fotek...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludziska i diabliska :O paczcie jak sie ten Aniol przyssal :D ej...nie tak ostro jak to pierwszy raz ;) czesc Ewuniu :D aa te bezecenstwa to tu Zosia rozpetala :D i Tygrysek :D ale czasy \"przed 13\"siem skonczyly :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat -> witaj, my sie chyba jeszcze nie znamy?:) Zosiu -> widze ze rozrabiasz od wczoraj jak pijany zajac :D:D:D Poprosze salatke z fety, pycha!!! A jak ja robisz?:) Mam ochote na cos mocniejszego, bo boli mnie cala szczena od tej rosnacej osemki :( Myslicie, ze jak sobie strzele sete Gold Wassera to mi sie poprawi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat...duszyczke moja ..to poprosze ..w trybie natychmiastowym ...zapić...na umór...! ..a dla mnie ..to ..moze byc..Boll\'s..bananowy...! vacik fotki poprosze ...i wal na sarne ...czyli ...sarna3@o2.pl Zosiaaa...Samosiaaa...!:D ...jak blondyneczka ..to ..Zosia .a jak ..przystojna brunetka...to..Sofie...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus...to jedno doszlo ? hehehe a wyslalam wiecej...wysle i dzieciaszki swoje tez, Zdiablona ale ja Ci z tydzien temu chyba slalam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio a mocniejsze to nam Margot obiecala za ten 3000ny wpis :D tylko jakos jej nie widac :( ale czekaj...ooo..jest...znalazlam pod poducha znowu ktos zachowal mala flache :D oo to ta z robalami...to od Winda chyba:D dawaj szklo to Ci poleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro impreza to ja poprosze Gordonsa z tonikiem, silnie schlodzonego. Glowa znowu mnie boli, choc dzis nic a nic nie sprzatalam. A moj fajny sasiad ma kino domowe i wlasnie oglada kino akcji a ja wszysko slysze, ehhhh. Gordons, no skoro nie ma masazysty, powinien mnie ululac i nic nie bede slyszec i bolu nie bede czuc. Na stosowanie rcepty 2 kropel wody jeszcze nie czas :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni... duża buźka na powitanie...👄...:) jam nowa diablica :) ale szczęśliwa że z Wami jestem...:):):) huuuraaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jam nowa anielica i szczęśliwa że z Wami jestem...:) Tylko w głowie mi się kręci. Wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 33+vat :) Chyba juz Cie diabelstwo opetalo :) I bardzo dobrze!!! :) Ja jestem wyjatkowo nie w sosie przez ten porost zebow - no i zaczela mnie bolec glowa, buuu 😭 Chyba piatkowy wieczor spedze w lozeczku :D Duza buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze!! to my dwie nowe... :):) chyba to my dzisiaj stawiamy... :;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... kszynka piffa! :) ... wóda z robalem... :(...Gold Wasser....:) Bols...:):)... gin z tonikiem :):) .... tatar...:) sałatka...:)... allleee duuużyyyy brzuuuuchooo urosłooo!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy:O ja tez nowa..:D a co sie przewrocilo:Ozeby stawiac:D ooo...nieeee..juz nic nie mowe:P :D bez skojarzen..:P :Dplissss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... stawiam gały w słup... już tak mnie zakręciło....:) :) ;0 :0....opętało....:):) .... fruuuuuwaaaam!!!! ale bosko!!! :):) .... leeecęęę..... ups!! spadłam!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kachna a co mądrówki Ci rosna? :D Wysle Ci przepis na poczte. Samosia? Nieeee.... ja samosia nie.... Prosze jeszcze raz dziewczynki..nie upijcie aniolki.... juz jej w glowie sie kreci.. Bo potem wszystko na mnie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bym mogła postawić...Święconej wody nie ruszycie... Mam! Zaraz przytargam stareńkie wino mszalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mszalne i owszem bywaja smaczne...ale czymy mozemy Diablice mszalne pic? Wypada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zosia za troskę. Chyba jjeszcze jestem sobą. Chcecie to mszalne? Podobno pyszniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu nie ma światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... nie możemy chyba mszalnego bo ..... powybuchamy...... diabły i świętości...??? .... ni groma nie pasuje>>>:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy...etykietkiem zdarlam i juz mozna :Dnikt nie pozna ze to mszalne :D nawet my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... a to co innego!! bez etykietków można pić !!! :):) no to chlup!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest myśl...to jest SUPER MYSL! Pomysl przedni...jaka etykieta? hahahaha Jesli nawet była to kto mi powie co na pisalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się nic zrobić z tym znikaniem na początku strony? Okropnie denerwujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tych stronek przybywa w expresowym tempie :D czy zdolam je przeczytac??? necik sie w slimaka mi zamienil :( i znow ktos nowy doszedl :D buhahahahahahahha ale texty dzis tu odchodza..... Piwo??? gdzie???? chcem!!! :D Aniolka ---> czesc :D Akara ---> kiedy koniaczek w pracy dawali, nie wymada odmowic :P ;) Dakota ----> wypilas wode z wodnego lozka!!!! hehehe :D Ewcia ---> o 10 dostalam koniaczek, to sie nim podzielilam, a cio?? :D Haneczka ---> maili od Ciebie przyszlo tak z .... 90 :P hehehehe cala skrzyneczka :D niektore nawet po 5 razy :D plsss pakuj po kilka do jednego maila :D a synka masz przystojniaczka, pieski slodziutkie fajne zdjatka :D dziekuje :D oj rozgrzaly mnei truneczki z rana :) Kasiasty ---> tiak!!!! skladki!!!!! i basenik dla Tygryska!! tiak!!! jestem za!!! :D Zosia ---> Ty masz drut?????????? :P ;) e-mail Ewy : ewa4321@o2.pl Znudozny ---> Ty masochista czy cio??? nie pracujesz i o 7 wstajesz?? ale sie nie martw jutro pobudke Ci zapewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniolku ja tam nie zorientowana jestem,dlugo rozgryzalam jak mi tlumaczyli ze do adresu strony cza dodac 30 i wtedy jest jasnosc ale po wielu probach wiem jak :D no cio ja na to poradze ze nie umiem z maszynami gadac:( dzisiaj mialam znowu bunt :( one mnie nie lubia i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×