Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ale sie usmialam, Kundel> walilas na slepo w pajaca? pewnie jak jutro otworze strone pajacykowa, to ten bedzie mial polamane nozki, podbite oko i kapelusik bedzie zwisal z naderwanego uszka hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay :) Przeczytałam topik Teczówki - z tym wierszem.. i przypomniałam sobie, że ja przecież kiedyś założyłam topik z wierszami miłosnymi i sporo się tego natworzyło tam... i niestety .. nie mogę znaleźć :( Topiku spraw zagubionych też... hehe nic nie można znaleźć.. (ale szukałam nie tylko przez opcję wyszukiwania).. Żałuję, że linków se nie zapisałam :D Dobranoc 🖐️ Miłego dzionka ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle balujecie Diably i Diablice? W zyciu tego nie nadrobie :-D. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla wszystkic Walentynek i Walentych (nawet tych walnietych ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCJAN RYDEL \"PROŚBA\" Gdy mi się wszystko wkoło mroczy, Gdy się powszednim trudem znużę -- Wtedy mi patrzeć daj w swe oczy, W oczy swe czarne, ciche, duże... Kiedy się ugnę w twardej męce I gdy w bezsilnym smutku stoję -- Ty mi na czole połóż ręce, Ręce swe miękkie, słodkie, moje! Wszystkim ślę dużo buziaków na Walentynki! Oby każdy Diabełek miał taką bliską osobę, która zawsze będzie go wspierać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wami to i diabel nie nadazy Hi hi Pobudka Tygrysek wstawaj bo moje budzenie sie nie liczy. Dzien dobry 🖐️ witam pod lozkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek wszystkim i .WSTAWAC ! ......❤️❤️❤️ To dla was wszystkich na Walentego ( a pod lozkiem to on nie taki chyba swiety co ?:)) Bede robil Omlecik kto sie pisze ?......Akara Specjalnie dla ciebie bez miesa ....Tylko grzybki ,cebulka ,pomidorek ,papryczka i zielona i czerwona zeby kolorowo bylo ......na i serek na sam koniec ......Aha jeszce Piweczko Bo to swiety dzien dzisiaj i sie jakos denerwuje ........no i jeszcze jedno dzisiaj zadnego jajeczkowania na boczku ...;) ..omlety jemy . I to widelcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co ja sam z taka iloscia omletow zrobie :0 ..szok ...:0 wstawc i do jedzenia .....A moze sprobuje w ten sposob ..:).........Mam flaszeczke robaczki ........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walenty nie swiety
;0 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie swiety ten walenty
:0 ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja tak sobie powiem na Dień Dobry :D Witam wszystkich i kłade ❤️ z miłosnymi życzeniami na widoku, by wszystkim wam było przemiło. Już po 11.00 -tej pobudka, kawa stygnie. 🖐️ Znudzonycenzurą. 🖐️ Majoreczku. Mnie też w nocy niewyświelały się posty. Podobno to tu normalne. Prosze o następny zestaw zadań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo MIŁOŚCI moi kochani internetowi przyjaciele. Niech na waszej drodze stają tylko dobrzy ludzie, godni waszych uczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ teraz się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rozciągnęłam nas, ale miałam jak najlepsze chęci, a jak wiadomo dorymi chęciami..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czorty wcielone:D:D.. ...czy ja moge liczyć na jakąś prezentacje ..nowych foremków...oczywiście że nic ..nie czytałem:P:D..i nawet ..nie uda mnie sie nadrobić...młody Borewicz..co chwile mnie wygania ..z przed kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak szeroko:O no to [szeroki usmiech] i witam prosze o omlecik :D byle z mieskiem i wodeczke z robalami :D mnie tez wczoraj wykopalo z kompa :( a tu tak milusio bylo :D dla kazdego ❤️ 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans Kloss. Się prezentuje ja 🖐️ :D Nie wyganiaj mnie jeszcze. Też lubie piwo ;):D Zdiablona. Omlecik zeżarty :( Ale mam cipsy i robale (przynęty) moge powtykac do bytelek ;):D Dla ciebie ❤️ i walentykowy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze by tak z rana porozrabiac male co nieco???? :P :D taaa ,Dziendoberka wymaluje...tutaj pasta Tygryskowa :D Aniolkowi skrzydla splacze za pomoca tego drutu :D ooo nie wypili calej wody :O koniec swiata :D co to za porzadki ciagle spac :( hej Hans choc bebnimy na pobudke dzis Tygrysek wolne ma pobudka wstac nowym wody dac... ja tu trabie pol godziny a wy spicie diablęciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! kawa - o! omleciki - o! głowa boli Wszystkim diabłom ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ A teraz frunę do świętego Walentego, bo on dziś dużo pomocników potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo🖐️ Dobry :D to tak tylko dla mnie to serducho :D ooo jak milo :D tak siem cieszem :D robal dobry tylko chrupie :) wypijemy cosik? polej cos dobrego tak z okazji walentego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Diobry...to poprosze garść wieści o sobie...kartoteke musze wypełnić ;):D:D Zdiablona...hehe...masz teraz miejsce..możesz nogi na stół wywalić:D:P;) a...... i ja ...ja za walentynki dziękuje ...grrrr..nie cierpie tej ..sielankowo mydlanej..podrobami ...popychanej..atmosfery:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ciemno to pospiewam sobie :D nikt nie bedzie wiedzial ze to ja haha :D usta milcza...dusza spiewaaaaa kochaj mnieeeeeee poprosze o kalafonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu Hans mnie nie kopcie... :P taaa na stol nogi..jak skoro lezysz na nim i caly stol zawaliles :D kurna czy ja sama mam sobie spiewac i polewac :P :D Hans dajcie cos z lodowki :D diabel nie wielblad....wypic musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie pojawiają posty :( Ale se radze i z lodówy zakąske niosę i stawiam piwo na stole mówiąc To wy mnie teraz lubiecie, co? :P:D:D (takie małe przekupstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora na telesfora :D ciagle ciemnosc :D ciemnosc ciemnosc nic nie widze :D widze.....ciemnosc :D Hans o wiesci zapytajcie J-23 on wszystko wie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie diabły i diablątka....:):) Wszystkim życzę dużo dużo miłości.....❤️❤️ srece].... całuski dla wszystkich.....👄 👄 👄 chciałam się tylko przywitać i niestety muszę spadać..... buuuuu :( :( wrócę do Was na pewno.... tylko nie wiem kiedy.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Dobry...jakis Ty dobry :D za to pifffo :D nie lubiem tak sama do wyrka pic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :D:D:D Ciemność widze, ciemność widze. :D Już dawno żem tego nie słyszał. Potyka się o krzesło i łeb rozbijam :P Widze serducha nad głową, myślicie że to miłość. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzrybylo ulani pod lozeczko HEJ wolali stukali....diably zbudzic probowaaaaali :D Dobry bo ja taka mila jestem i zawsze cos milego wygrzebie :P :D a po pifffie to mi sie wor rozwiazuje z takimi starociami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×