Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

o..nie !!..ja mówie stanowczo precz..walniętemu i innym podrobom :P:Dna znak swej ..jakości \"Q\"..wnosze te dwie..nagie..szklanki..z piana na dwa palce:D:D...a i za te omlety...dzięki Ci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór. Jestem chetnum tu gościem ze względu na Ciebie :) Bez Wieczoru było by smutno ;):D Aniołku stróżu mój nie opuszczaj mnie :D:D 🖐️ Nawet po pijanemu. :D J23-NewBorewicz. Rechotając sie podaj ten alkohol, co ci jeszcze został i nie mów, że nie masz ochoty, a omlety jeszcze nie jec ;):D:D Wind. 🖐️ Te swa są ldla mnie i Dobrej :( Ale są twje. nie gniewaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołka....nie do Ciebie..ale do tej sielankowej atmosfery..mydlanej ..co otacza ..dzisiejszy dzień;) DobryDzień na ten Wieczór...Dobra...letko rozrechotanym krokiem....hehehe....roznosze..piffo..a co ..omlety..stare..? że nie jeść? wind...co zboki...zmażyłeś :D:D???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz co sie tak zezloscil na Sw walnietego ?.....Przyszedl ..zrobi troche zamentu i se pojdzie i bedzie spoko az do 8 marca ;)...taki nasz los .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz,,,,,chyba dla ciebie jest mydlana atmosfera,bo my z Dzień Dobry świetnie się bawimy,a Ty nawet pasujesz do nas,jakbys był Dobrym...Nockiem.Pomysl jeszcze o takim niku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Borewicz. Zmien nick i będziemy prawdziwą rodziną :D:D:D Ja osobiście wolałbym żeby walenty trwał całe wieki :) Miłość rzeczą, której łaknę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry ..milosc to ja mam na cale wieki HURRRRA....Tylko po co te szopki w lutym ....zimno ..pochmurno .....powinni to robic w maju wtedy pelne romantiko.....zaby kumkaja ...trawa sie zieleni ....sasiedzi na dzialki wyjerzdzaja ...;)..pelen komfort .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieki to troche zaduzo,bo to i patron psychicznie chorych.No tak......a milośc ponoć podobna jest do choroby psychicznej:):):). Ale co tam wazne,że Dzień Dobry coś do mnie dziś czuje...tra,la,la,la. A co by się stało,gdyby dzień połaczyć z wieczorem.Pewnie powstało by zacmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind..siem ne zezłościłem..ale...mnie poprostu ..bawi ta otoczka...nagle ni stąd..ni owąd..wszyscy sie kochają..podrobami oczy zapychają...a jutro ..będzie.....\"a widzsz...Magda..dostała od Jarka..takie wielkie serce i cały kosz róż..a ty ..co ?!?!!!... ja ..tylko ..misia dostałam ..to tak mnie kochasz\" :P :o e....Dobry Dzień na Wieczór..też sie superr bawie..i to własnie ..tez za waszą sprawą...ale dzięki...ników już mi dostatek..aale pomysł ..przedni:D:D no...to ..co ...kto ma ....ten siorbie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mało lotna jestem, Borewicz, choć fruwająca, i już wzięłam to do siebie i nawet pomyślałam, czy odejść, czy podmienić ci alkohol na święconą wodę he,he. To na zgodę i przywitanie przyniosę zaraz mszalne wino - pyszniutkie;) Zrywa się etykietę i pije - nie święcone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..podnosze swoja szklanice i tez siorbie ....DD>pewno ze zakochani to wariaci to normalne .....i roskoszne ....jak dzieci ...Tylko dlaczebo musi byc zimno i mokro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind :( Ranisz mnie nazywając to szopka. Ale jak mówisz hurra to cieszę się twoim szczęściem 🖐️ :D:D:D Borewicz J23 New ;) Pije z tobą. Dziś ja podwujnie wyśmiany ze do straty nie wiele mi juz zostało :D:D:D Aniołku pociesze sie i mszalnym :D Dobry Wieczorku miły :) Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopka .....bo szopka ..Borewicz ma racje ....Ale jak cie rani to zmieniam to na konkurs prezentow i wierszykow babuni ...ewentualnie Asnyka ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ❤️ :D Moje kochanie już do domku pojechało, więc.. ja oczywiście od razu tu (hihi) Widzę, że chyba wesoło tu.. ale nic nie czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majorku. Wczoraj to chyba przez sen pijany cię pod łóżkiem widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołka.. może to nie był sen... ;) Hmm.. ja tez poprosze winko.. tylko może nie mszalne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej...w ostatnie godziny Sw. Walentego! Na szafot z nim. ;) Albo jak marzanne utopic...hehehe Dzień i Dobry a Ty nie jestes jeden w dwoch? Cos tak mi sie zdaje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu nie wiem, co się dzieje - jestem troszkę \'zdechła\' ;) ponieważ moje Słońce musiało dzisiaj wracać do stolicy, to ... ;) pozdrawiam wszystkich i ... dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi nie dziala znowu
Oz do diabska co z ta wyszukiwara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ona kiedykolwiek dobrze działała ? :P Ej Wy gdzieście się podziali ? .. no tak.. błądzą w mroku.. a potem jak światłość się stanie.. toż to będzie dopiero izba przyjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry/a eczor... ja tu zaraz poczytam bo mam braki...kto jest ...a kogo ni ma ale tak na poczatek...kto mnie poleja....znaczy MI :D ooodziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne to Diablisko dzisiaj, bo niedziała jak powinno :( Majorka pij ze mna :D Aniołku mszalne raz jeszcze prosze ;) Zosiu. Mnie terz to zdziwiło. Dokładznie wszystko prawie tak samo. Poczułem sie nawet dobrze. Cieszy mnie ta dziwczyna, jest najfajniejsza jaka znałem :):D:D:D Dobry Wieczór, czy jesteś jeszcze? Moze ma problemy z wpisem jak ja. :( Zdiablona witaj dziś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pzrepraszam ...mi od rana cos sie mnozy...:) dobra nasza...polewajcie...za Borysa nalewajccie ja juz nie wiem kto tu jest a kogo ni ma...ale pijem zdrowie wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszczie sie wyswietla ..zawiesza mi sie jak ma nowa strona wtswietlic ....w morde ;0....Nakrzyczalem na swoj komputer powioedzialem mu ze jest Badziewiakiem i jakos dziala .....ale sie spocilem przy tym ....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×