Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

A ja cholera 😠 Cyfry muszee zmieniać. Ehhh życie. Polewam i rozlewam :D:D Grun że sie leje ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pijmy :D wind.. o ale mu się dostało.. za nic.. bo to akurat chyba wina Kafe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wind....aniloku:P lubiem z toba pic...tylko robalami nie zagryzam:P Majorek...:D..morda mi sie cieszy:Dchociaz....upominam sie o brudzia:P:D eee..Aniolka...tys mi....siostra...tylko...sie zdiablilam nieco:D Zosiu...ja nie powiem nic...jak o tobie mysle....to mnie...filoSOFIA bierze...mamy cos wspolnego...moze qwino o tej marce:P :D Mala...usz...eh...i juz...noie zlozylo sie:(buuu Dobryi Dobra niezla z Was para ja sobie potancze z wami zara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para jak para dorga Zdiablona ale nie ma jej juz, spac może poszła, a mi tak smutniaco :( , że pije do utraty przytomności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Zdiablona.... dawaj jakiegos kielicha wychylimy pod to nasze coś wspolnego....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. no to już - dawaj pod rekę... i.. bruudzia :D Ej.. Wy.. a może się rozruszmy grając.. w coś z \"gier dla dzieci\" z emalii Borewicza? (właśnie to czytam.. - o matko... ekhm.. ;) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zawsze dostaje ale sie powoli do tego przyzwyczajam .....Zawsze wpadne na koniec impry jak jest balagan i......Musze sprzarac .......to sie nazywa roznica czasowa +mobilne polaczena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whiski moja zono.....tys jeeeest....uuuu ktro pospiewa ze mna? ja tu rano was budzem i nic...tera znowu siem wypinacie....ozesz [bije w tarabany] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind.....ja zawsze z Toba...zobacz wszyscy spia....my im tutaj...:P wymysl cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind.. nie smutaj tylko do dzieła.. rozkręć imprę.. a zobaczysz.. oni rano będą żałować, że nie mogli byc hihi :D Właśnie .. co odwalimy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...wszyscy poszli spac...wiec niech spia tak po cicutku...wind....my znikajmy sobie....wiez gdzie jestem....niech diableta sobie spia...to mily widok....zobacz....:) ja pogadam zawsze...:D byle po cichutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pol godziny i bedziecie mieli po Sw walnietym ......moze wtedy was pod lozko zagnamy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze gruchają po kątach :D Ale czy mi się wydaje, czy oni tak nagle zniknęli.. tak jakoś z nową stroną.. czarna dziura...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewmmmmm...ja jetsemmm..ale chce pogadac z kims...moe Ty Wind?.............eh..pewnie nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio...znowu chlańsko :D czyli, że wszystko u diabłów w porządku... Zdiablona, no to juz wiadomo kto browar wypija jak tylko diabły lulać pojdą.....i jeszcze biednego Winda do złego namawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tak ten Sw Walenty to on nie taki swiaty ale ludzi porywa ......:0:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..!..młodego wygoniłem do wyra...qrde....Harry Potter..jeszcz..mi w uszach dźwięczy:D:D kto polewa..i co ..bo mszalnego nie tykam ..;) jeszcze się nawróce:P:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam ja biedny fajnie mi ...siedze i butelki otwieram :).......O patrz jaki mam otwierasz zlociutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tu to sie oprocz picia ...jeszcze sie cos robi...???:D ...w tym diabelskim Klubie ..AA..???:D ... ...........tak sie tylko ..pytam???:D P.S....polejcie cuś...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, przyszła i marudzi.. ale i tam prosi o szklankę :D:D cały czas coś robimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie bede poruszal w ciemnosciach bo sie strona nie wyswietla .......macie jakiegos kija zeby mi satelite przestawic ? a jak nie ma dlugiego kija to moze bys krotki to mojemu kompowi przyloze to szacunku nabierze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze znowu sie ukrywamy...ze niby nikt nie widzi tego chlańska bo padła elektryczność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnosc
ciemnosc widze kurde nic nie widze zaraz mu wleje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind.. daj mu spokój, bo przestanie w ogóle działać.. - to znów nie jego wina :P zamiast kija uzyj matmy :D (dodaj 30 do nr w linku do ostatniej strony :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.....Gio...co to przebudzenie ..czy sen na jawie :D:P;) hehe...co wy z tym ..światłem...qrde...cza do redakcji ...by latarki rozdawali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek.. wiesz.. czego oko nie widzi, tego sercu nie żal.. ;) Hans - świetny pomysł - przy wejściu na topik powinien stać ktoś z obsługi i dawać latarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie matma go a kijem ....to nie siec a satelita >...Zawsze mi to robi po polnocy .....mojej polnocy .....Gio ...piwo ...wino ..czy golonka ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind....qrde..polej..brachu..bo tak stoje i ściane podpieram....że juz tynk prawie wydrapałem :D:D kasiek ..:D:D:D..a co nie wiesz że pod latarnią ..to zawsze ciemno ;):D:D:D majorek...właśnie....do każdego posta...latarke..i bateryyje R-20:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×