Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margotka ------> suuuuper!!!!! jak tylko uda sie Ciebei odwiedzic to koneicznie sie w te gory wybierzemy, dobrze???? ja tez chce sie zachlysnac przyroda i widokami :D Miesiac czekania na stale lacze, to nie duzo :) U mnei to ponad rok trwalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Margot ---> no egzamin zdałam i coś mi się wydaje, że mieszał w tym palce jakiś diabeł - to napewno te kciuki :) Prawdę mówiąc więcej nie wiedziałam niż wiedziałam. Porażka. Było mi tak głupio przed panią doktor, że nie umiem odpowiedzieć na jej pytania. Dukałam coś jak w podstawówce, próbowałam lać wodę i ona dobrze widziała, że nie za dobrze się czuję w tych jej pytaniach. Zaliczyła mi chyba za wytrwałość i za to, że nie chciałam się poddać :P ale najważniejsze że mam to już za sobą i mogę się skupić na innych, wcale nie bardziej przyjemnych rzeczach :( Nauki czas się dla mnie rozpoczął moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się przywitam:) Kaliningrad spoko od wczoraj byłam z moim Aniołem Niepokornym :D odezwę się jutro po zabiegu (jesli się da ;) ) P.S. Zdiablona - doszło, ale jeszcze nie czytałam ;) dobrej nocy idę do Anioła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku! Czesc Diabły :D :classic_cool: Hahaa... Znudzony jesteś boski (ups, sorry, jesteś diabelnie sprytny i kochany ;)) Druga czesc - i już tyle stron. A gdzie pierwsza? Jest jeszcze? :D Mam nadzieje ze jest, kiedyś zamierzam doczytać te strony na których mnie nie było :P A troche tego będzie... He... Na razie sie chciałam ładnie przywitać - moze czasem wpadne w wolnej chwili :) Jakie mamy łóżko? :D O rety, brakowało mi Was... :) Musze poznać wszystkie nowe Diabły i już nie moge sie doczekać :) Jak czytały troche z poprzedniej części to moze mnie nawet kojarzą? Tymczasem dobranoc, kulam sie pod wyrko (czy moze zmieniliśmy zwyczaje i śpimy na górze? :D) Kolorowych Kochani :) 👄❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Z tego co widze to pierwsza cześć upadła.. :( Troszku szkoda - czy ktoś mi skróci co sie działo ze tak sie stało? Ale i tak fajnie ze nadal można tu z Wami pogadać :) Jeszcze raz witam wszystkich ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo:D usz widze dobrze :D to zasluga lodowiska....wylyzwilam sie znowu:) Ellle jeszcze do ciebie nie doszlam w 1 czesci ale namietnie zglebiam kisiele:D:D a pierwsza nie upadla tylkosie zapchala:D:D:D Gio no to skoro masz juz wprawe w sprzataniu to i pod wyrkiem cie zagonia do sprzatania....:D:D:D👄 Air cholela...jutro kotka odbierasz ...to co tu dzis miauczy:O:D Mala nono anielska nocka;) czytaj czytaj...hehe....nie bój żaby....nie bój smoka...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, elles, kope lat! :-) Pierwsza czesc upadla poniewaz byly problemy z wyswietlaniem nowych wpisow, sadzilismy, ze topik zrobil sie za dlugi i nastapilo przeciazenie, a tu niestety powtorka z rozrywki - z tym tematem jest tak samo :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio wielki bukiet dla ciebie:) 🖐️ Margot gdybym mogl tak patrzec twoimi oczami na te cudowne widoki, zrobil bym to .....:) elles jak znajdziesz chwile czasu to opisz nam co sie z toba dzialo, tyle czasu ciebie tu nie bylo :) twoje wejscie zwalilo mnie z nog:D Fajna masz stopke :) Dzien Dobry masz pozdrowienia od \"dziki galop milicjanta z pala.\" :D Tygrysek bedac na spacerku w miare jak robilo sie cieplo ja sie rozbieralem :) Zdiablona jak nas cos napadnie to znowu narozrabiamy :D AIR tak sie ciesze ze zaliczylas, Brawo!!!!! :D Borewicz :) v-letta hejka 🖐️ i cieplo witam pod lozkiem :) moze pare slow o sobie napiszesz, ale nie czuj sie zobowiazana, a my i tak po trochu tracimy swoja anonimowosc. Ja slyne na tym forum z braku pojecia o ortografi. Moja Anielica to nie moze mnie czytac i az ja skreca na moja pisownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Diably juz wstaja I sie usmiechaja Wszedzie dzis slychac Radosny ich smiech Wstawaj, Diable, Wstan ach wstaaaan!! Zobacz co Cie czeka Przekonaj sie saaaam To bedzie cudny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Kotka dzisiaj odbieram o 18. Teraz chodzę po czworakach po domu i patrzę gdzie mógłby wleść i sobie krzywdę zrobić. Pewnie sam mnie sprowadzi na ziemię niedługo :P Elles ---> cześć Dziabągu :D nareszcie się zjawiłaś :) i zaglądaj częściej, im więcej nas tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio prosze dzis juz mnie dwie osobki wyprzedzily :D Air ---> hahaha wlasnie sobie wyobrazam Ciebie jak tak na czworaka po mieszkaniu biegasz :) Cos mi sie wydaje, ze i tak wszystkich kociich pomyslow nie przewidzisz ;) Elles ---> :D :D :D koope lat :D :D :D :D Nowe lozko jest wodny lozkiem i oczywiscie nadal sie pod nim chowamy :D Mala ----> kciuki juz zacisniete, niech moc bedzie z Toba :D Mayka --> nio!! pikna pobuka :D I znow na rozbrykana melodie gumisiowa :D Zdiablona ----> 🖐️ :D jak Ci idzie czytanie?? :D Pamperasa zalozy, zeby krzesla ze smiechu nie zmoczyc :D :D Znudzony ----> no nieeee, prowkokujesz moja wyobraznie.... rozbierales sie?? I jak skonczyles w samych gatkach???? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze! przyznaję, że nie nadążam i to mnie lekko dołuje, nie wiem co sie dzieje i komu? co robiliście i robicie, nie wiem na jak długo tu sie pojawię i jakos ogólnie brak mi chęci na pisanie! bo co znikne na moment, to rodzi sie tona stron, których nie mam siły czytac, ach, mam dość!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia ---> 🌻, nie doluj sie, poprostu wpadaj tutaj do nas pod lozko i sie dobrze baw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ---> Czytaj czytaj, a jak dojdziesz to strony gdzie sie pojawiłam ostatnio i narzekam ze tyle napisałam a nie weszło bo zapomniałam wpisać pseudonim to mi powiedz bo ja nie pamiętam gdzie byłam ostatnio a nie chce mi sie szukać :P hehhee Znudzony ---> :D A pieski już poszły wek czy jeszcze rozrabiają? Co nieco sie tu na kafe zmieniło, wchodze na jakiś temat - i nikogo z Was nie widze... Tylko tu już siedzicie czy gdzieś jeszcze? :) Bo chętnie sobie poczytam :)) A co do tego co u mnie sie tyle czasu działo.. :) Opisze w wielkim skrócie: odpoczywam od nauki :P Niestety powineła mi sie noga z chemią - i zastanawiam sie czego teraz spróbować. Chyba bardziej humanistycznie tym razem... :) Poza tym święta i sylwester ok, w sprawach sercowych znów duży bałagan - najpierw prawie 4 miesiące z pewnym chłopakiem ale w między czasie trafiłam na Grzesia i jestem zakochana po uszy :D Wiecie, wiosna idzie... :P❤️ W końcu poczułam ze potrafie sie znów zakochac tak jak kiedyś a bałam sie ze już tak nie potrafie... :) Hmmm.. co jeszcze.. Spotkałam sie z komandosem :) Już na pierwszym spotkaniu powiedział ze mnie bardzo kocha, zaproponował zebym zamieszkała u niego a za dwa tygodnie jechała z nim do Hamburga a potem Szwajcarii :P No ale ze facet w ogóle nie jest w moim typie to zostajemy przy Grzesiu... :classic_cool: Zobaczymy co z tego wyniknie, znamy sie niecałe 3 miesiące. Air ---> Hahaa... mnie tez rozwaliło to chodzenie na czworakach... :D Powiedz potem jaki kotek i w ogóle :) Pozdrowionka 🌻 Tygrys ---> No cześć Brykaczu :D Już tyle sie zabieram za pisanie listu do Ciebie (w sumie to mam dwa do napisania takie długie i do stolycy:P) i sie zabrać nie moge a maila nie chcę - bo to jakos tak fajniej normalny list dostać jak sie ma kogoś adresicho co nie? :) Tak sobie ostatnio myślałam ze jak bede kiedyś w Wawie to fajnie byłoby sie znów zobaczyć, mam tam kogoś, prawie jak sister :) I na wakacje chyba sie wybiorę :)) Szam ---> Kochana, a wiesz jakie ja mam zaległości? :) Nic sie nie martw a zamiast tego jeszcze raz zerknij na swoją stopke :)❤️ Mała ---> czesc, nie znam Cie (w ogóle wielu osób tu jesczze nie znam, Borewicza, Mayki, Zdiablonej) ale bardzo chętnie poznam :D🖐️. Co za zabieg? :) Hehe... jak widze wszyscy tego Anioła podchwycili - ja na swojego tez Anioł mówie haha Ok koniec tego dobrego, mam pare rzeczy do roboty :P Jesczze jedno pytanie - czy będzie trzecia czesc Diabła pod łóżkiem na forum Acida? ;) I gdzie bywacie częściej - tu czy tam? :) Znikam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> Wybacz, zapomniałam sie z tobą przywitać :)❤️ Dzieki za wszystkie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze...ja znowu witam o poranku ;):D Tygrysku krzeslo juz dawno mokre:D dopiero teraz mowisz mi o pampersie:O:D taaa Znudzony na golasa cudny to byl widok:D jak twoja Anielica sie martwi ortografia to moge sie solidaryzowac stobom celem powiekszenia ilosci bykuf :D som koty bedom byki :D powiekszymy zoo:D Mayka muwisz cudny bedzie hmmm to fajnie usz siem cieszem:D Air jak ten kotek cie na ziemie sprowadzi??;) jeszcze nizej nisz na czforaka :O :D Szamka nie poddawaj siem ja mam wiecej zaleglosci...ile to bylo 12 tys wpisuf ?:O :D Ktosiu cze:) Elles no wiesz...nie znasz Borewicza :O hehehe no to cza to nadrobic...nie spodziewasz sie ani dnia ani godziny jak cie wylegitymuje czolowy agent i jak ci sie Znudzony podoba muj chold ku ortografii ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podtrzmanie na duchu:-) ja chyba sama nie wiem czego chcę:-( wiecie, przez cały rok zyłam albo będąc na aplikacji albo z myślą o kolejnym zjeździe albo stresując sie na myśl o egzaminach... i teraz jeszcze nie udało mi się wejść w życie:-p ufff... nadrabiam zaległości rozmaite domowe, ale dni przeciekają mi przez palce i już sama nie wiem..może faktycznie niech ta wiosna przyjdzie! no i jakis cel trzeba odkurzyc co by do niego konsekwentnie zmierzać. Jeden już mam, ale takie obawy towarzysza rozpoczęciu tego zadania, że aż boję sie myśleć. Temat trudny, bo chce unieważnić moje małżeństwo kościelne. I chyba te słowa wszystko juz Wam wyjasnią:-( Co słychac u Zosi i Giovi? Co porabia Znudzony i Borewicz? Co słychac u Akary? I Margotka milczała na mój ostatni krótki dość mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ---> pewnie, ze list kartkowy jest lepszy od elektronicznego :D Koniecznie daj znac gdy bedziesz sie do Wawy wybierac :) Dlaczego dopiero w wakacje?? :( Wtedy to mnie moze nic byc :P Szamcia ----> bedzie dobrze 🌻 Pamietasz jak sie balas apliakcji?? martwilas sie, ze Ci sie nie uda wszystkiego zdac?? A poszlo Ci znakomicie!! Tak bedzie i z tym nowym celem, dlatego odkurzaj go i raz, dwa przystepuj do dziela!! Uda Ci sie!! :) Zdiablona -----> ladne mi \"o poranku\" :P 12:54 to juz srodek dnia!! :D pampers jeszcze nie raz sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka nas dziesiaj obudzila i wyprzedzila nawet mala i Tygryska :) A dzien dzisiaj piekny, czysciutkie niebo, a pokoj w ktorym mam kompa jest na wschod, tak wiec mam piekny wschod slonca. Temperatura idzie do gory, az sie chce zyc. Air :) Tygrysek to byla jedna z pierwszych o ile nie pierwsza impreza wirtualna na tym forum :) mielismy ubaw i sie nie szczypalismy :) szam nie pekaj, tu nikt nie robi testow z histori. :) trzeba teraz korzystac, bo jak przyjdzie lato to beda tutaj pustki :) Ktoś czyli ja co tak krotko, napisz cos o sobie :) i tak wogule co porabiasz :) elles, mialas troche przejsc i cos sie dzialo u ciebie. Ja sylwestra spedzilem na prywatnym przyjeciu, bo nie lubie oficjalnych imprez. Bylem miedzy czasie na wakacjach i w maju wybieram sie na nastepne, tym razem do Polski. Nigdy nie lubialem chemi, tak wiec ciebie rozumie :) Trzymaj sie Grzesia i pozdrow go od diablow :) fajnie cie znowu czytac. :) Zdiablona :D niech tak zostanie ze ze ja jestem ten najgorszy, prawde mowiac nie mam z tego powodu kompleksu :) akara, kundelek, majorek, Gio, Zosia, Borewicz, kaya, Vacik, Dzien Dobry, Dark, Margot, Dobry Wieczor i wielu innych pominietych pozdrawiam was. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ---> cos sie dzialo na diabelksich, pierwszych imprezkach, to ja doskonale wiem, bo wszystko przeczytalam :D Ja zrozumialam. ze Ty byles na spacerze ze swoja Anielica i sie w trakcie niego rozbierac zaczales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich!!!!!!!!!!!! Tygrysek :) AIR :) szam :) Zdiablona :) elles :) znudzonycenzura :) Jak Wam mija dzionek mam nadzieje ze dobrze mi do tej pory jakos leci ale za chwile musze isc do dentysty brrrrrrrrrrrrr ktoś czyli ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Mayka ---> ja kombinuje strasznie, bo szefow nie ma, a robota jest :P Jak zrobie wszystko szybko, zanim wroce to co bede robic majac szefa za plecami?? Nic?? O niee, wiec teraz powolutku sie wszystkim zajmuje, wiec jak boss wroci to zobaczy, jak ja smigam ze wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam diabelsko jestem z 3miasta,mam3 dzieci,mieszkam na 3 piętrze i śpie w 3pokoju naszego mieszkania,na kfe jestem od 3ech miesięcy,mam 33 lata nie pracuje i po topikach buszuje:) lubie:..............jestem gaduła --pesymistka kwiaty,🌻 kino.........żadko chodze bo kasy braki:( towarzystwo:):):):):) imprezy...............bardzo rozmowy o wszystkim.............no prawie zrobic cos z niczego...........przeróbki............zmiany drobnych rzeczy.... i wiele innych rzeczy,wszystkiego po trosze pozdrawiam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Teraz tylko na momencik - wieczorkeim postaram sie wpas na dluzej :) elles 🖐️ jakze milo Cie tu widziec! :) Szam, ja zadnego maila od Ciebie nie dostalam :( Odpisalabym przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> 🖐️ :D V-letta ----> u nas mozesz zawsze pogadac o wszystkim i o niczym :) Czy Twoja szczesliwa liczba tez jest 3?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×