Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

normalnie sie ululalam tym martini :D prawie zwalilam sie pod lozko :D znaczy pora spac :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. :) Lubi ktoś Ballantines\'a? :) A burbona?? Mam jeszcze malibu :) Nalewam, dawać kieliszki :D O boshe.. bede pijana jutro... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka - pijana to ja bede jeszcze dzisiaj - jutro to mnie bedzie głowka bolała... :P Mała --> szkoda ze już idziesz... Ale nie raz jeszcze bedziemy imprezować, ❤️ dla Ciebie, trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest, już sie wszyscy zmyli pod wyro :) Cienkie bolki heheh :P:P:D A ja sie jeszcze napiję :D Siadam na wyrze, wywalam nogi na stół.. i jest całkiem miło... Leci sobie żywa skoczna muzyczka.. a wy jak śpicie to śpijcie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie...i poprosze....Elleska mam ale bez Ciebie kochana...jeszcze jedno bylo z Toba ale musze na plytce potem odszukac...z gotowych...bez Ciebie..;( Ale Twoje nieustające!Tylko zebym nie skonczyla tak jak na weselu.....Tygryniu...nie o Pi tylko w/g tych liczb.... ake oki jakos sobie poradzilismy. Maciek o marach sennych napisal a Barti o skarbach...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...qrdemol !!!..do duszy z tym ..światłem...dynamo ..tezeba do kompów rozdać..zagapiłem sie ..na tamtą strone:D:D Elles.....wybredni nie jesteśmy:)....dawaj co masz !!!to i tak Twoje zdrowie dziś :D Tygrys...malaga..i tiki,taki..no wiesz ..to podstawa... a widziałaś ..reklame Wawela ??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> ja tam lubie jak ciemno, wiesz, romantyczniej sie robi.. :P:D Zosia --> jak bedziesz miała chwilkę to przeslij.. A Te Twoje życzenia.. cholera.. Anioł ma krechę - ja myślałam ze on sam tak wymyślił ale nie... :P Kurde wysylił by sie co nie? :P Zosiu, tamtym sie już nie przejmuj.. :) I nie smuć sie już, masz odemnie 🌻❤️ :D cieszę sie strasznie ze wróciłaś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zrobie Wam pobudke i znow biore sie za robote... ech... wczoraj wzielam jedno martini i mnie komp spod lozka wykopal grrrrr Ale teraz z usmiechem zaspiewam: Wstaaaje dzien Piekny dzien Obudz sie :D Diable wstaaaaaan :D I pod lozko wejdz :) Tutaj zawsze duzo dzieje sie :D 👄👄👄👄👄👄👄 HELP!!!!! Nie moge wyslac posta jako ja, bo mi pisze, ze malo czasu uplynelo od mojej ostatniej wypowiedzi.... CO JEST??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie..... jak mnie komp dostepu pod lozko odmowil, to Elles wyjela Ballantias\'a :D Ja go lubie, ja!! :D Borewicz --> nie widzialam i sie chyba ciesze z tego powodu :P Zosia --> napisz, co wymyslili Twoi chlopcy :) Ciekawe czy sie uda wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Tiger :-D To chyba byly tylko chwilowe-przejsciowe, bo mnie wysyla normalnie :-) Czy nadal u Ciebie cos nie tego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :D Główki Was nie bolą balujące diablęta? :P Elles ---> jesteś morska, bo nad morzem mieszkasz. Ja jestem na przykład nizinna :) hihi. Hiszpański to faktycznie piękny język, ale muszę się przyznać że się w tym roku nie przykładam za bardzo. Leniwa jestem okropnie. Ale muszę się wziąść w garść. Niedługo egzamin, a ja nie mogę być najgorsza w grupie. Zosia ----> koniecznie napisz co wymyślili twoi chłopcy z tymi wierszykami. Cieszę się, że dzisiejsza młodzież taka błyskotliwa jest :) i Bogu dziękuję, że mi nigdy nie kazano robić takich rzeczy na matmie, chociaż to co kazali było niemałym koszmarem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie było dzisiaj obudzić, słońce świeci, w pokoju zapach hiacyntów zerwanych z ogrodu i żonkili... Ciichutko... :) aaach... Jeszcze by mi sie marzyła pobudka w wykonaniu pewnego sympatycznego chłopca.. :P :D No Znudzony --> :) Dziękuję 🌻 Ja ostatnio szukam jakichś skocznych optymistycznych wesołych piosenek.. bo wiosna... :D heh tygrysek --> 20 min za wcześnie, no ale dobra, niechaj Ci już bedzie.. :P Dark --> ano, witaj, przyszła i poszła, Diablica jedna pierońska... :P;) Haneczka --> co tak późno przyhasałaś? ;) I jaką sałatke masz dobrą? :D Airek --> :) Na pewno nie bedziesz 🌻 Hihi... Diable Wielkopolski... ;) Frodo już zdrów? :) Kaaachni!!! --> odbierz maila :P A ja chyba pojade.. tego gdzieś... W bory tucholskie moze? :D ale nic nie mówię - zapeszę jeszcze i co...? :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linking
Do znudzonycenzura: chce Ci się taki szmat drogi jechać (na zlot)? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczytajcie sobie, co mnie czeka w ciagu nastepnego miesiaca: :P 1. od soboty zaczynam ciężką pracę dotyczącą matur - muszę przygotować papiery, przejrzeć dokumentację, pogadać z maturzystami... 2. we wtorek jestem odpowiedzialna za próbny egzamin trzecioklasistów - na szczęście już wydrukowany, ale sprawdzićbędzie trzeba i napisać wnioski 3. w czwartek jestem odpowiedzialna za konkurs międzygimnazjalny - napisałam już zadania, ale jeszcze trzeba sprawdzić, czy nei ma błędu, wydrukować, odbić an ksero, przygotować salę (na szczęście tego nie robię sama) 4. muszę napisać sprawozdanie z poprzedniego egzaminu i to do czwartku, bo przyjedzie wizytatorka i chce to zobaczyć 5. przygotowuję uczniów 3 klas trzecich do egzaminu, tylko jest to orka straszna, bo oni nie chcą się uczyć 6. w naszym województwie jest nabór elektroniczny do szkół, co oznacza, że muszę się zająć bazą danych swojej klasy i pomóc w tym koleżance 7. jak to skoncze, to zaczna sie matury, co oznacza znowu uwiazanie w szkole to chyba nie wszystko ale nie mam siły więcej pisać :) dobrze, że to się kiedyś skończy :D pozdrawiam P.S. zycie jest piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała ----> jejku masz zapieprz i to porządny. Życzę powodzenia, sił i cierpliwości. I niech diabelska moc będzie z tobą :D Elles ----> kurcze z Frodem tak sobie jest. Dzisiaj doktorka zdecydowała że trzeba zmienić jedzenie. Bo nie ma innego powodu żeby miał takie objawy. Teraz musi być już tylko lepiej. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diablice i Diabły. Jeśli namiwie chłopakow to napisze co ymyślili. Oddali pani...w zeszytach nie iwdze (pod ich nieobecnosc zajrzałam) a dobrowolnie za zadne skarby nie chcą się pochwalic...Ale spoko...moze uda sie. Wrócą po 21 (godzinie oczywiscie)z tanca to moze ich namowie. Hanus - a kiedy Ty do Polski przyjezdzasz - mowilas cos o maju? Nadal aktualne? Ellesia - wyślę. Mała...no to faktycznie ogrom roboty! Ale dasz rade jak znam życie :) Dark - wrocila do mnie - ta druga!!!!! Szok!!!! Jutro ide zrobić ciężką aferę na poczcie głownej i teraz to juz chyba sami osobiście Ci dowiozą! Pierwszy raz spotykam się z czymś takim! A w ogóle to nie mogę doczekać się juz tego Wrocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking chce mi sie, ale z drugiej strony troche sie tego obawiam :) wy jestescie tacy mlodzi a ja wapniak miedzy wami :) ja mysle ze jest to jakis podswiadomy lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie te problemy z wysylaniem postow mialam tylko w pracy :) Moze specjalnie mi komputer popsuli, zebym sie szybciej za robote brala?? :P Air --> ucaluj Frodka ode mnie i po biednym brzuszku poglaszcz :) Elles ---> nic straconego z Baileyes :) przypomnialam sobie, ze mam jeszcze resztke ze swaietcznej paki, lod tez mam, wiec wlasnie sobie teraz pysznosci pije :D Twoje zdrowko :D nic nie mow ale.... sama nie jedziesz??? :P Haneczka --> 🖐️ yep, to bylo przejsciowe :D Mala --> o qrcze... zesz normalnie... wiecej sie nie dalo?? :) Potem trzeba bedzie Ci jakis extra relax zafundowac :) Zosia --> koniecznie ich namow!! strasznie jestem ciekawa co wymyslili :D Znudzony --> Ty tez jestes mlody przeciez!!! Mloda dusza, mlode serce, mlody umysl i charakterek tez mlody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór mówi Dzień Dobry 🖐️ :D:D Dzisiaj o 18.32 miałem gościa na gg. Kwiatem ona piękna porannej rosy rozlanej w słonecznych promieniach. Mmmmm :) ... to tak poza kamerą ;):D Znudzony. 🖐️ Ty nie ściemniaj... nieśmiały jezdeś i tyle :P:D ... Mnie podświadomość mówi, że Ci nakopiemy jak sie nie pokażesz :P:D:D Tygrysek 🖐️ .. Ty lenu !!! 😠:P:D ... robote mozesz olać .. tylko diabłów nie poniechaj ;):D:D ..tu akord jest !! Zosia 🖐️ Młodości rozkochana :D:D .. dasz oczywiście dla naszych ocząt te wierzyki, cooo ?! :) . zobacz jak ja sie do Ciebie miło uśmiecham, ;) Mała 🖐️ ... kalwiaturko ;) ... Pracóś jezdeś, zaraź mnie tym :):D:D Elles 🖐️ .. poraz pierwszy poczułaś swój zapach ;):D:D Air 🖐️ Czymam kciukasy za wczasy na dłuuugo przed egzaminami ;):D Tyla na razie 🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupka i siusiu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupka i siusiu=sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) jak juz wiecie chodze na kurs jest fajnie poznaje w koncu ludzi:) niestety nie spotkalam nikogo z Polski:( kurde mam mase roboty w ogrudku..... Zosia- no ta nasza polska poczta cholera co oni wymyslili hmmm moze cos z adresem jezeli wrocila no nic dzieki ze sie staralas kochana jestes ale nie wysylaj po raz trzeci bo znowu ukradna.🌻 Akara - a gdzie ty jestes??????? wzywam cie pod lozko zawsze lubilam czytac twoje wypowiedzi o kosmetycznych nowinkach i nie tylko:) Pozdrawiam wszystkich:) dzisiaj mialam okropny sen snilo mi sie ze moja mama miala raka gruczolu piersiowego i musieli jej amputowac piers okropny sen brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> baileys\'a moze chcesz?? :) Dark --> fajnie, ze Ci sie na kursie podoba :) a snem sie nie martw, z reguly takie zle sny maja wrecz odwrotne znaczenie - pozytywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×