Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio....hehehe:D:D..od tyłu w Tv, to, tak dziwnie to wygląda ..i te no ..pozycje ..jakieś ..tego ..no ..akrobatyczne :D...ale masz racje ...w robocie najważniejsze jest zgranie.:)..organów :D:D:D ...a dysputy..to pewnie z przejedzenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..>>..Taaa ..noooo..jak organy ...zagraja ..tfuuu...sie zgraja ..to juz polowa sukcesu ... Proponuje nie rozwijac tematu ...ide se cus poogladac...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> wyslalam Ci maila z moim numerem, ale wrocil, bo masz przepelniona skrzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio to ty wolisz poogladac;):D hahaha aie od przodu ogladasz czy od tylu :D:D:D i Ktoska nie dopuszczaj do ogladania...bo ona woli robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...ja nie watpie w niczyje watpliwości, tylkom sie boje co z tego mojego miasta zostanie po tej wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek...zostanie ino siwy dym:D i gruzowisko:D i tym optymistycznym akcentem mowie dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D Szczęśliwego śmingusa dyngusa :) haha wstawać szkoda dnia, słońce piękne dziś :D Idę na śniadanie bo tak pachnie pięknie biała kiełbaska, że zaraz zwariuję :) Wspaniałego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ...Airka...:D:D:D no ..to ...masz.......luuuuuuuuu ja juz cały mokry...młogy ..się wykazał :D:D:D.... ale ma fajna giwere...to teraz ..ja waz ...poleje.....ha!.....LUUUUUUUUU!:D i ..uciekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chluuuuus :D:D Ha!! mam Was :D Dzień dobry :) Witam, jeszcze będę przez chwilkę, a potem wyruszam w świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, ja tez!!! :D chluuuuust i luuuu :D :D :D Ale woda smiesznie scieka z diabelskiego futra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu kawkę, komu ciasto.. a dziś mam wyjątkowo dużo, bo nawet z emigracji (przyniiosła dziewczyna mojego brata :) ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla dzieciakow na pewno przekaze :D Majorek --> ja kawke, ja prooooosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygeir oki :D jaką, ale mam tylko sypaną.. ewentualnie mogę mocą diabelską wyczarować \"rozpuszczkę\" (jak ja ją nazywam :) ), cukeri, mleczko? :) A reszta co porabia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanka!!! Ja wpieprzam grzanki z tuńczykiem :D (mam dość jajek..) :P i dysponuję tzw. napojem kawowym 3w1 kawy jako takiej nie pijam bom raptus i mnie nadto pobudza :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek, Ty cholero jedna!!! Musialas o tunczyku mi powiedziec?? musialas?? teraz chce tunczyka!! sprawdzilam ani puszeczki w lodowce nie ma :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, ja zmykam, Mój Anioł już po mnie przyjechał.. (a ja jeszcze nie do końca spakowana ;) :) ), więc.. żegnam się.. i do zobaczenia w Łodzi.. hehe .. z rańca raczej :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mam troche wiecej czasu. Gio 🖐️ Moj \" golab \" pelen energi rozrabia i mysli ze on tu zadzi. Zawiazal uklad z Anielica, a mnie goni. Ma jednak jeden problem. On jest maly a ja duzy i mu sie nie daje. :) Nawet moja kocia go olewa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorku Majorku
Ostatni to już cytat. ... Majorek...Major... Rozkaz.....- to ten schemat mojego myślenia i dwa różne cytaty o rozkazywaniu, w każdym inny podmiot ( znaczy się - ta joj, ale wschód - kto komu może rozkazywać). Ponieważ poglądy na powyższe są przeciwstawne - poniższy cytat może ułatwić wybór Pwt 30:11-19 "11. Polecenie to bowiem, które ja ci dzisiaj daję, nie przekracza twych możliwości i nie jest poza twoim zasięgiem. 12. Nie jest w niebiosach, by można było powiedzieć: Któż dla nas wstąpi do nieba i przyniesie je nam, a będziemy słuchać i wypełnimy je. 13. I nie jest za morzem, aby można było powiedzieć: Któż dla nas uda się za morze i przyniesie je nam, a będziemy słuchać i wypełnimy je. 14. Słowo to bowiem jest bardzo blisko ciebie: w twych ustach i w twoim sercu, byś je mógł wypełnić. 15. Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście. 16. Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w kraju, który idziesz posiąść. 17. Ale jeśli swe serce odwrócisz, nie usłuchasz, zbłądzisz i będziesz oddawał pokłon obcym bogom, służąc im - 18. oświadczam wam dzisiaj, że na pewno zginiecie, niedługo zabawicie na ziemi, którą idziecie posiąść, po przejściu Jordanu. 19. Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo," (BT) Strony nie podam, jak ktoś zechce, sam znajdzie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i widzisz Majorku
moje cytaty nie dochodzą do Ciebie ! Panie "cry - zendegi", proszę ! Niech się pan zlituję nad gorszymi od siebie ! To mój ostatni list ( post, jakby pan nie wiedział, co to list). Niech go pan przepuści !!! ( chyba nie muszę do pana przez P - duże p...) Wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlitowałeś
się. Patrzcie ludzie !!! Wystarczyło poprosić. !!! Kłaniam się nisko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup Właśnie zostaliście polani masą wody :P I niech Wam mokro będzie nadal Ja dzisiaj maluję jajka ;) :P A wracam do domciu jutro :( Ech... nie chce sie po takim szalenstwie Wczoraj swiateczny spacer w Łazienkach Dzisiaj wystawa w Muzeum Narodowym :D No coz - nastepne spotkanie chyba okolo 3 maja :)\\ Majorek - odezwij sie do mnie z Lodzi - teraz Ci nie daruje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie som Diably??? ;) :P Przekazalam dzis Dominice wszystko co jej napisaliscie i kazala mi dzwonic jak ktos jeszcze cos napisze :D :D :D Mała --> tylko ich (jajek) goracym woskiem jak Zdiablona nie maluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek powiedz Dominice ze jest bardzo fajna dziewczyna i pozdrawiamy ja i mamy prosbe do niej, aby nie wierzyla we wszystko co ludzie pisza i mowia, bo sie mozna naciac. :) Cudak to taka postac ktora tu kiedys byla i znikala i powracala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×