Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ghana ja chcę ja chcę ;) Amok.. tylko wiesz... łapki przy sobie ;) (chyba, że Ci pozwolę :P ) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana no to prosze mnie wciagnac na liste kolonistow:D:D:D te zawody z kuflem na pewno wygram:) Amok ja mam wszechstronne uzdolnienia:D kazdy pod wyrkiem potwierdzi:D Tygrysek mi nawet referencje wystawi:) a robic moge chyba doslownie wszystko...byle nie mialo zbyt duzego zwiazku z kompami...hihi...tego to bym sie musiala uczyc:( mam ciekawe wyksztalcenie...a jeszcze ciekawsze zainteresowania...tzw szeroki wachlarz mozliwosci, co w praktyce oznacza zadne :(eh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednego uczestnika juz mam! Moze sie zbierze jakas grupa! Amok - a co ty za obowiazki chcesz miec? Tutaj nie mozna ukrywac takich waznych spraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam juz 3 obozowiczow! Zdiablona - ty nie badz taka pewna wygranej w zawodach, wsrod diablow mozesz miec konkurencje w piciu piwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się wpisywać jutro przeglądnę listę chętnych! Teraz spadam, miłego popołudnia, dla wszystkich diabłów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH 🖐️ 🖐️🖐️ nie bylo mnie tu prawie 2 miesiace ale nie zapomnialam o Was jestem juz po maturkach pisemnych wiec pol klopotu z glowy jeszcze tylko ustne mam nadzieje ze nie zapomnieliscie o mnie i nic sie takiego u Was zlego nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - kompy to mogę ja :) chociaz na koloniach to powinnam od nich odpocząć.. haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka :D:D witaj, jak poszło :P (wiem, że nie wiesz.. ale jak czujesz? :) ) A my właśnie planujemy już kolonie z panią wychowawczynią Ghaną hihi ;) :) Amok to było a propo Twych obowiązków co to je masz mieć.. i w dzień i w nocy ;) (dobrze załapałam co chesz robić? ;) ;) ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek 🖐️ mam nadzieje ze dobrze polski pisalam sama a z historii pomagalam sobie sciagami polski napisalam na 6 str a historie na 8 wydaje mi sie ze zdalam a na co to juz mnie nie interesuje wyniki mamy dopiero w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze jade na takie kolonie :D Ale jako ratownik a nie uczestnik :P Ratownika zawsze wszyscy lubia i sie sluchaja, bo rzadzi na kapielisku :D hihihihi :D Zdiablonej referencje wystwic moge, nawet z pieczatka :D Umie ona wszystko!! I to jak dobrze!! Amok, a pani ratowniczka to cio?? Chcesz sie bezpiecznie oplac i plywac to pifko postawic musisz :D Wlasnie ogladalam bajeczkii prawie, ze zasnelam. Mam nadzieje, ze zadnego bledu nie przegapilam ;) Mayka --> :D heeeelllo :D Ninka 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ---> koszenie naszej działki trwa zazwyczaj 5 godzin i tym razem nie było inaczej. A najgorsze, że za jakieś 2-3 tygodnie trzeba to powtórzyć :0 tego akurat nie lubię. W sumie samo koszenie jest ok, ale to wyrzucanie skoszonej trawy to koszmar. Jeśli chodzi o wesele to już się nie mogę doczekać. Będzie prawdziwe góralskie, bo koleżanka z przyszłym mężem są z Pienin. Jadę z Michałem, więc mam nadzieję, że mi nie będzie przeszkadzał w łapaniu bukietu :P Widziałam taki film, że dziewczyna złapała bukiet ślubny, a jej facet ją popchnął i jej ten bukiet wypadł :D haha Witam wszystkich nowych przybyszów :D Pozdrówka dla \"starej\" gromady ze stałego składu 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D chyba na piwko się jakies zalapie? mam ochote wielka :D prawie wykonczylam obowiazki (to dobrze, ze nie one mnie :D) ale cos czuje sie kiepsko - w sumie dawno nie bylam an zwolnieniu - troszke wolnego przydaloby sie uczniom ;) :P Ghana - w sumie kolonie dobra rzecz :D ja kcem moc spiewac - t o jedna z moich licznych zalet :D Major - na pierwszy znak, to serce drgnie, ledwo drgnie, a juz sie wie, ze to wlasnie jest ... piwny dzien :P Tigre - cudowna pobudka na zajeciach :) superowa, bo ledwo juz na krzeselku siedzialam :D (chyba goraczka mnie zmaga :0) Zdiablona - ja Tobie tez referencje moge wystawic :D jak najbardziej - w dodatku z dyrektorska pieczatka ;) Amok 🌻 Nina 🌻 Air 🌻 Gio 🌻 - dla Zosi i Akary tez :D i dla wszystkich pozostalych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna znów nie mam siły pisać....Pozdrawiam więc wszystkie Diabły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu JAAAAAAAA :))) Wiecie co? Nie będziemy już pić tej mocno spóxnionej popołudniowej kawy- proponuje piffffko! ja już zaczęłam i egoistycznie polałam Warke Stronk z soczkiem. Kto chce i co- od razu nalewam! BIG CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gadam z Zosia ..jutro smaruje wrotki..do domu .. Caly prawie dzien w podrozy ..sama ..! Chyba bym caly sweter na drutach zrobila z nudow ..! Zdiablona ..wlasnie sobie wzielam do serca twoja ..stopke z GG ...i .. ..Nie przejmuje sie niczym ..Biore zycie ..jakie jest..!!!:D Pozdrawiam . .mala ..majorek Amok ..Air..Mayka Tigre ..Ghana .Nina28 Blondi ..Elles ..Margotka ..Znudzony ..Borewicz ..Dzien Dobry . .Szamanka..kofeina ..kasiek ..Kachni..Tentaga..aniolka ..Basia.. Haneczka .33=vat...i wszystkich ktorych nie wymienilam ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - ja kcem to samo co Ty :D dawaj stronga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Wareczka uczcilismy rozpoczecie 240 stronki :D w gore kufle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuu musze pic sama buuuuuuuuuuu no to ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Padam na ryj, ledwo sie zwloklam z kanapy na ktorej przysnelam - tak mnie Zosia wymeczyla, hihihihi. Bruksela przepiekna, wydeptalysmy mnostwo kilometrow i przejechalysmy sie autobusem turystycznym po miescie. Za hotel, dzieki mojej kolezance ktora z nami byla, a ktora ma znizke poniewaz pracuje w hotelu w Amsterdamie, zaplacilysmy 100 zl za dwie doby, wyobrazacie to sobie??? A spalysmy w Sheratonie :). Dzis pojechalysmy z Aniolem do Volendam, wioski rybackiej, i Zosia wypozyczyla sobie mojego Aniola do zdjecia w tradycyjnych holenderskich strojach, a teraz nie moze sie na to zdjecie napatrzec :-) (Aniol dobrze sie spisal, jak zawodowy model :D). Jutro powrot do \'normalnego\' zycia :( (szkola sie zacznie, itp) buuuuuu. Zmykam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja potrzebuje wsparcia...diaaaaaably ratujcie...mam bunt na pokladzie:O Dobry skumal sie z Niepokornym...solidarnosc plemnikow:P malo tego Dobry dossal sie do mojego winka marki Zosia;) i woli je od piwa...ratujcie!!!! Gio...ja tez probuje...ale z roznym skutkiem:) Mala...noooo...jak dyrektorska...to koniecznoe poprosze:D Dzien Dobry cie cieplo wspomina...chyba napomkne Anilowi:P:D a czemu twoje dzieci nie wiedza co to piwo??:O Akara no to jak masz modela to wypozycz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc diabołki. Dzisiaj nie zionę optymizmem, obawiam się, doła mam. Nie wyrobię się z tłumaczeniem do piątku, nie ma szans, ergo - nie wyjadę na weekend się spotkać z... eee... kolegą. A to był mój ostatnni weekend bez zajęć, az do sesji. :(:(:( Spadam, coby Wam humorów nie psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. dopiero teraz jestem.. Nie chciały strony sie żadne otwierać 😡 :( Tygrys --> aaaale fajna pobudka.. :D A w sms-ach inną dostałam.. :P:D Ty to masz prace od samego rana, wszystkich tak ładnie budzisz :) ❤️ Przesyłam Ci pozytywne fluidy - nawet jeśli nie ma opisu na gg ;) Szkoda ze Suwalszczyzna... a nie np. Bory... :D Aha, Tygrys pozdrawia wsiech, ale nie wchodzi - bo wie ze jak już sie wejdzie, to umarł w butach heeh :D i z pisania nic nie bedzie :) Dlatego tylko macie pozdrowienia :) Tygrysek napisał dzisiaj 6 stron i macie być pełni podziwu :P:D:D 🌻 Tentaga --> wlazłam pod Twój nick.. Skąd taki adres?;) heheh A ja bym nie pisała w notapedzie.. :P:P:P Ghana --> co Ty tak.. z samego rańca pijesz? :P:D Ghana... ja mam wielkie zaległości na pajacu... :( ale w końcu sie pojawię... ;) U Kundla wszystko ok? :) Ja sie na kolonie pisze - bede rzępolić na gitarze, ku waszej radości... :P:D;) Aniołka --> taa, obudził mnie Tygrysek :) Hehe.. no i jak jest w tym niebie? Byłaś w tym samym co my czy w innym? Poprosze dokładniejszy opisik..:P:D Gio --> przyjemności... :D:classic_cool: Kasiek... :D:D:D haha... Oby było nudne i obyś napisała dobrze :) Majorek --> Nie wiem z jakiego powodu Ci tak wesoło ;):P ale sie ciesze ze Ci przysporzyłam powodów do radości :P:D:D Kofi --> taa.. piękna pogoda, a ja na komunii :P Ale dzisiaj sobie odbiłam i opalałam brzuch na ogrodzie. Od 16. I wiecie co - opalił sie w godzinke niecałą :D Twój number mam, odezwę sie :) Na jakim jesteś kierunku, fotografia.. ciekawe studia muszą być :) Czy to jakieś osobne zajęcia? Bo mi temat pracy nie pasuje.. ale bardzo też ciekawy. Aha, bedzie dobrze :) Ratuj --> a mnie też ciagnie... :P:D Amok --> zmień stopke, bo jak Ci uwierze i zostanę starą panną to Ci nie daruje... :P:D Mayka --> :) 🌻 U mnie wszystko raczej na PLUS :D heheh... ale było niewesoło jakiś czas ;) Na pewno nie bedzie niżej niż 4 :) Tez pisąłam z historii.. i to chyba było samobójstwo.... :P;) haha... Airek --> :D:D ten bukiet... No w sumie wyrzucanie trawy też mnie nie bawi.. i u mnie trwa to 5 razy krócej.. ;) hehe... ale chociaż jak kosisz to mozesz sie opalać ;) Chciałabym mieć taką fajną dużą działke :) 🌻 Blondi --> co Ty robisz.. ze tak Ciebie rączki.. tego, bolą...? :P:P:P Gio :) 🌻 Akara --> wow... no to bardzo tanio :) Kai -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja się już nie odzywam z tą magisterka, bo mnie te Wasze opisy promotorów (o recenzentach nie wspomnę) pomagających i wspierających na maksa zdołowały, zwłaszcza, że kilka godzin dziś wyszukiwałam błędów i paskudnych konstrukcji w mojej pracy..aż sie teraz boję wstać jutro i zadzwonić do promotora. Ranyyyy to jest jakaś maskra jest. Wiem już jedną rzecz - nieznoszę oceniania. Nienawidze walki na studiach, bicia się z własnym lenistwem o wyższe wykształcenia...czemu czlowiek nie może całe życie chodzić do liceum lub sobie wiecznie studiować BUUU. Czuję się ograniczona z tymi moimi nędznymi 80 stronami i brakiem początku i końca pracy. Jaki sens dziś to pisać skoro jutro muszę na nowo drugowac te 80 stron z poprawionymi już błędami a po południu może pół pracy zostanie wykreślona lub zwyczajnie wyśmiana.....Może i sobie panikuję, ale nie czuję się dziś najlepiej. Dobrze, że dziś spędziłam troszkę czasu na kursach poza domem, to moglam na chwile zapomnieć, że mam się obronić. "JEZD" tu kto w nocy pod łóżkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> :)🌻🌻🌻 I głowa do góry, więcej pewności siebie :) (nie zebym ja była taka pewna, ale wiesz.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles - studiuje (łam) prawo a fotografia to takie zboczenie :) jak kilka innych, które czasem uskuteczniam. Trygrys - tak tak jestem pełna podziwu - ale masz za mnie jutro trzymac kciuki, bo podziw mi pryśnie ze strachu... A ja piwa nie lubię wole czerwone półwytrawne wino - ale w sumie jestem już i tak półprzytomna ze strachu... akara - Bruksela jest piękna...a hotel rzeczywiście jak za darmo kurcze. Nogi Ci nie odpadły - znaczy najgorzej to chodzenie i dreptanie nie wyszło. Poza tym jak ktoś mlody to powienien swoje wychodzić. Kiedy będą jakies zdjęcia, bo ja się nie mogę doczekać :-) A normalne życie znaczy szkoła to co to jest? - ba ja nie jestem poinformowana. Kai - przybij piątkę - chyba znam Twój ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles - dzięki wielkie my dear - taaa kiedyś to ja byłam pewna siebie, ale mi przeszło w zeszłym roku i już nie mam ani troszkę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> nono... :) I jeszcze czas na hobby sie znalazło :) Ok.. ja już tez szoruje do wyrka... Bede znów marzyć o niebieskich migdłach ;):P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Cie nauczymy, nie bój nic Kofi :D:classic_cool: Trzymaj sie ciepło, powodzenia i nocki bez żadnych koszmarów :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? śpita wszyscy?! łeeee a ja wam powiem że... 011110100111100101100011011110100110010100100000011001000110111101100010011100100110010101101010001000000110111001101111011000110110101101101001001000000111011101110011011110100111100101110011011101000110101101101001011011010010000001100100011010010110000101100010011011110110110001101011011011110110110100100000001110100010100100100000.... he he...ciekawe czy kto zrozumie com napisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×